Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

a se mi splača novo kupt?? a je vredna tega dnarja (5000 evru)??

Zdej maš RS125 tastaro pa bi rad tanovo?Noja to za moje pojme ni pametna naložba,zračunej kok bi te generalka pršla za tvojo pa za kok bi jo lahko prodal,če cena preseže novo RS potem kupi tanovo, drugače bi jest obdržov tastaro, samo zarad oblike nebi menjal.Če si že dost star počak do polnoletnosti pa poj neki 600ccm s 25kw .)

na aprilinem servisu dajejo motul transoil tko da to dela :P:P:P:P:P:P

Če servisiraš pr Vombergarju ti da Cekin notr :angry: itak te nategne kjer te lohk :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še neki morm uprašat!! :D men so se pr batu obročki zlomil. :headbang: :headbang: zdej pa je bat po zgorni strani čist uničen k je skos tolku z delčki obročka. sam zart tega je pa tud cilinder čist uničen. pa me zanima kok bi koštal če bi dau cilinder brust pa kok prbližn pride nov bat!? :unsure: :unsure: aja... a kdo ve če je kje kšna tema, k prodajajo motorje gor, k bi rad kupu ta nov model rs 125?? na avto. net, avtooglasnik jih ni nč gor (skor).

te zanima polini 160?obnovlen....ker je mel en ris....rabis samo nov bat....50 do 60€?drugac pa bo cez kaka 2 do 3 tedne bela 2006 rs naprodaj...ceprav je ze en interisent....

a se mi splača novo kupt?? a je vredna tega dnarja (5000 evru)??

tega dnarja definitivno ni vredna,ker za tak dnar dobis ze pravi motor in ne neko 125 ccm prdalico

ne

aprilia

kupi husqvarno sm 125 s al pa cagivo mito niaš kaj sfulat :P

isti ku... husa ni SS mito je pa italjan

kok pa je kej nov mito?? če ga sploh še delajo?! (sam mito se mi zdi od zadej ful grd), aprilie so mi zaenkrat najlepše! :D

drazji od rs....

problem aprilie je v tem da crkuje...drgač pa novo se ti splača al pa ne kukr gledaš

če kupš rableno za 4000E je lahko zjebana in bo velik dnarja šlo v to da jo popravš in če jo boš čez tri leta lah prodou za 2500E - 3000E...

če kupš pa novo k je 5000E jo pa čez tri leta prodaš za 4000E, sam veš kaj se je z motorjem delal...

je pa tko uprašanje kupt aprilio al pa ne k se dostkrat zgodi da gre papa za brez veze..

zgleda pa hudo....!!!

pri rableni ima se vedno garancijo....tako kot tisti ki jo bo kupo od mene...in ce ne bo njegova krivda se garancija uposteva in ne placa nic....pri starejsi je pa vec moznosti....lahko mas sreco,....lahko pa naletis na tako kot sem jaz in si z njo v letu pa se malo na zgubi 550k SIT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej maš RS125 tastaro pa bi rad tanovo?Noja to za moje pojme ni pametna naložba,zračunej kok bi te generalka pršla za tvojo pa za kok bi jo lahko prodal,če cena preseže novo RS potem kupi tanovo, drugače bi jest obdržov tastaro, samo zarad oblike nebi menjal.Če si že dost star počak do polnoletnosti pa poj neki 600ccm s 25kw .)

Če servisiraš pr Vombergarju ti da Cekin notr :angry: itak te nategne kjer te lohk :ninja:

problem je da niti 16 še nism star (šele oktobra bom)! :headbang: :headbang: sam teh 25kw ni skor nč, to je samo 34 konju! ne vrjamem da jih mam kšn 600ccm tok mau! :rolleyes: pa tud 2 leti je problem počakat, k nebi zdržov! :D sej če bi kupu novo, bi jo meu za dle časa (3-4 leta), k se mi zdi bol pametno, da se najprej mal navadiš vozt (da dobiš občutek) pa greš postopoma na težje motorje, k ne mislim bit tko k eni k prvič sedijo na motorju pa si grejo kupt motor z 600ccm pol pa hitr pelat pa se ubijejo. :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te zanima polini 160?obnovlen....ker je mel en ris....rabis samo nov bat....50 do 60€?drugac pa bo cez kaka 2 do 3 tedne bela 2006 rs naprodaj...ceprav je ze en interisent....

ja... kok kej keša (polini)?? kk pa gre to kej čez na tehničnemu?? se da to kako zablokirat, da ne bi ugotovl?? a pa nasplošno tud veš za kšno foro, da se zmanjša hitrost, če bi ga mislu jest mal zrihtat, pa pol na tehničnega pelat?? ker letnik je pa tvoj?? pa kok kej dnara??

