Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imel Ducatija


I30

Priporočene objave

Jaz bi ga pa mel.

 

Ga ni boljšega filinga, kot to, da se na semaforju z dučejem počasi ustaviš kakšnemu rižotkarju ali švabu za ritjo in se model na motorju poserje od straha, saj naenkrat sliši čuden zvok in pomisli, da mu bo nemara mašina zaribala :grim

Itak, pa da vsi šiptarski zidarji in Mujoti vletijo pogledat kdo jim delo odžira in kje se je odprlo novo gradbišče.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr men ponavad začnejo v luft gledat, kje grmi...?!  :grrr

 

Dobr se ujema z mešalci za beton. Špichamer za skale drobit.

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spasky sam to mora res pokat,škoda k moraš po vsaki vožnji vse vijake zategnit..... :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr se ujema z mešalci za beton. Špichamer za skale drobit.

 

seveda, jebeš špichamer, jst se sam mim pripeljem pa majo v kamnoseštvu pol narejenega. Bolj enostavno kot uglaševanje klavirjev...

Mi je všeč, da se ti dopade.   :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to misliš ti in ostali ne-Ducatisti (ki pa bi očitno to zelo radi postali) ; za sebe vem in upam, da ne bom imel nikoli toliko denarja na kupu, da bi si ga lahko privoščil ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj ni vse v denarju ... nekaj dam tudi na svoj imiđ, pa ga nočm met

 

nočm pridet na kakšno bosansko mejo, pa da me policaj vpraša ...

 

"alo čoveče, jel ovo izpravno ... čuje se, ko da če svaki čas da rikne ... daj ti meni papiire, pa kad središ ovo neizpravno čudo, vratit ču ti papire".

 

 

pa ti njemu dopovej, da je tak že v originalu ... :P

 

 

res pa je, da so mi nekajkrat zatežil, da mi samo ena lampa dela na motorju ... pa sem jim komaj objasnu, da je ena lampa douga, druga pa kratka ... to se tudi lahko dokaže ... da pa ruži v originalu ... to mu boš pa težko dokazal.

 

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jest pa samo čakam na kake praznike, da bodo imeli na letališki v trgovini spet "dan odprtih vrat"... pa da odpeljem kakega Dukatija al pa dva....   :P

...ampak so pojačali varovanje. Zato ga ne bi imel.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Pa le ni čisto off topic. Tudi jakna je italijanska... :grim

 

 

Taljanske jakne so ratale v tem času slabše, Bolognska jajca mal bolša, ampak ta zračni še zmner puščajo olje, mejnega prehoda in MZja pa ni več.  Jep, leto 1990 je precej dlje kot se zdi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni glih za to temo, ampak je pa, ko sem odhajal iz ducaterske dežele v Novi Gorici...

 

 

pisalo se je leto 1984 ... glih iz JNA sm pršu in se odločmo z mojo 101-ko it nabaulat robo iz Ducati dežele .... nakupmo robe vsak za cca 1500 DM ... pridemo preko meje na našo stran ... gleda carinik .. a mate kj za prijavit ... ma kje pa ... sam na izlet smo šli ...pa se zapič u star avtoradio. pa mi prau tko... strokovno ..." Nemoj ti meni, da nimaš kaj prijavljat .. a ovaj radio ..imaš samo jednu kasetu .. pa nisam ja glup ... ali si ti glup, što si ga poškrabao, da bi izgledao star ...ne možeš ti mene zajebavat ... idi unutra i prijavi i plati 5000 dinara" ...

 

sm se hotu mal kregat, pa so me prijatli kr takoj napadl ..." no zdj pa maš ... kaj se pa zajebavaš ... plači pa tih bot, da nau še huj, a ne gospod carinik"

 

"slušaj ti tvoje prijateljčke, da si pamentan ko oni, ti bi odmah prijavio ... idi tamo i plati"

 

in js res šu plačat, pol smo si pa stroške razdelili na 4 dele :P ... vsa ostala roba je šla pa mimo :lol1:

 

upam, da ste razumel, zakaj ne bi meu dukatija :krneki:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni glih za to temo, ampak je pa, ko sem odhajal iz ducaterske dežele v Novi Gorici...

 

 

pisalo se je leto 1984 ... glih iz JNA sm pršu in se odločmo z mojo 101-ko it nabaulat robo iz Ducati dežele .... nakupmo robe vsak za cca 1500 DM ... pridemo preko meje na našo stran ... gleda carinik .. a mate kj za prijavit ... ma kje pa ... sam na izlet smo šli ...pa se zapič u star avtoradio. pa mi prau tko... strokovno ..." Nemoj ti meni, da nimaš kaj prijavljat .. a ovaj radio ..imaš samo jednu kasetu .. pa nisam ja glup ... ali si ti glup, što si ga poškrabao, da bi izgledao star ...ne možeš ti mene zajebavat ... idi unutra i prijavi i plati 5000 dinara" ...

 

sm se hotu mal kregat, pa so me prijatli kr takoj napadl ..." no zdj pa maš ... kaj se pa zajebavaš ... plači pa tih bot, da nau še huj, a ne gospod carinik"

 

"slušaj ti tvoje prijateljčke, da si pamentan ko oni, ti bi odmah prijavio ... idi tamo i plati"

 

in js res šu plačat, pol smo si pa stroške razdelili na 4 dele :P ... vsa ostala roba je šla pa mimo :lol1:

 

upam, da ste razumel, zakaj ne bi meu dukatija :krneki:

 

Pa jst sem mel tudi podobno izkušnjo samo na italjanski strani in s FIAT-om Punto. Tako, da vem zakaj ne.  :grim

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jest pa samo čakam na kake praznike, da bodo imeli na letališki v trgovini spet "dan odprtih vrat"... pa da odpeljem kakega Dukatija al pa dva....   :P

...ampak so pojačali varovanje. Zato ga ne bi imel.....

 

A une lanske si že prodal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes:...ne, Igor... ne grejo v promet, ker sem enega prebarval v modro, enega v zeleno, enega v roza enega pa v rjavo barvo (da jih ne bi prepoznali :rolleyes: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10641068_804086206278342_397874483052599

 

Očitno le niso taka jajca taljanska, če se je  večino folka na intermotu motal okol štanta.... aja, sj res :D iščejo odpadle šraufe pa fleke od olja!! :yea1:  

Popravljeno . Popravil stebricek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sami firbci brez keša ;-)

Za ta kp šravfov pa matic pa res ne rabiš ne vem kolk keša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za ta kp šravfov pa matic pa res ne rabiš ne vem kolk keša

 

Kolkr gledam cene, rabiš za ta kp šravfov pa matic kar velik kupček keša ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sami firbci brez keša ;-)

A misliš v stilu dileme: A naj grem v najtklub gledat babe, za katere nimam dnarja, da bi jih jebal ali naj grem domu jebat babo, ki je ne morem gledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!