Skoči na vsebino

Vožnja po črti


perry

Priporočene objave

Nasproti vozečega ne; kaj pa če je kdo za njima in poskuša prehitet? Tadva pa opletata po cesti kot bi bila nalita. Pri takem nikoli ne veš a te je sploh videl v ogledalu ali bo kar vate zapeljal... Tudi avtomobilisti so taki. Verjetno kar ista oseba, samo z drugim prevoznim sredstvom.

 

Simpl, tisti ki prehiteva mora to storiti tako da ne ogroza prehitevanega. Sicer pa take je res najbols kar takoj prehitet pa mas pol mir, pa magar cist po desnem robu kjer sta se se najmanj vozila :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nasproti vozečega ne; kaj pa če je kdo za njima in poskuša prehitet? Tadva pa opletata po cesti kot bi bila nalita. Pri takem nikoli ne veš a te je sploh videl v ogledalu ali bo kar vate zapeljal... Tudi avtomobilisti so taki. Verjetno kar ista oseba, samo z drugim prevoznim sredstvom.

Zaradi varnosti tistega, ki skuša prehitet, je zelo smiselno, da opletajočega pred sabo opozori, oziroma, da se prepriča, da ga je opletajoči videl.

 

Sicer je pa tole tema z naslovom Vožnja po črti in je čisto možno, da opletajoči poskuša zadeti črto in voziti po nji :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. najbolš se da peljat po sredinski črti... da jo neprekinjeno gledaš (tudi prekinjeno črto) tik pred sabo, oz.10m pred sabo (odvisno od hitrosti). Če je pa dvojna črta, pa malo poškiliš (alkohol je v tej temi prepovedan).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kere gume so najbolse oz. kere priporocate za voznjo po crti? trenutno vozim sava sport force in grejo h koncu. ali lahko da kdo pimerjavo kako se obnesejo kaksne druge v primerjavi s savinimi? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gume niso tok važne .. trezen morš bit, da jo skoz cilaš .. po prekinjeni pa vela, samo če sprednje kolo vzdiguješ, če se ne dotakneš črte, ko spustiš dol kolo, izpadeš ... to je taka igra

 

.krneki:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima, ko si vžgan(pijan), katero črto naj izberem, ta levo ali desno? :blush:

 

ponavadi se vedno odločiš za uno,ki se konča v jarku..  :kva1: Aja sej takrat ne vozimo!  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima, ko si vžgan(pijan), katero črto naj izberem, ta levo ali desno? :blush:

obe bosta ok, ti sam gas pa douge luči :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Vožnja po črti" ni problem.

Problem pa je, na kateri višini je ta črta......?  :hmm::O

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to mislis nadmorsko visino, ker se mi zdi da je po crtah na gorskih prelazih peljati tezje kot v dolini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kere gume so najbolse oz. kere priporocate za voznjo po crti? trenutno vozim sava sport force in grejo h koncu. ali lahko da kdo pimerjavo kako se obnesejo kaksne druge v primerjavi s savinimi? :D

KR .. bvezmo ugreta z grelci...zakon..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je ze kdo gledal Prehitri&predrzni&prek crte7? :D  Jernej, jernej..... :slap:

 

https://www.youtube.com/watch?v=qHXXMFLDQoc#t=57s

Voznja cisto zacetniska prehitevanje pa tudi ni nic kaj na tesno ravno zadnjic sem pri prenosu motogpja videl kako trije vstric peljejo v ovinek. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ce zebro povozi?  Kaj pa pol?  :smoke:

 

A mi lahko kdo pove, kaj naj naredim, ce zebro povozim?  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo pove, kaj naj naredim, ce zebro povozim?  :smoke:

Povej malo vec info, recmo kaksen motor vozis in katere gume imas. razlike v tehniki so ogromne in nekaj na pamet govoriti je brezveze :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje je treba jagre poklicat, mislim da zakonsko ni nobene razlike s srno :grim , da jo spravjo dostojno s sveta :smoke:

 N ajprej je potrebno definirat, kakšno oziroma katero zebro. Al belo s črnimi progami, al črno z belimi.... :blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 N ajprej je potrebno definirat, kakšno oziroma katero zebro. Al belo s črnimi progami, al črno z belimi.... :blush:

kere so pa bolj nevarne?  :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sm hotu po črti vozt....

..pa ni šlo...

... k sm biu preveč pjan.... :drunk:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leva črta je boljš (sredinska) ... in kako si nasproti vozeča, ki upoštevata vožnjo po črti, dasta motoristični pozdrav, giv mi fajf s čelado :lol1:

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leva črta je boljš (sredinska) ... in kako si nasproti vozeča, ki upoštevata vožnjo po črti, dasta motoristični pozdrav, giv mi fajf s čelado :lol1:

 

:krneki:

zato se jaz držim desne, a si vidu, varnost je pr men na prvem mestu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!