tega dnarja definitivno ni vredna,ker za tak dnar dobis ze pravi motor in ne neko 125 ccm prdalico

hehe :D maš prov

isti ku... husa ni SS mito je pa italjan

drazji od rs....

ok... še manj možnosti, da ga kupm :D

pri rableni ima se vedno garancijo....tako kot tisti ki jo bo kupo od mene...in ce ne bo njegova krivda se garancija uposteva in ne placa nic....pri starejsi je pa vec moznosti....lahko mas sreco,....lahko pa naletis na tako kot sem jaz in si z njo v letu pa se malo na zgubi 550k SIT

550k sit?? sej pol si pou motorja zamenu, če tko pogledaš, daš še 550k pa maš novga!! a je to šlo use prek garancije al si ti plačvov?? a mi mal poveš kaj si kej menu, da si tok keša stresu na njega?? k upam da men ne bo treba na to staro aprilio tok dnara gor dat (ga tud ne bom dau)! :unsure: :unsure:

sam neki me še zanima! na moji rs-i sm dau čist nov giannelli gor! pa mi ga je zdej ful škoda!! :xx: :xx: a bi pasov na ta novo rs?? :hmm: :hmm: moj aprilia je letnik 99`! :BUA: :BUA: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam neki me še zanima! na moji rs-i sm dau čist nov giannelli gor! pa mi ga je zdej ful škoda!! :xx: :xx: a bi pasov na ta novo rs?? :hmm: :hmm: moj aprilia je letnik 99`! :BUA: :BUA: :D

paše paše.....samo avspuh ne bo tko lep kukr je na novi če daš gianellija gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

550k sit?? sej pol si pou motorja zamenu, če tko pogledaš, daš še 550k pa maš novga!! a je to šlo use prek garancije al si ti plačvov?? a mi mal poveš kaj si kej menu, da si tok keša stresu na njega?? k upam da men ne bo treba na to staro aprilio tok dnara gor dat (ga tud ne bom dau)! :unsure: :unsure:

sam neki me še zanima! na moji rs-i sm dau čist nov giannelli gor! pa mi ga je zdej ful škoda!! :xx: :xx: a bi pasov na ta novo rs?? :hmm: :hmm: moj aprilia je letnik 99`! :BUA: :BUA: :D

tista aprilia ko jo je prej mel mislim da mu je v nekaj mescih zaribala 2 al 3x :) res ni mel sreče z tisto igračko ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tista aprilia ko jo je prej mel mislim da mu je v nekaj mescih zaribala 2 al 3x :) res ni mel sreče z tisto igračko ne :)

a justboy-u?? a to tanova al tastara??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš srečo....pa če stoji velik doma :evilgrin:

:worship: :whistle:

npr jest je nimam... sam bmk nej zariba psica sej je pod garancijo...

ej mam jo 14 dni pa jo ze sovrazm ! nikol vec aprilie :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :whistle:

npr jest je nimam... sam bmk nej zariba psica sej je pod garancijo...

ej mam jo 14 dni pa jo ze sovrazm ! nikol vec aprilie :grim

a zamenaš za kkšn dan...hehe :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :whistle:

npr jest je nimam... sam bmk nej zariba psica sej je pod garancijo...

ej mam jo 14 dni pa jo ze sovrazm ! nikol vec aprilie :grim

a ti maš čist novo?? a uno no.1.?? a ti res ni ušeč al se sam zajebavaš? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

550k sit?? sej pol si pou motorja zamenu, če tko pogledaš, daš še 550k pa maš novga!! a je to šlo use prek garancije al si ti plačvov?? a mi mal poveš kaj si kej menu, da si tok keša stresu na njega?? k upam da men ne bo treba na to staro aprilio tok dnara gor dat (ga tud ne bom dau)! :unsure: :unsure:

sam neki me še zanima! na moji rs-i sm dau čist nov giannelli gor! pa mi ga je zdej ful škoda!! :xx: :xx: a bi pasov na ta novo rs?? :hmm: :hmm: moj aprilia je letnik 99`! :BUA: :BUA: :D

760k sem dal za njo...nekaj cez 300k se v njo(3x ribnla) prodal pa za 2000€.....

auspuh pase normalno gor

a justboy-u?? a to tanova al tastara??

tastara(2003)

:worship: :whistle:

npr jest je nimam... sam bmk nej zariba psica sej je pod garancijo...

