Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

kera od aprili je hitrejsa ce bi ble obe cist serijski...nova al stara?

serijsko so isto....pa tud odblokirani so isto KER MAJO ISTO MASINO!!!!!!!!!!!!!!!

blo je ze 1000000000000x povedano.....za 2007 se bo pa vedlo ko jo bo prvi odblokiral

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bom mogoče celo mašino menu!! :headbang: :headbang: pa me zanima če se mi splača dat mal več ccm gor?? sej vem da bo bl letel pa to... sam zanima me kok bo kej motor prenesu (zobniki, itd...)!! a kdo ve kok se da lhk največ gor oz. do kere hitrosti nej bi motor normalno delu, da nebi use po par kilometrih razpadl!! :eek: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en tm do ene 180km/h pomoje kamot

sicer letijo one za gp čez 200 :evilgrin: sam mal rezerve ni slab

sploh pa ene tolk itak letijo odblokirane tak da....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en tm do ene 180km/h pomoje kamot

sicer letijo one za gp čez 200 :evilgrin: sam mal rezerve ni slab

sploh pa ene tolk itak letijo odblokirane tak da....

pokaži mi rs ko ki je vidla 200 km / h B) :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pokaži mi rs ko ki je vidla 200 km / h B) :winkiss:

one za motogp 125 razred dirkalne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa je razlika med rs 125(ta nova) pa Spain's No.1??? Spain's No.1 je tud malenkost dražja (par evru)! am... mašina pa to ista?? al je Spain's No.1 kej močnejša oz. hitrejša??

niti cent ni dražja :winkiss:

kera od aprili je hitrejsa ce bi ble obe cist serijski...nova al stara?

nova :whistle: to sm pa prepričan... aerodinamika pa to :whistle:

pokaži mi rs ko ki je vidla 200 km / h B) :winkiss:

hah, moja je dons vidla 145 po ravnem max hitrost pa 150 po klancu navzdol :whistle: zablokerana da nebo pomote...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti cent ni dražja :winkiss:

nova :whistle: to sm pa prepričan... aerodinamika pa to :whistle:

hah, moja je dons vidla 145 po ravnem max hitrost pa 150 po klancu navzdol :whistle: zablokerana da nebo pomote...

ej a si ti neki pomislu...če ti gre 145 z 10k rpm...ti bo šla pa 180 max z max rpm ...tko da ni to nč kej tazga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a si ti neki pomislu...če ti gre 145 z 10k rpm...ti bo šla pa 180 max z max rpm ...tko da ni to nč kej tazga...

ja če bi se zvrtela do 14 -15k rpm pol bi šlo tm 160 -170 če pa pol gledaš da še blokade iz celindra da dol pa nov avspuh...js mislm da bi mogla it več k 180 :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Gizmo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah veš da ti gre

zablokirana mi je šla max 120 po avtocesti

mogoč z burjo v hrbet:P

Popravljeno . Popravil rs fan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če bi se zvrtela do 14 -15k rpm pol bi šlo tm 160 -170 če pa pol gledaš da še blokade iz celindra da dol pa nov avspuh...js mislm da bi mogla it več k 180 :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

človk...mal razmišli :headbang:

če se ti motor navrti v 6ti do 12k recmo 180...maš ti loh 3x večji ferg..z istimi razmerji pri teh obratih bo ista hitrost;) ampak samo pri teh obratih ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah veš da ti gre

zablokirana mi je šla max 120 po avtocesti

mogoč z burjo v hrbet:P

men je šou dans tuono po ravnem mim smelta 130 pa gre mal mn k tastara rs... aerodinamika....sm ga pa učeri na 148 spravu po klancu navzdol seveda :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a si ti neki pomislu...če ti gre 145 z 10k rpm...ti bo šla pa 180 max z max rpm ...tko da ni to nč kej tazga...

a si ti neki pomislu? kok bo max rpm :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

človk...mal razmišli :headbang:

če se ti motor navrti v 6ti do 12k recmo 180...maš ti loh 3x večji ferg..z istimi razmerji pri teh obratih bo ista hitrost;) ampak samo pri teh obratih ;)

ja vem vem sam useen če da lažji pa odprt izpuh bi že tle mogu dobit neki notr.... mislm če bi se skriu za šipo (kukr je je..) mislm da bi mogla it čez 180

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

človk...mal razmišli :headbang:

če se ti motor navrti v 6ti do 12k recmo 180...maš ti loh 3x večji ferg..z istimi razmerji pri teh obratih bo ista hitrost;) ampak samo pri teh obratih ;)

ce pol tko razmislas bi mi bla pr 14rpm 200 ane...

a ti dam link od ene rse k je sla 190 z 12.500 mensezdi.. ni to cist tko k pravs

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vem vem sam useen če da lažji pa odprt izpuh bi že tle mogu dobit neki notr.... mislm če bi se skriu za šipo (kukr je je..) mislm da bi mogla it čez 180

pa dej 180 ni nobena overa ce gre matexu pa ma samo blokade vn normalno vzete pa pac un tastar odprt avspuh pa to je to pa mu gre 175 pr ene 11.750.. sam je reku da bi se se lahk mejckn zvrtela... pa to ni noben jolly pa nobeni vecji fergazri pa nobeni filtri pa lamelni pa tko naprej.. :winkiss:

mal si faliv reesko :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si ti neki pomislu? kok bo max rpm :evilgrin:

ce pol tko razmislas bi mi bla pr 14rpm 200 ane...

a ti dam link od ene rse k je sla 190 z 12.500 mensezdi.. ni to cist tko k pravs

ne bom komenteru...k se boš nauču osnov boš povedu do takrt tišina...sm meu sam 125ko pa vem točno kaj kako pa zakaj ;)

in tale rs-a na linku ma spremenjeno razmerje tko da tud to upotševi...tiste stvari k boš pa gor metu(jolly pa kurci palci itd) je pa samo da LAŽJE motor pride do obratov-bolši pospeški...ne pa da ma doseže večjo hitrost pri določenih obratih..to k se reče da auspuh poveča končno ne pomen da gre pr istih obratih recmo 10km/h več ampak da se par obratov več zvrti...vsak vrtljaj več pa je pomemben

ZGREŠIL SI TI NE JAZ :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no sej to ti pravm butl da ce ma pr 12k 180 not kok bo meu pr vec obrati??? jao...

pa ne bit pametn ker si meu 125 tocno tistih 6k km al kok in kej prevec tut nisi dozvev z njo aves...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no sej to ti pravm butl da ce ma pr 12k 180 not kok bo meu pr vec obrati??? jao...

pa ne bit pametn ker si meu 125 tocno tistih 6k km al kok in kej prevec tut nisi dozvev z njo aves...

cak a ti to men ?

dj mulc ne joki ce ti hocm sam dopovedat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am reesko pol mi pa povej po keri logiki bi šla pa pol cagiva lahko kr 20km/h več od aprilie...

aerodinamika je podobna.... :rolleyes:

prostornina enaka... :rolleyes:

auspuhi enaki... :rolleyes:

enaki prenosi.... :rolleyes:

edin cagiva ma večji ferg... pa večje dize --- ferg različn pač :evilgrin: :evilgrin:

ne mi rečt da je to "vredno" 20km/h :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!