Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

oj mene pa zanima kok je kj moja aprilia vredna spomlad k bom prodaju:letnik 2001,14355 prevozenih,gianeli izpuh-ceu,nove ploscice spredi in zadi,gume so se 80%,nov olje u menjalniku,novi zobniki,menjan bat,spoliran celindr,mini led karbon in krom zmigavci(zadi krom spredi pa karbon),motor je cist odblokeran koncna pa je tm okol 170-175,ewo pa se slika:

post-17870-1201423460_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem vem samto je zelo relativno... poglej od enga k je meu 50kil primer- usi so bli vav oh in sploh k mu je sla 180 sploh niso vedl kako... ja to ni kr tko ce mas tok mal kil al pa tut zavetrje pa klancki pa laganje stevcov stari bolj novi manj pa tko pa tko... zato se pa jst tok nerad pogovarjam o koncni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enih 2500€

ob 175 se pa nebom dregnu

ni tulk vredn nikol ene 2000 maximalno, pa še paden je biu, nima nalepk več, barvan na nov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

flamouc kok ti gre zdej kej tvoja batina?

letos boš dau za en krog :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nevem zracunaj si.. original prenose mam pa zvrti se mi pa streljaj pod 13.500.

takoj mi nabere 175 (12.500) po stevcu tko po ravnem pol pa itak spustim k je samo matranje... pomoje da bi do 185-190 po stevcu v zavetrju slo kej vec pa ne.

flamouc kok ti gre zdej kej tvoja batina?

letos boš dau za en krog :evilgrin:

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

flamouc kok ti gre zdej kej tvoja batina?

letos boš dau za en krog :evilgrin:

hvala fifty bl pridn k jst :D

dou bom za dva ce bos pridna :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem vem samto je zelo relativno... poglej od enga k je meu 50kil primer- usi so bli vav oh in sploh k mu je sla 180 sploh niso vedl kako... ja to ni kr tko ce mas tok mal kil al pa tut zavetrje pa klancki pa laganje stevcov stari bolj novi manj pa tko pa tko... zato se pa jst tok nerad pogovarjam o koncni...

To je res jst mam 50kil pa me na moji apriliji meče k svina..Nism pa še sprobu kok je končna, un k mi je prodau je reku, da gre 160 čeprou nism lih prepričan, da gre tok :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res jst mam 50kil pa me na moji apriliji meče k svina..Nism pa še sprobu kok je končna, un k mi je prodau je reku, da gre 160 čeprou nism lih prepričan, da gre tok :)

kolk pa gre.. manj/več?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res jst mam 50kil pa me na moji apriliji meče k svina..Nism pa še sprobu kok je končna, un k mi je prodau je reku, da gre 160 čeprou nism lih prepričan, da gre tok :)

Kdaj si pa ti kupu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk pa gre.. manj/več?

Še nism kej velik sprobavu ker tle je slaba cesta pa mrzlo je..Sam pospeške sm mal sprobu :) 1, 2prestavo gre na zadnjo :rolleyes: Je kr močno usaj zdele k še nism navajen motorja :) :whistle: Učer sm se zvečer pelu mi je s 3prestavo kolo u prazno zavtel ko je pršlo na 7k obratov sam je bla cesta mal spolzka :D

Kdaj si pa ti kupu?

učeri zvečer sm dam prpelu :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nism kej velik sprobavu ker tle je slaba cesta pa mrzlo je..Sam pospeške sm mal sprobu :) 1, 2prestavo gre na zadnjo :rolleyes: Je kr močno usaj zdele k še nism navajen motorja :) :whistle: Učer sm se zvečer pelu mi je s 3prestavo kolo u prazno zavtel ko je pršlo na 7k obratov sam je bla cesta mal spolzka :D

s treto ti je na 7k zavrtel u prazno?

kva se ti po ledu furaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s treto ti je na 7k zavrtel u prazno?

kva se ti po ledu furaš?

Ne je bla pa spolzka cesta :) Sj tut k sm duma spelu s 1 prestavo mi je kolo zanesl sam sm uizi šaltu, fotr se kr za glavo držu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, s treto je pa res kr mal kriza :krneki:

Tle, po stražiš je polet v drugi vrtel v prazno, sam je asfalt res čist gladk... sam da bi pa s treto, pa res težko vrjamem :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nism kej velik sprobavu ker tle je slaba cesta pa mrzlo je..Sam pospeške sm mal sprobu :) 1, 2prestavo gre na zadnjo :rolleyes: Je kr močno usaj zdele k še nism navajen motorja :) :whistle: Učer sm se zvečer pelu mi je s 3prestavo kolo u prazno zavtel ko je pršlo na 7k obratov sam je bla cesta mal spolzka :D

učeri zvečer sm dam prpelu :closedeyes:

kaj je to power wheelie? al ga sam cukneš gor?

pa ta s tretjo prestavo je huda ja :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, s treto je pa res kr mal kriza :krneki:

Tle, po stražiš je polet v drugi vrtel v prazno, sam je asfalt res čist gladk... sam da bi pa s treto, pa res težko vrjamem :unsure:

yap

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, s treto je pa res kr mal kriza :krneki:

Tle, po stražiš je polet v drugi vrtel v prazno, sam je asfalt res čist gladk... sam da bi pa s treto, pa res težko vrjamem :unsure:

Ja no je blo zlo leden/spolzko sj brezveze se prepirat ker morš vidt da se prepričaš..čutu sm k je šlo levo desno.. :)

Fifty kok gre pa teb drgač RS-ka?

Popravljeno . Popravil _Misko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no je blo zlo leden/spolzko sj brezveze se prepirat ker morš vidt da se prepričaš..čutu sm k je šlo levo desno.. :)

a si preveru če maš use dobr zašraufan? :whistle:

Fifty kok gre pa teb drgač RS-ka?

mal čez 140.. tm nek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si preveru če maš use dobr zašraufan? :whistle:

Ja

Popravljeno . Popravil _Misko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!