Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

alo majstri...

zanima me, če se za RS-ko letnik okoli 95 kje da dobit bat, cyl. pa kapo? najraje bi rabljeno robo... seveda tako da še laufa :krneki: , ker nimam ravno nekih velikih financ... mam pa aprilio v kosh brez teh delov za sestavit..

mau povejte če se to robo sploh še da dobit..

aja pa to je (bla) extrema (tko pravjo da se jij rekl... ne vem točn :whistle: ) z višjo konjažo (24 km al kok..)

uglavnm, rabm en cilindr ki paše na tole reč... :headbang: mogoče paše tudi od katerega drugega motorja? kakšna mašina je sploh to?

hvala, lp :worship:

mašina mislm da je od rotaxa... sam točne oznake newem tastare rs-ke do 2006 newem od kdaj so mele rotax 122... zdej pa newem če ma ta tut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo majstri...

zanima me, če se za RS-ko letnik okoli 95 kje da dobit bat, cyl. pa kapo? najraje bi rabljeno robo... seveda tako da še laufa :krneki: , ker nimam ravno nekih velikih financ... mam pa aprilio v kosh brez teh delov za sestavit..

mau povejte če se to robo sploh še da dobit..

aja pa to je (bla) extrema (tko pravjo da se jij rekl... ne vem točn :whistle: ) z višjo konjažo (24 km al kok..)

uglavnm, rabm en cilindr ki paše na tole reč... :headbang: mogoče paše tudi od katerega drugega motorja? kakšna mašina je sploh to?

hvala, lp :worship:

DejaVu ma nick na forumu je meu isti letnik pa je tudi vse menjov bat cilinder tesnila ojnico men se zdi da okoli 80 000 BSIT z delom vred (pero rudnik lj) njega vprašaj sicer ga ni veliko na forumu ampak ga prašej kje je to dobu... drgač rabš pa rotax 123 ... aja pa btw... moj ma 32 KM :) tvoja ma 24kw ;) oz. 35KM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jes bi itak rabu brez dela... ker delo bo doma u delavnc :naughty:

jes sicr tole bl kot info zaenkrat sprašujem da vidm kašne so kej možnosti pa to...

zej mi sicr že norc 16 neki ponuja sam me mau matra kj 160.. pa tut je*ene finance.. delal pa kupval se bo tok al tok julija k bo dnAR :rolleyes:

drgač pa 35.. toj že ceuga fuka konov za takle mopedk :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jes bi itak rabu brez dela... ker delo bo doma u delavnc :naughty:

jes sicr tole bl kot info zaenkrat sprašujem da vidm kašne so kej možnosti pa to...

zej mi sicr že norc 16 neki ponuja sam me mau matra kj 160.. pa tut je*ene finance.. delal pa kupval se bo tok al tok julija k bo dnAR :rolleyes:

drgač pa 35.. toj že ceuga fuka konov za takle mopedk :unsure:

ja baje se jih da dobit okol 50 vn usaj tko je venom reku....sam je treba elektriko poštimat... :evilgrin:

sam newem kolk doug to kej dela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tut bambus pa to...sam zj sm pa nehu z vinom k lih zarad njega me doskrat obrne :headbang:

To mi je pa drgač reku en ded k je štimu motojre za GP, tm dol pr grobniku žvi...

U kratkem bom tm :D

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DejaVu ma nick na forumu je meu isti letnik pa je tudi vse menjov bat cilinder tesnila ojnico men se zdi da okoli 80 000 BSIT z delom vred (pero rudnik lj) njega vprašaj sicer ga ni veliko na forumu ampak ga prašej kje je to dobu... drgač rabš pa rotax 123 ... aja pa btw... moj ma 32 KM :) tvoja ma 24kw ;) oz. 35KM

32KM?? :naughty: :naughty: kk si jih tok nabov?? :worship: dej mi plis povej kaj use si zrihtu?? :unsure: :unsure: kok maš pa kej končno??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

32KM?? :naughty: :naughty: kk si jih tok nabov?? :worship: dej mi plis povej kaj use si zrihtu?? :unsure: :unsure: kok maš pa kej končno??

