Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

za 65k je poceni, če gledaš da je za 125, ker za rs50 stane 50k :wacko:

za RS 250 je 120k! O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok,da ne bom nove teme odpiru k se tiče Aprilie RS125! Jst bom zdj naredu izpit za 125kubov :D pa sm razmišlu da bi si nabavu to Aprilio RS125! Problem je k sm jst neki razmišlu o letniku '95... Ta letnik ma pa menda 25kw :blink: (jst mam pa 16 let,loh kao vozm 11kw?) k je brez blokad... Pol se raj ne spuščam v to al ti v prometno napišejo 11kw?? :xx:

tnx za odgovore že vnaprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponekod piše da je za odblokirano RSko dobra BR10EG, ponekod pa da B10EG in mene zanima če bo z B10EG motor deloval normalno ?

p.s.: sem svečko že prej kupu novo, in sploh nisem šev za unim Rjem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem že ugotovil:

Not worried about the R bit, since all it does is stop you pissing people off while they watch TV (its just a resistor built into the plug to stop interferance with radio / TV and so forth)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo. danes se vrnem z mojo rsko iz kratke ture (~35 km) jo postavim, ter jo čez 3 ure hočem zapeljati v garažo. pogledam auspuh pa sta bile 2 veliki kapljici olja na njemu. pogledam stvar podrobneje, ter ugotovim, da mi olje nekje spušča, toda ni teklo iz posode za olje, temveč kakšnih 13 cm višje, ob levem robu motorja. odprem sedež, ter pogledam kje je težava. ugotovim, da je na vrhu zraven odprtine za dolivanje olja, izpeljana ena cevka, ki vodi na notranji strani plastike proti zadnji luči. potipam kje teče cevka, naenkrat pa cevke zmanjka, ter je speljana tako da pogleda ven točno nad auspuhom. gledam in gledam, toda ne najdem nikjer ničesar kamor bi to cevko nazaj pritrdil...sedaj pa mene zanima, če je to odtekanje olja po tej cevki, ki je bila cela mastna, povzročila prevelika količina olja v posodi in je zaradi rukanja motorja priteklo, ali je tu kakšen drug vzrok oziroma napaka?? to se je sedaj prvič zgodilo, motor ima 1200 km, je možno da so na servisu kaj zašuštrali?? :hmm: :?

najlepša hvala za odgovore

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nic ni narobe. tista cevka je tam zato da potegne zrak not, ko se gladina olja v oljnem rezervoarju zniza. ce imas olja prevec, in/ali kaj ruka, pa ti tam vn vrze visek olja. na isti nacin je narejen tank na AF1, le da se cevka konca pri glavi okvirja. .)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat bom uprašu::

Ok,da ne bom nove teme odpiru k se tiče Aprilie RS125! Jst bom zdj naredu izpit za 125kubov biggrin.gif pa sm razmišlu da bi si nabavu to Aprilio RS125! Problem je k sm jst neki razmišlu o letniku '95... Ta letnik ma pa menda 25kw blink.gif (jst mam pa 16 let,loh kao vozm 11kw?) k je brez blokad... Pol se raj ne spuščam v to al ti v prometno napišejo 11kw?? trance_32_shutup.gif

tnx za odgovore že vnaprej...

-=c3lk0=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi novejši letnik, ki ima v papirjih napisano 11 kw pa ne bo problemov, ker če ti kupiš rabljen motor letnik 95 ki ima že v papirjih napisano 25 kw to ne bo dobro, posebej če te ustavijo policaji. če pa ima motor že na papirju 11 kw potem ne vidim razloga da ti nebi še v prometno napisali enako število kw. vseeno je če je odblokiran ali zablokiran( razn če nima res nekega hudega športnega izpuha, potem ti ga lahko gre na tehničnem preverjat), pomembni so ti samo papirji( stara prometna, ona knjižica ko so vsi podatki od motora napisani,...)