ej mam jo 14 dni pa jo ze sovrazm ! nikol vec aprilie :grim

I couldn´t agree more :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men tud ni pr srcu sicer lohk potrkam nism mel večjih problemov z njo edino on šlauf mi je prežgal 2x :headbang: :headbang: ko gre na krivino pol sm ga zašvasu

drgač pa prste stran od italianov

če bi obstaju japonc 125 ko bi približno isto letel bi ga takoj uzel :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa je razlika med rs 125(ta nova) pa Spain's No.1??? Spain's No.1 je tud malenkost dražja (par evru)! am... mašina pa to ista?? al je Spain's No.1 kej močnejša oz. hitrejša??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa je razlika med rs 125(ta nova) pa Spain's No.1??? Spain's No.1 je tud malenkost dražja (par evru)! am... mašina pa to ista?? al je Spain's No.1 kej močnejša oz. hitrejša??

isto je....samo barva je pac pravi gift

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

novo....samo morem prvo na servis do 13.7 pocakat :angry:

aja... a kej veš kok so kej nove rs-e u italiji?? če veš kšno spletno stran, k bi se dal vidit mi povej. :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej motor normalno hladi če ti kaže temperaturo na nuli oz. bolš rečeno ti sploh ne kaže? K to ma najbrž nek termostat sam najbrž ni povezan z uno žičko na cilndru k skor nikol nima stika...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej maš RS125 tastaro pa bi rad tanovo?Noja to za moje pojme ni pametna naložba,zračunej kok bi te generalka pršla za tvojo pa za kok bi jo lahko prodal,če cena preseže novo RS potem kupi tanovo, drugače bi jest obdržov tastaro, samo zarad oblike nebi menjal.Če si že dost star počak do polnoletnosti pa poj neki 600ccm s 25kw .)

Če servisiraš pr Vombergarju ti da Cekin notr :angry: itak te nategne kjer te lohk :ninja:

A to pol daš blokade notr da maš u prometni 25kw(ista fora ko pr 125 11kw)? K drgač nima nobena cestna 600 25kw.

Serviserji so pa vsi isti. Jst sm jo dau na avto triglav in so mi premal olja natočil, je bil skoz ono steklce sam zobnik videt, pa tud če je bil motor na tački(nagnjen levo). Pol sm mogu sam dotočit, pa predn sm jst še ugotovu da je premal olja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem je da niti 16 še nism star (šele oktobra bom)! :headbang: :headbang: sam teh 25kw ni skor nč, to je samo 34 konju! ne vrjamem da jih mam kšn 600ccm tok mau! :rolleyes: pa tud 2 leti je problem počakat, k nebi zdržov! :D sej če bi kupu novo, bi jo meu za dle časa (3-4 leta), k se mi zdi bol pametno, da se najprej mal navadiš vozt (da dobiš občutek) pa greš postopoma na težje motorje, k ne mislim bit tko k eni k prvič sedijo na motorju pa si grejo kupt motor z 600ccm pol pa hitr pelat pa se ubijejo. :unsure: :unsure:

A to pol daš blokade notr da maš u prometni 25kw(ista fora ko pr 125 11kw)? K drgač nima nobena cestna 600 25kw.

Serviserji so pa vsi isti. Jst sm jo dau na avto triglav in so mi premal olja natočil, je bil skoz ono steklce sam zobnik videt, pa tud če je bil motor na tački(nagnjen levo). Pol sm mogu sam dotočit, pa predn sm jst še ugotovu da je premal olja...

Veliko je blo že govora o tem na forumu in DA v 600ccm ali pa tud 1000 se, da vgradit blokado z 25kw.Grčar jo ma na Z750 (sej jo maš ane Grči? :) ) pa zadnje čase dost folka srečujem, ko jih vgraduje, ker je tudi registracija cenejš.Nekje maš podložke,drugje imaš omejen gas ipd.

MotoRacing, za začetek je še 34km preveč .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko je blo že govora o tem na forumu in DA v 600ccm ali pa tud 1000 se, da vgradit blokado z 25kw.Grčar jo ma na Z750 (sej jo maš ane Grči? :) ) pa zadnje čase dost folka srečujem, ko jih vgraduje, ker je tudi registracija cenejš.Nekje maš podložke,drugje imaš omejen gas ipd.

MotoRacing, za začetek je še 34km preveč .)

V kateri temi se kej piše o teh blokadah? Tud mene je začelo zanimat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kateri temi se kej piše o teh blokadah? Tud mene je začelo zanimat...

v kategoriji "motocikli" je ta tema

click

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!