Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

jst sm jih dou po zarezah... pa so mi pol na servisu rekli da so bili čist narobe dani... " še dobr da ti ni zobnikov potrgal, " so rekl :D :grim

aja lejte kaj sm najdu... tastara ma 33hp

post-10875-1182617165_thumb.jpg

te je grizlo ha to s konji? ko da je ful pomembno toti en konj gor al pa dol...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te je grizlo ha to s konji? ko da je ful pomembno toti en konj gor al pa dol...

ja čamči :winkiss: fajn me je grizlo :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja čamči :winkiss: fajn me je grizlo :winkiss:

važno da si zaj zmagal s tem konjem :D samo pazi da se ne zrediš ker pol bo spet premalo konjev :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poišč še za tanovo kolk konjev ma

da nebo sporov :whistle:

pa vidm da maš cajt :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm jih dou po zarezah... pa so mi pol na servisu rekli da so bili čist narobe dani... " še dobr da ti ni zobnikov potrgal, " so rekl :D :grim

aja lejte kaj sm najdu... tastara ma 33hp

post-10875-1182617165_thumb.jpg

Ja poraba je pa tut zlo mejhna "sm" 16 litrov:S:S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja poraba je pa tut zlo mejhna "sm" 16 litrov:S:S

Ne, to je 16km na liter, se pravi (100 deljeno z 16) litrov na 100km=6,25litrov/100km :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poišč še za tanovo kolk konjev ma

da nebo sporov :whistle:

pa vidm da maš cajt :P

nova jih ma po vseh podatkih 15....ker do 2006 so ble se 2 verziji....11 in 22kw...od 2007 dalje pa je samo 11 kw verzija...tako da ce te zanima kolko konjev ma bos mogo na dyno it....jaz sem mel namen,...samo ocitno bo prej 4t 600+ccm doma kot pa bo rska prsla s servisa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nova jih ma po vseh podatkih 15....ker do 2006 so ble se 2 verziji....11 in 22kw...od 2007 dalje pa je samo 11 kw verzija...tako da ce te zanima kolko konjev ma bos mogo na dyno it....jaz sem mel namen,...samo ocitno bo prej 4t 600+ccm doma kot pa bo rska prsla s servisa

točno tako... sam še vedno nisi povedov kaj je narobe s tvojim motorjem :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tako... sam še vedno nisi povedov kaj je narobe s tvojim motorjem :hmm:

sej bi povedo ce bi sam vedo ka je,.....nocem pa razdirat,ker hocem da mi vzamejo pod garancijo....bom povedo ko bom vedo(torek oz sredo pelam na servis,...pol pa kdaj bo bo).....sem se pa dans se po mobikrogu naganjal(40km)...se domov prpelo,potem pa hoto it ketno namazat,pa vpalit motor pa ni glih dal kaj veselja od sebe pa se nek cudn zvok je spusto....pa sem ga samo sparkiral

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo učeri smo zrihtal motor, in dela normalno. :naughty: :naughty: sej takoj k sm uprašu je pršu brat gor pa je reku da so ugotovl kk pride gor (so vidl da majo zobniki več črtic), k na začetku nam ni blo jasn k smo misnli da je samo ena črtica gor! aja drgač pa useen hvala k ste pomagal!! aja btw usi k ste neki takrat imel neki proti k sm reku da doma rihtamo motor, pa ste bli pametni da ga ne bomo nikol skup sestavil, pa je zihr bolš zrihtan k pa na servisu!! pa še cenej skos pridem!! :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej bi povedo ce bi sam vedo ka je,.....nocem pa razdirat,ker hocem da mi vzamejo pod garancijo....bom povedo ko bom vedo(torek oz sredo pelam na servis,...pol pa kdaj bo bo).....sem se pa dans se po mobikrogu naganjal(40km)...se domov prpelo,potem pa hoto it ketno namazat,pa vpalit motor pa ni glih dal kaj veselja od sebe pa se nek cudn zvok je spusto....pa sem ga samo sparkiral

No vidš, Aprilia je Aprilia pa ni važno al je letnik 06 al pa 96. In pol greš na stran od Aprilie in maš anketo kaj ti pomeni Aprilia,

in prvi odgovor je kvaliteta :headbang: Sam odgovora jajca al pa šraufanje pa ni za zbrat :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vidš, Aprilia je Aprilia pa ni važno al je letnik 06 al pa 96. In pol greš na stran od Aprilie in maš anketo kaj ti pomeni Aprilia,

in prvi odgovor je kvaliteta :headbang: Sam odgovora jajca al pa šraufanje pa ni za zbrat :slap:

to sem tak vedo da je aprilia najkvalitetnejsa v takem stanju kot je zdaj moja....v delih..........samo sem bil se vseeno optimist pa sem mislo da ce je novo da bo delalo se te 3 mesce kolko sem jo mislo met...samo nimam te srece :headbang:

