Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

am reesko pol mi pa povej po keri logiki bi šla pa pol cagiva lahko kr 20km/h več od aprilie...

aerodinamika je podobna.... :rolleyes:

prostornina enaka... :rolleyes:

auspuhi enaki... :rolleyes:

enaki prenosi.... :rolleyes:

edin cagiva ma večji ferg... pa večje dize --- ferg različn pač :evilgrin: :evilgrin:

ne mi rečt da je to "vredno" 20km/h :unsure: :unsure:

200 gre tocno zato ker jim stevc za 20 laze! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

200 gre tocno zato ker jim stevc za 20 laze! :angry:

sori ce sm se kar izvn teme..ampak stewvc pri 190 laze za 10

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

200 gre tocno zato ker jim stevc za 20 laze! :angry:

aprilii čist isto števec laže ;) meni je šel 6 speed 180... 7 speed ma še eno prestavo več, drugačna razmerja, fergi,... jebiga pač bolj leti od aprilie :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enaki prenosi.... :rolleyes:

Ti zdej zobnike misliš al gearbox.....ker v gearboxu niso enaki. 6sp. vs. 7sp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sori ce sm se kar izvn teme..ampak stewvc pri 190 laze za 10

ok zdej si pa u borbi :P

ajde dej razloz mi zdej to greva mi2 z reeskotom po klancu navzdol jst mam z obrati tok da mi je sla enih 135 realnih (rs80) seprav do dile po klancu reesko pa prav da je su 155 :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aprilii čist isto števec laže ;) meni je šel 6 speed 180... 7 speed ma še eno prestavo več, drugačna razmerja, fergi,... jebiga pač bolj leti od aprilie :D

haha js dam lah tut drugo skalo na števcu gor pa k bom šou 120 mi bo kazal 310 hahahaha

nene sam kao da je se en pelu zrawn reeskotove biuše cagive pa je mzeru 195km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aprilii čist isto števec laže ;) meni je šel 6 speed 180... 7 speed ma še eno prestavo več, drugačna razmerja, fergi,... jebiga pač bolj leti od aprilie :D

ni res nemore jet 200 un ni sans.. sej pr 200 laze za 20 pr 180 pa za ene 15 pa je :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti zdej zobnike misliš al gearbox.....ker v gearboxu niso enaki. 6sp. vs. 7sp.

dobr sam najbrž spet ni take razlike v zobnikih da gre en za 20 al pa po reeskotovo 25 več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha js dam lah tut drugo skalo na števcu gor pa k bom šou 120 mi bo kazal 310 hahahaha

nene sam kao da je se en pelu zrawn reeskotove biuše cagive pa je mzeru 195km/h

jst temu sory reesko ne verjamem dokler ne vidm na od cebe stevcu... ce mene uprasas gre ene 195 po njegovem pa je hotu se mal dodat da je to cist realno pa neki.. kurca enih 185 mu gre

dobr sam najbrž spet ni take razlike v zobnikih da gre en za 20 al pa po reeskotovo 25 več...

ja cudn pismu sej tok se kumi kit polini not prnese..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok zdej si pa u borbi :P

ajde dej razloz mi zdej to greva mi2 z reeskotom po klancu navzdol jst mam z obrati tok da mi je sla enih 135 realnih (rs80) seprav do dile po klancu reesko pa prav da je su 155 :whistle:

po pravic ?

pojma nimam...

sam s fotram sva sla probat...men je pri mojih 190 na stevcu...fotru u avtu pa mal pod 180

pa enkrat je men kazou 160 fotru pa 150...seprav narasca tko k more pomoje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@flame...

če mislš da sm naredu sam 6k rpm se motš..

če mislš da si boga za jajca prjeu z rs-o se motš..

če mislš da mata rs pa mito ista razmerja se motš..

uglavnm VSE SE MOTŠ...najprej se boš par stvari nauču(ti gizmo pa tud) ker oba pojma nimata..pol bosta pa govorila..pa ne rečm da sm jst mehanik al pa karkol sam par stvari sm se pa le nauču v teh "6"k km k sm jih naredu ;)

pa to ste zdej spet šli na cdebato mito vs. rs ....flame...sej prou da ti gre tok aprilia...sam zavedi se da k boš odpru da bojo pospeški nori u primerjavi zdej sam končna se dvignla za cca. 30-40 (z jollyi itd)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojoj boysi :wacko: Kregate se za tistih + - 20km/h, nej mi en pove kje lahko izkoristš teh vaših 190,200, ker itak do take hitrosti 125ka dost rab,razn AC na običajnih cestah ni za izkoristt, za moje pojme je 150 - 160 čist zadovoljiva hitrost,glavn, da do te hitrosti čimprej pride...