điannelli krivina + blokada v cilindru ;) če maš še zablokeranga se lahko zmenva da ti zrihtam ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

điannelli krivina + blokada v cilindru ;) če maš še zablokeranga se lahko zmenva da ti zrihtam ;)

samo o 32 hp lahko ti samo sanjas........

dans grem vprasat ce so ze dynota dobli v mbju pa kolko je za placat,....bom so ob priliki sprobat,kolko hp ma odprta rska z drugim auspuhom.....32hp jih ziher nima :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo o 32 hp lahko ti samo sanjas........

dans grem vprasat ce so ze dynota dobli v mbju pa kolko je za placat,....bom so ob priliki sprobat,kolko hp ma odprta rska z drugim auspuhom.....32hp jih ziher nima :P

se podpišem

pomoje jih ma tm ene 22 z giannelijem mogoč ene 24hp

drgač če pa dobiš 50hp iz rske si pa res bog

prideš pa bliz če daš od krosa mašino not

Popravljeno . Popravil rs fan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo o 32 hp lahko ti samo sanjas........

dans grem vprasat ce so ze dynota dobli v mbju pa kolko je za placat,....bom so ob priliki sprobat,kolko hp ma odprta rska z drugim auspuhom.....32hp jih ziher nima :P

to sm mu tud jst reku pa on še kr misl da mu da đianeli 4KM :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sm mu tud jst reku pa on še kr misl da mu da đianeli 4KM :winkiss:

nikoli.......moras menjat se frgazer, pa drugi bat (na en obrocek).....pa se tej mislim da jih nima 32, okoli 28-30 mogoce :unsure:

ps. dirkalna masina rotaxFR125max...ki jo uporabljajo u kartingu, je identicna rotaxu 122 z dellorto 34 pa z teflonom prevlecenim batom z enim obrockom, in nima menjalnika, ampak je direkten prenos na sprednji zobnik in ima okoli 30km.......

Popravljeno . Popravil vision
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje...mybe bo izpadlo butasto pa ok :) na kakem principu ti da bat z enim obročkom večjo moč kot bat z dvema obročkoma...sam si neznam razlagat zato pa vprašam :) pa vrjetno nism edin ko tega nea vem :) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje...mybe bo izpadlo butasto pa ok :) na kakem principu ti da bat z enim obročkom večjo moč kot bat z dvema obročkoma...sam si neznam razlagat zato pa vprašam :) pa vrjetno nism edin ko tega nea vem :) :whistle:

manj trenja....motor se lazje zavrti v visje obrate, ga pa prej prime.....tist motor se zvrti tja do 15000rpm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje...mybe bo izpadlo butasto pa ok :) na kakem principu ti da bat z enim obročkom večjo moč kot bat z dvema obročkoma...sam si neznam razlagat zato pa vprašam :) pa vrjetno nism edin ko tega nea vem :) :whistle:

en obroček x trenja...dva obročka 2x trenja :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en obroček x trenja...dva obročka 2x trenja :krneki:

in kolk je pol razlike v HP??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kolk je pol razlike v HP??

ja v konjih ti točno ne morm povedat....sam sej ti pravm x pa 2x si predstavli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ta bat z 1 obročkom prej odpove kot običen z dvema??

Verjetno, glede na to da more obroček prenašat šeenkrat večji pritisk...

Drugače je pa pr Cagivi tko (se mi zdi, nisem 100%) da je bat z enim obročkom ploščat, z dvema pa zaobljen zgoraj, tko da ma tud kompresijo tolk večjo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno, glede na to da more obroček prenašat šeenkrat večji pritisk...

Drugače je pa pr Cagivi tko (se mi zdi, nisem 100%) da je bat z enim obročkom ploščat, z dvema pa zaobljen zgoraj, tko da ma tud kompresijo tolk večjo :evilgrin:

tako je...

sam ravna glava je bolša..pride več benza pa zraka notr :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je...

sam ravna glava je bolša..pride več benza pa zraka notr :D

hm, to nebi lih vedu, pomoje je razlika samo v kompresiji, če bi tko gledov pride celoten bat potem pri strani malce višje? :unsure:

Čak, a ti misleš bat al glavo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, to nebi lih vedu, pomoje je razlika samo v kompresiji, če bi tko gledov pride celoten bat potem pri strani malce višje? :unsure:

Čak, a ti misleš bat al glavo?

jst mislm bat z ravno /krivo glavo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!