P.S. pozna kdo kerega od teh dveh motorjev?

http://www.avto .net/2004/motornakolesa/oglas.asp?id=1303678

http://www.avto .net/2004/motornakolesa/oglas.asp?ID=1467812

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja če že gledaš 2003 ninjo za 5.9k€, potem se ti že splača pogledat za 2005 letnik za 6,2k€....---->id=1504632

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo učeri smo zrihtal motor, in dela normalno. :naughty: :naughty: sej takoj k sm uprašu je pršu brat gor pa je reku da so ugotovl kk pride gor (so vidl da majo zobniki več črtic), k na začetku nam ni blo jasn k smo misnli da je samo ena črtica gor! aja drgač pa useen hvala k ste pomagal!! aja btw usi k ste neki takrat imel neki proti k sm reku da doma rihtamo motor, pa ste bli pametni da ga ne bomo nikol skup sestavil, pa je zihr bolš zrihtan k pa na servisu!! pa še cenej skos pridem!! :naughty: :naughty:

nepozabi da zdaj po orpavljeni generalki more motor laufat še en čas. to če niste kakega ležaja vredu noterdali gre po enem času v pizdo. tak da ne havli se prehitro. saj nerečem če doka šraufaš saj jaz tudi samo vseeno ne bit tak samozavestet v delovanje aprilijine mašine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Danes zjutraj sm mislu it na morje in mi je mač naprej od postojne zašteku menjalnik (6 prestava), k hočem dt dol ma kr za 2cm tačka lufta, skratka ne da se nč. A kdo ve kaj bi to lahko blo? Mi je pa že prej dostkrt med 5. in 6. u ler vrgl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Danes zjutraj sm mislu it na morje in mi je mač naprej od postojne zašteku menjalnik (6 prestava), k hočem dt dol ma kr za 2cm tačka lufta, skratka ne da se nč. A kdo ve kaj bi to lahko blo? Mi je pa že prej dostkrt med 5. in 6. u ler vrgl.

men je tut občasno u ler vrgl.. sam men je pumoje med 4. pa 5. prestavo.. ampak to sam takrt k nism dou pumoje dobr v prestavo.. pač sm hitr šaltou k sm dirkou :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Danes zjutraj sm mislu it na morje in mi je mač naprej od postojne zašteku menjalnik (6 prestava), k hočem dt dol ma kr za 2cm tačka lufta, skratka ne da se nč. A kdo ve kaj bi to lahko blo? Mi je pa že prej dostkrt med 5. in 6. u ler vrgl.

mogoče ti je menjalna vilca šla. al pa getribi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče ti je menjalna vilca šla. al pa getribi

Kok pa to stane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: A ma gdo kakšno nalepko 46 taveliko za prodat? Jst sm jih kupu u brnu na gp sam sem razbil plastiko in s tem tud nalepke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej bi povedo ce bi sam vedo ka je,.....nocem pa razdirat,ker hocem da mi vzamejo pod garancijo....bom povedo ko bom vedo(torek oz sredo pelam na servis,...pol pa kdaj bo bo).....sem se pa dans se po mobikrogu naganjal(40km)...se domov prpelo,potem pa hoto it ketno namazat,pa vpalit motor pa ni glih dal kaj veselja od sebe pa se nek cudn zvok je spusto....pa sem ga samo sparkiral

Boš povedal če ti bodo priznali garancijo ker si ga sam odblokiral. A drgač se da po mobikrogu fajn vozit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš povedal če ti bodo priznali garancijo ker si ga sam odblokiral. A drgač se da po mobikrogu fajn vozit?

da se ja....samo mislim da ga vec ne bom videl...ker aprilia ne bo zrihtana,pol ga bojo pa ze zaprli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se ja....samo mislim da ga vec ne bom videl...ker aprilia ne bo zrihtana,pol ga bojo pa ze zaprli

Mi hočmo dirkališče!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi hočmo dirkališče!!!!!!!!!

ne bos ga docakal....vsaj ne takiga ki bi se mu lahko reklo dirkalisce.....ker mobikrog je v primerjavi s pravim dirkaliscem le peskovnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Mene pa zanima če ma kdo kej izkušenj al pa da zna povedat, če je treba rs-ko koj k je nova kej postopoma ogrevat pa to, k u navodilih piše da ta prvih 800km do 6000 obratov, 800km-1600km do 9000 rpm...sam serviser je pa reku da se nč ni tega treba merkat da se jo pač normaln voz...A to pol pomen da jo lah prbijaš al kva? :hmm: unaprej hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!