LP :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gobec' date='10 Jul 2004 @ 11:55'] ona knjižica ko so vsi podatki od motora napisani

homologacija si mislu rečt ane .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima mogoče kdo načrt mašine od RSke ?

ve kdo približno ceno kolko pride komplet menjava ležajev (cena ležajev vseh ?) na mašini, in menjava bata (kolko stane bat v ITA ?) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima mogoče kdo načrt mašine od RSke ?

ve kdo približno ceno kolko pride komplet menjava ležajev (cena ležajev vseh ?) na mašini, in menjava bata (kolko stane bat v ITA ?) ?

eksplozijske risbe agregata aprilie RS 125 se dobi na netu (kje ne vem - poskusi sam poiskat, ce pa jaz kaj najdem, bom pa objavil tu gor).

pri avto triglavu (pooblascen uvoznik, prodajalec in serviser) stane bat z obrockoma 28.500 SIT + sornik (4?? jurje), + zegerjeva obrocka (~700 SIT), pri menjavi je pa odvisno od servisa do servisa. .)

lezaje ti priporocam da kupis neoriginal. primer: hotel sem kupit lezaja pri motorni gredi, ko pa sem videl, da stane en sam 19 evrov, sem sel pogledat se v Gito v Celje, kjer sem kupil "kr ene" lezaje, tiste, ki mi jih je prodajalec pac ponudil. en mislim da je stal 1650 sit, vglavnem okrog jurja sedemsto, in ko sem prisel domov, jih primerjal z originalnimi, sem ugotovil, da so vse oznake, vkljucno s firmo, enake. To pomeni le to, da vrecka, na kateri pise "aprilia spare parts" stane 2900 sit, in ce kupis dva originalna lezaja, vrzes vstran 6 jurjev. .)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem ja kako je to - isto pri skuterjih... recimo SKF C4 ležaji stanejo v SKF trgovini okoli 2 jurja komad, če pa kupiš od Malossija ki pakira od SKF ležaje stane 3x več...

Zok a veš mogoče če ima tudi RS 125, letnik 98 (replica Rossi, že original odblokirana) uno blokado na CDIju ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to blokado mislim d majo sele od modelnega leta '00 naprej. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem prebrav na aprilia RS 125 zone.. piše da 98 in starejši da je nimajo te blokade...

p.s.: :topic: proda kdo komplet števce od RS 125/250 al od AF ? :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to so tri popolnoma razlicne armaturke. RS 250 ima digitalno armaturko z analognim prikazom obratov, RS 125 ima analogen obratomer in brzinomer, ostalo (temperatura, stoparica, itd.) pa digitalno, AF1 in RS 125 starejsi od '95 pa ima popolnoma analogno armaturko. .)

drugace pa tukaj na veliko prodajajo rabljene dele. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tocno, mas res, mal sm se zmuto.. ..em.. ...zmočo... ...bah, dans mi gre od rok nic spljoh... :doze:

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo!

Sory k je tole :topic: sam ne gre drgac... Jest mislem spomlad nabaut aprilio RS 125 pa me zdej zanima kwa je bols... a cm 1 100 000 dt za nouga pa mi bo sigurn delu al cm ksnga rablenga kupit? kasna je verjetnost da dobis zjebano ce rableno kupujes? a folk to fajn gon al voz bl na izi? aja pa ce bi rableno ker letnik? sam more pisat da je 11kW... mau se razpiste... plis

Be ql!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lej tko je, siguren bo bolj ohranjena nova, sam je pa kr dost dražja. Dober je če poznaš unga človeka od katerga kopuješ. Sam to je v zlo malih primerih. Pa sej rablen motor boš itak sprobov preden ga boš nabavu, pa kašenga uzem sabo k se kej spozna na to pa bo prec vidu v kakem stanju je motor. Pomojem se ti bolj splača rableno. Rečmo tegale si poglej: http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=10592

Pa glede maske je ohranjen, kar se tiče mašine je pomojem tud ok k tip zgleda ko da ma rd motor ;) . Pa tud če ni še vedno lahko za 40k daš en hud bat noter in to je to. Prišparaš skoraj polovico cene!

Aja še to, gonu je motor istak vsak k ga ma fora je sam če ga je ogreval pa kako olje je kuru, to je to.

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbols d kupis eno lepo ohranjeno z nekje okrog 12-15000 km, pa takoj ko jo kupis, menjas bat, ga lepo uteces, pa nimas kaj skrbet. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk ma kej se sam men zdi sam športen filter ti ful zmanjša končno pa tud mal pospeškov al ni tko?res pa da bi moral ponovno nastavit karburator zarad drugačnega vlečenja zraka.. :hmm: :? najbolše je če maš kr original gor a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne met sportnega filtra brez da nastavis uplinjac! je izredno skodljivo za masino!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!