Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imel Ducatija


I30

Priporočene objave

Arzen, odvisno kaksen tip cloveka si - al kupujes stvari, ki so predvsem varcne za vzdrzevanje in znane kot zanesljive, al pa gledas samo na videz in trenutno zeljo. Noben od teh dveh extremov ni dober, najbolje je, ce ti uspe pokombinirati obojega po malo...:D

Zase vem, da bi bil nesrecen, ce bi si kupil nekaj samo zato, ker vsi pravijo, da je super, meni pa ne disi prevec - pac, okusi so razlicni, jasno pa je, da kar si skuhas, tudi sam pojes...

Monster mi je sedel v duso, ko sem pred davnimi leti enkrat na morju na kriziscu poleg avta zagledal rohneco zverino in sem reku, tole bom pa imel, ko bom velik - prav velik nisem zrasel nikoli, zelja je pa ostala in tudi vsi forumski in frendovski nasveti, pa valjda ne bos ducatija kupoval, niso pomagali...Ampak, tak sem pac jaz.

Sicer nisem ravno neka referenca za  nasvete, monstra 620 sem imel sicer 8 let, sem pa naredil samo nekih 20K km z njim ( dva mala otroka vmes, sluzba...), nisem pa v tem casu izgubil nobenega sraufa,  nikoli me ni pustil na cedilu, tresenje me ni motilo, mali servis cca 70 eur, veliki cca 300, menjava zavorne tekocine cca 25 eur ( na uradnem ASu so cene visje)... Jasno, da je precej vazno koliko in na kaksen nacin delas km in predvsem, kako ohranjen moped kupis.

Edini "problemi" so bili pa tipicno nakedovski - veter nad 140km/h, pa recimo ostali so vse zlozili v kufre, na monstru pa to ravno ne  zgleda...:D

Zdaj sem na novejsi, mocnejsi razlicici, sele 2K km, pa tudi ni se nic odpadlo...

V glavnem, it's up to you...Ne se zaletet in ne kupuj "krsa", raje kak evro vec, pa prej k dobremu mehaniku na pregled...:)

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, flight69 pravi:

Arzen, odvisno kaksen tip cloveka si - al kupujes stvari, ki so predvsem varcne za vzdrzevanje in znane kot zanesljive, al pa gledas samo na videz in trenutno zeljo. Noben od teh dveh extremov ni dober, najbolje je, ce ti uspe pokombinirati obojega po malo...:D

Zase vem, da bi bil nesrecen, ce bi si kupil nekaj samo zato, ker vsi pravijo, da je super, meni pa ne disi prevec - pac, okusi so razlicni, jasno pa je, da kar si skuhas, tudi sam pojes...

Monster mi je sedel v duso, ko sem pred davnimi leti enkrat na morju na kriziscu poleg avta zagledal rohneco zverino in sem reku, tole bom pa imel, ko bom velik - prav velik nisem zrasel nikoli, zelja je pa ostala in tudi vsi forumski in frendovski nasveti, pa valjda ne bos ducatija kupoval, niso pomagali...Ampak, tak sem pac jaz.

Sicer nisem ravno neka referenca za  nasvete, monstra 620 sem imel sicer 8 let, sem pa naredil samo nekih 20K km z njim ( dva mala otroka vmes, sluzba...), nisem pa v tem casu izgubil nobenega sraufa,  nikoli me ni pustil na cedilu, tresenje me ni motilo, mali servis cca 70 eur, veliki cca 300, menjava zavorne tekocine cca 25 eur ( na uradnem ASu so cene visje)... Jasno, da je precej vazno koliko in na kaksen nacin delas km in predvsem, kako ohranjen moped kupis.

Edini "problemi" so bili pa tipicno nakedovski - veter nad 140km/h, pa recimo ostali so vse zlozili v kufre, na monstru pa to ravno ne  zgleda...:D

Zdaj sem na novejsi, mocnejsi razlicici, sele 2K km, pa tudi ni se nic odpadlo...

V glavnem, it's up to you...Ne se zaletet in ne kupuj "krsa", raje kak evro vec, pa prej k dobremu mehaniku na pregled...:)

 

V vsakem primeru bo kdo moral z menoj na ogled motorja ampak s tem se bom takrat ukvarjal. No, to o monsterju v križišču je pr blo isto. Hvala za odgovor :)

Popravljeno . Popravil Arzen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, flight69 said:

Sicer nisem ravno neka referenca za  nasvete, monstra 620 sem imel sicer 8 let, sem pa naredil samo nekih 20K km z njim ( dva mala otroka vmes, sluzba...), nisem pa v tem casu izgubil nobenega sraufa,  nikoli me ni pustil na cedilu,

Glede na km v osmih letih in če si servisiral enkrat letno je to na vsakih 2.000. To je cca 10 kratkih voženj na leto. Pri servisnih intervalih na deset voženj res ne sme nič odpasti, kaj šele, da bi te kje pustil na cedilu.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, Arzen pravi:

Zgleda sem že napol spal...a si vozil še kaj drugega od ducatijev? Mogoče monster?

Kolega ga je kupil let 2004, 1000S zelo lep, skupaj se voziva in nima nobenih problemov z njim.

