Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imel Ducatija


I30

Priporočene objave

Ker se LudiLuka dere in ker so še ta šrot prepelal pod Alpe, je prav, da se postavi še ta tema v opozorilo vsem, ki bi jih mogoče slučajno čist tko mimgrede prjelo delat neumnost! :jezik:

 

 

 

Dobr, de ni več tle Perle, k b me nabutala ....

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:fyou:  :fyou:  :fyou:  :fyou:  :fyou:  :fyou:  :fyou:  :fyou:  :fyou:  :fyou:  :fyou:  :fyou:  :fyou:

 

 

Sam to bom reku vsak hoče med ducatija razlika je sam v tem da eni majo jajca da to javno povejo ;)

 

Drugače veš kaj je še zanimivo obstaja precej tem o ducatijih mislim da tud ta tema že obstaja in v nobeni se nič ne dogaja zgleda da se nobenmu nč ne pokvari in posledično tud noben nč ne sprašuje kako se kej popravi :D

 

v temah o japoncih in nemcih pa skoz bereš da ma kdo kak problem :D

Popravljeno . Popravil ludiluka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: Kdo je pa reku da ga nebi imel :P

 

Resda da sedaj svojega prodajam ker kupujem GT3 model.  Ampak naslednji bo spet DUCATI :music4: (seveda MS :OK:)

 

 :ras:  :fyou:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker .... : ja enkrat je uradni uvoznik, pa ga potem ni, pa je servis, pa ga ni, ... pa so težave z rez. deli in jih v avgustu ni bilo za dobit, ker je v Italiji spošen dopust, in ker nisem doma iz Primorske, da bi letal tja na servis, in ker je (pre)drag za mojo malenkost in ker (baje) tudi ni najbolj imun na razne okvare, težave in odpadle komponente.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi mela! zakaj pa ne? amapk tega perla belega. se tako lepo preliva barva na sončku. pa zgleda da je itak to motorček bolj za dekleta. kar se pa sitnosti in servisa tiče, mamo že zdej dve "eksotiki" pa nimamo problemov z deli. globalizacija prinese tudi kaj dobrega. 

wallpaper-ducati-848-evo-woman-riding.jp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ni lepšga kt parkirana skupi Duče & HD -> Beauty & The beast ;-)

 

Kdo je reku, da ga ne bi imel .... Imel bi dva ... Diavel AMG je tut prava stvar.

Popravljeno . Popravil HD-Dyna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mel bi Multistrado sam morem tok šraufat bmfla pa ktm da mi zmanjka za duceta..............iz vseh omenjenih bi mogoče enga dobrega sestavu :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cika js bi se pa vozu na tem motorju zadaj, pa upal da bo cimvec in cimbolj zlajfala :D

ne vem če bi se s tem strinjala :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ker nimajo uporabnih motorjev, če odštejem Multistrado pa mogoče Scramblerja, katera mi pa nista všeč.

Cestni sportaki so mi sicer všeč, imel bi jih pa le kot drugi motor pri hiši, kot neko ljubico poleg žene, ampak takega razkošja si ne morem privoščiti. ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edini razlog zakaj nebi imel Ducatija je cena. Drugače pa takoj, sploh hyperstrado ...njamnjam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi ga imel za v dnevno sobo. spodaj pa šalčko, da se mi olje ne kaplja po parketu...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi ga imel za v dnevno sobo. spodaj pa šalčko, da se mi olje ne kaplja po parketu...

Problem bi bil po prekrokani noči in se mačkast zbudiš....lahko tisto šalčko zamenjaš z uno za kofe...pa si lepo podmazan  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je prijatelj ki ima Ducatija dejal, da v primeru da imaš dučeja  potem se moraš z njim ukvarjati, dugače pa med dukatisti kroži vic, kam greš, ne daleč :kva2:

 

Vi se kar hecajte ...

 

95 % Ducatijev je na cesti.....

.

.

.

.

.

.

.

....... ostali so se pripeljali domov ;-)

 

Drgač pa Ducatiji ne puščajo olja - samo markirajo svoj teren  :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

, dugače pa med dukatisti kroži vic, kam greš, ne daleč :kva2:

 

:lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mešalec za beton mi že na šihti dost ruži, ne da bi se še z njim okol vozo.

Pol te pa vsi gledajo v napetem pričakovanju ali bo ta jada od motorja crknila in zaribala do kraja čez pet sekund ali čez osemnajst. Samo še pobiralec stav manjka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mešalec za beton mi že na šihti dost ruži, ne da bi se še z njim okol vozo.

Pol te pa vsi gledajo v napetem pričakovanju ali bo ta jada od motorja crknila in zaribala do kraja čez pet sekund ali čez osemnajst. Samo še pobiralec stav manjka.

tut jest na šihtu zmešam preko 70 kubikov betona na dan...pa mi še zmer paše zapelat se en krog popoldne :D :D na italjanskih jajcih seveda :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!