Pa dejte se kregat po PMjih no, zato pa novinci vprašajo 20x en in isti vprašanje, ker se v tem kreganju ne znajdejo :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dobr pa 15 my bad

rsi pa cakte

59 km/h (60 km/h compteur)

78 km/h (80 km/h compteur)

102 km/h (105 km/h compteur)

127 km/h (130 km/h compteur)

146 km/h (150 km/h compteur)

164 km/h (170 km/h compteur)

ja 6 kmh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej nevem kok se mi bo dvignla bom pol povedu pa roky ma prov.. grem jst na fitness

in and out FlamE :whistle:

pa brez zamere sploh reesko :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni res nemore jet 200 un ni sans.. sej pr 200 laze za 20 pr 180 pa za ene 15 pa je :P

no je pa res da naprimer zdaj na hondi v isti opremi na isti cesti v istih pogojih se mi pri 180 zdi da sem enkrat hitrejši ko pa na mitotu pri tej hitrosti na njegovem števcu :P čeprav za 125ko je res vrei letel... lahko se te aprilie skrijejo ;)

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej nevem kok se mi bo dvignla bom pol povedu pa roky ma prov.. grem jst na fitness

in and out FlamE :whistle:

pa brez zamere sploh reesko :winkiss:

zamere ni...in lej NE GRE SE MI ZA KONČNO...ker sploh nimam več 125 prdalce...zdej mam itak hondo in se mi jebe komu gre več...sam tuki se gre pa za razumevanje dejstev...je velik stvari k jih še ne veš...jih boš pa tud še zvedu...noben se ni rodil pameten ;) pa ne rečm da sm jst to od skoz vedu...isto nism vedu..ti pa gizmo se bosta pa zdej pač naučila ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pismu si ti kreten lej res! HITROST MOTORJA SE LAHKO POVECA LE Z VISANJEM OBRATOV ALI PROSTORNINE!!!

!!kaj ti misls da sm jst iz lune padu??

pravm ti sam da ce gre pr 12k obratov 180 sam odblokerana ane da so bo verjetno moja vrtela malo visje !! to pa tudi pomeni malo visjo hitrost ane?!?! POMENI VISANJE OBRATOV!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zamere ni...in lej NE GRE SE MI ZA KONČNO...ker sploh nimam več 125 prdalce...zdej mam itak hondo in se mi jebe komu gre več...sam tuki se gre pa za razumevanje dejstev...je velik stvari k jih še ne veš...jih boš pa tud še zvedu...noben se ni rodil pameten ;) pa ne rečm da sm jst to od skoz vedu...isto nism vedu..ti pa gizmo se bosta pa zdej pač naučila ;)

kdaj si pa ti strokovnjak ratu?? pa kje si se to nauču...

lej reesko sej js ti 0 slabga nočm sam nevem po keri logiki bi motorja k sta si tolk podobna kukr sta rs pa mito...po karakteristikah ....

lahko bila taka odstopanja ...

k pravš glede razmerij tut na rso se da dt enake zobnike kot na mitota pa po tvoje še zmer ne bo šla več k 180

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si ti neki pomislu? kok bo max rpm :evilgrin:

tok ko mito sigurn ne :winkiss:

Ojoj boysi :wacko: Kregate se za tistih + - 20km/h, nej mi en pove kje lahko izkoristš teh vaših 190,200, ker itak do take hitrosti 125ka dost rab,razn AC na običajnih cestah ni za izkoristt, za moje pojme je 150 - 160 čist zadovoljiva hitrost,glavn, da do te hitrosti čimprej pride...

Pa dejte se kregat po PMjih no, zato pa novinci vprašajo 20x en in isti vprašanje, ker se v tem kreganju ne znajdejo :ninja:

jah veš d nucajo ko gre iz vršiča dol 190+

ampak matr ste glupi ej, tle se kregate ko uni skuteristikermu gre bul pa za kok (1km/h al 2), sam še lizike, dude pa posrane plenice vam manjkajo :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ve kiri kolko pride (okvirno) zadnji amortizer za RS ?

lp

mogoc bos mel sreco pa bo mel norc 16 za prodat kakiga

niti cent ni dražja :winkiss:

nova :whistle: to sm pa prepričan... aerodinamika pa to :whistle:

hah, moja je dons vidla 145 po ravnem max hitrost pa 150 po klancu navzdol :whistle: zablokerana da nebo pomote...

jaz sem se z mojo drugi dan ko sem jo mel(se zablokirana) pelo z dvema 140....res pa da je blo malo navzdol

jah veš da ti gre

zablokirana mi je šla max 120 po avtocesti

mogoč z burjo v hrbet:P

gre....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ohjoj se kregate za te končne hitrosti...

meni pa gre honda 100 km/h če jo teram 3km po ravnem pa kaj zdaj :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!