Skoči na vsebino

Madžarska - Blatno jezero...


Priporočene objave

Kaj pa potem cesta do istre? Mislm it kr po hrvaski strani...kako je pa tam kej? Cestnina se itak plača..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva sva mejo prestopila v Letenye-u po stari cesti, vendar sva zaradi časovne stiske potem zavila na AC do Zagreba ter nato zopet po stari cesti do Siska, naslednji dan pa potem po regionalni cesti do Karlovca in proti Metliki - regionalne ceste od Zagreba do Siska in še posebno potem proti Karlovcu in Metliki lepa in dobra :OK: , medtem ko AC do Zagreba živ dolgčas :yawn:  in občasno v slabem stanju - priporočam magistralne in lokalne ceste ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes nardila izletek iz Prekmurja do blatnega jezera. Lokalne ceste so rahlo vegaste in valovite. Nič tako groznega da se nebi dal pelat. Mene je vsa zadeva močno spominjala na jug Italije. Drugače pa luštno vse skupaj. Kampov je polno. Tudi sobo mislim, da ni problem dobit, ker ima precej bajt napis da oddajajo. Cene hrane in pijače OK. Folk prijazen... Takole za vikend izlet priporočam. Tudi tale najina kombinacija z Prekmurjem ni slaba. Malo kopanja, malo furanja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

V soboto 18.10.2014 greva z najdražjo na Madžarsko....Blatno jezero....Ima kdo nasvet za dobro poceni spanje.Vračal bi se v ponedeljek .Grem prvič zato sprašujem in iščem kak dober nasvet o potovanju,spanju.....

Hvala vnaprej ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ravno poceni pa res ni - cene so primerljive z našimi, oziroma ceni primerna raven usluge, je pa res, da v tem času ne bo težava najti prenočišče, ob obali jo hotelov, penzionov, privatnih sob, ... malo morje, obvezno pa s seboj nekaj proti komarjem, če želita kolikor toliko mirno spati

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obvezno pa s seboj nekaj proti komarjem, če želita kolikor toliko mirno spati

 

Drži kot pribito. Bili minuli vikend v Hevizu in komarjev je čist preveč .... Pa tudi tisto o prijaznem folku - nam se niso vtisnili v spomin kot nekaj posebno gostoljubnega: pivnico zaprli ob 22.15 ker je pač odprta do 22.00 (20 gostov jim enostavno nič ne pomeni) , kot rezerva je bil potem še bar v kleti hotela pa tudi tu edini kelner izza šanka ob 22.30 na glas razlaga da je ob 23.00 "bar kloust" - za njih je očitno konec sezone; ja in hotel ima lep letni vrt a kaj, če je že vse pospravljeno na kup in pokrito (ob teh temp. bi pa lahko še kakšno malenkost postregli na vrtu) . Aja govora je pa o tej destinaciji:

 

http://www.clubdobogomajor.hu/hotel/english/rolunk

 

Vseeno fino se imejta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za info vsem....je pa tale hotel videt kr soliden...upam, da ni daleč od jezera..in še me zanima če bazeni in masaže delajo ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem jaz sem bil par let nazaj gor v turistični sezoni in sem prišel pol ceneje skozi kot če bi šel na hrvaško bil sem v kampu urejeno v nulo uglavnem moje izkušnje super odlične

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znajo pa bit tudi zoprni.Julija smo rezerviral na bookingu, cena dogovorjena, solidna, mislim soba za dva z zajtrkom za 32 eur, pol pa nategovanje okrog bookinga.Da to ni prav, napaka, tko da je trajalo kako pol ure, da smo se zmenli 32 eur brez zajtrka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podobna izkušnja, le da ni bila težava v ceni ampak v opisu sobe (soba z balkonom je po njihovem soba, kjer imaš možnost iti preko glavnega stopnišča na teraso hotela  :headbang: ) - ker sva spala le eno noč in  receptor nekako ni zastopil, kaj mu hočem povedati, sem po 15 min odnehal, se jim pa na bookingu rating precej zbil  :devil:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporočam Booking ker je prava stvar! :OK: Če imaš probleme se oberneš na njih in ti takoj priskočijo na pomoč! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

No pa sva nazaj ...moram povedati,da sva se imela lepo .V soboto sva se odpeljala najprej proti Sl.Brodu k MK Brod...organizirali so VI. PEČENKIJADO....odlična organizacija...prijazni domačini....peklo se je cca.65 odojkov....drugi dan v nedeljo sva se odpeljala naprej ....Našice in prišla na Madžarsko....vozila sva po magistralnih cestah do Heviza..v kampu sva dobila sobo z zajtrkom za 21 eur po osebi...komarju je res na pretek ...dvakrat sva prespala...ogledala si Blatno jezero ..šla do polotoka v mesto Tihany...v torek pa počasi prodi domu...

Imela sva čudovit izlet..polno sonca ..kopanja ..sončenja ..in lep zaključek letošnje sezone .Naredila sva 1100 km in zadovoljna prišla domov .Drugi dan se je pa že ohladilo za 10 stopinj ....

Hvala vsem za info. in priporočam tudi vam podobno turo.

Lep pozdrav ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

za velikonočne grem do budimpešte, pa verjetno kar z motorjem če bo vreme. Sem imel plan iti gor po S strani jezera, nazaj pa po J, pa vidim da to tud priporočate. A je še kakšen plac kjer se je fajn vmes ustavit do budimpešte, čisto tko za sproti? :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazi se stacionarnih radarjev, jaz sem dobil spominek domov, za 30.000 furintov. Pol ure pred tem sem pihal (ob 9.30h), nič napihal, vesel zarad tega, potem pa še stacionarni radar. :wallbash: Drugače se pa ustavi v Tihany (tam imaš ladjico ki pelje na drugo stran). Na drugi strani je pa zanimiv za pogledat Siofok. 

Popravljeno . Popravil JamesTheMan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej...

Sam mors vedet, da takrat še ni sezona... in bo kr okrnjena ponudba. Samo povem ;)

Pa nuuujno menjat, ker te hitr scat pelejo! To mislim, da sem ze napisala!

S tem, da je veliki petek pri njih tud praznik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!