Sam še ga nisem vozil, imam ga željo sprobat tega ta novega da vidim kje je ta njegova strast o kateri vsi pišejo. Jaz sem bolj turing motorist tako da me druga kot šport_turing motorji ne zanimajo.

pred 2 urami, ludiluka pravi:

Jaz pa nebi imel ducatija zato ker vsi na motosvetu pravijo da so jajca in da se kvarijo pa še kmet je tko reku :P

 

 

Ja bravo mojster, ti kar čestitam za to izjavo. In če bi vsi na motu svetu pisali kak fajn je skakat s 5.nadstropja bi ti sigurno skočil tut. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sem pa ducatiste užalil ne se jokcat sej dobite naslednjo sezono Lorenzota bo on za vse jokcu. Sej sreča da obstaja ducati če ga nebi blo bi bla polovica mehanikov brez dela :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, ludiluka pravi:

Zdej sem pa ducatiste užalil ne se jokcat sej dobite naslednjo sezono Lorenzota bo on za vse jokcu. Sej sreča da obstaja ducati če ga nebi blo bi bla polovica mehanikov brez dela :D

Daj vzemi tableto pa idi malo ležat. Tebi ena dobra terapija majnka da take pišeš tu. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, DUCATI_RIDER pravi:

Daj vzemi tableto pa idi malo ležat. Tebi ena dobra terapija majnka da take pišeš tu. 

 

ludiluka te sam prca. Je največji fan ducatijev oziroma makaronarjev  tukaj tako da ga ne jemlji resno. Kmet je pa kmet, kaj drugega kot šajtrgo pa kmet rabi?! :)

+40k km še vedno trga gate. :kva2:

20160819_162543.jpg

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Spasky said:

ludiluka te sam prca. Je največji fan ducatijev oziroma makaronarjev  tukaj tako da ga ne jemlji resno. Kmet je pa kmet, kaj drugega kot šajtrgo pa kmet rabi?! :)

+40k km še vedno trga gate. :kva2:

20160819_162543.jpg

 

Ti pa tud vso zabavo uničiš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On ‎6‎.‎9‎.‎2016 at 4:46 PM, motolover said:

Glede na km v osmih letih in če si servisiral enkrat letno je to na vsakih 2.000. To je cca 10 kratkih voženj na leto. Pri servisnih intervalih na deset voženj res ne sme nič odpasti, kaj šele, da bi te kje pustil na cedilu.

 

Jooj, neee...lej, da bo imel Arzen še bolj točen izračun ... :whistle: ...kupil leto dni starega z 6K km, prvo sezono prevozil cca 9K km, drugo 7K km in  še cca 4K km v 6ih letih...

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 9. 2016 at 9:31, flight69 pravi:

Arzen, odvisno kaksen tip cloveka si - al kupujes stvari, ki so predvsem varcne za vzdrzevanje in znane kot zanesljive, al pa gledas samo na videz in trenutno zeljo. Noben od teh dveh extremov ni dober, najbolje je, ce ti uspe pokombinirati obojega po malo...:D

Zase vem, da bi bil nesrecen, ce bi si kupil nekaj samo zato, ker vsi pravijo, da je super, meni pa ne disi prevec - pac, okusi so razlicni, jasno pa je, da kar si skuhas, tudi sam pojes...

Monster mi je sedel v duso, ko sem pred davnimi leti enkrat na morju na kriziscu poleg avta zagledal rohneco zverino in sem reku, tole bom pa imel, ko bom velik - prav velik nisem zrasel nikoli, zelja je pa ostala in tudi vsi forumski in frendovski nasveti, pa valjda ne bos ducatija kupoval, niso pomagali...Ampak, tak sem pac jaz.

Sicer nisem ravno neka referenca za  nasvete, monstra 620 sem imel sicer 8 let, sem pa naredil samo nekih 20K km z njim ( dva mala otroka vmes, sluzba...), nisem pa v tem casu izgubil nobenega sraufa,  nikoli me ni pustil na cedilu, tresenje me ni motilo, mali servis cca 70 eur, veliki cca 300, menjava zavorne tekocine cca 25 eur ( na uradnem ASu so cene visje)... Jasno, da je precej vazno koliko in na kaksen nacin delas km in predvsem, kako ohranjen moped kupis.

Edini "problemi" so bili pa tipicno nakedovski - veter nad 140km/h, pa recimo ostali so vse zlozili v kufre, na monstru pa to ravno ne  zgleda...:D

Zdaj sem na novejsi, mocnejsi razlicici, sele 2K km, pa tudi ni se nic odpadlo...

V glavnem, it's up to you...Ne se zaletet in ne kupuj "krsa", raje kak evro vec, pa prej k dobremu mehaniku na pregled...:)

 

odličen post...redki so taki...objektivni iz subjektivnega vidika :-) ...podobno sem razmišljal sam, ko sem si kupo ktma...s plusi in minusi...in živim z njimi :-)...predvsem pa...kupi in vozi tisto kar si želiš in zmoreš...če to ni to boš najbolje spoznal iz lastnih izkušenj, ker mnenja na forumih so pa res zeloooo subjektivna, nekatera celo škodoželjna...po možnosti pa pred nakupom stestiraj....pa ne od garaže do kafica in nazaj...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, HD-Dyna said:

A si se ti mal zapustu :P

Jah, k sm mu oblubu zastonj kosilo, sm mogu pa pol še oblubo držat. Sej pa nažru ket kača...za par mescu vnaprej:slap:. Jest pa v osebi bankrot... Ga ne vzamem več sabo!

Dukatist:dry:...

12 hours ago, Kmet2 said:

14316995_10210390469939359_7174231530593

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!