Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

mogoc bos mel sreco pa bo mel norc 16 za prodat kakiga

no vsaj en....

amm...norc 16? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ce bo mel bo tak tu napisal kaj vse bo mel

no prav... hvala aleš :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čaoo folks:D evo jst pišm moj prvi komentar, berm pa ta forum že okol enga leta pa se mal vec B) ...zdy je tko...odločvou sm se med cagivo pa rs...pa sm se odloču za rs,čeprov se mi oba zdita enak dobra,sam d se za moje pojme cagiva mal bl kvar,ker je bl našponana valda gre pa hitrej...zato torej rs :D kupu si jo bom pa šele oktobra, k si našparam še mal dnarja,pa k bom končn lahko naredu izpit :worship: Upam d vm bo prjetn z mano, men pa valda z vami :P

Pa lahko mi boste pomagal pr nakupu motorja pa odpravljanju tezav k jih bom meu z njem O:-) O:-) O:-)

P.S.: mal prevec filozoferam :blush:

Lp, Marko=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čaoo folks:D evo jst pišm moj prvi komentar, berm pa ta forum že okol enga leta pa se mal vec B) ...zdy je tko...odločvou sm se med cagivo pa rs...pa sm se odloču za rs,čeprov se mi oba zdita enak dobra,sam d se za moje pojme cagiva mal bl kvar,ker je bl našponana valda gre pa hitrej...zato torej rs :D kupu si jo bom pa šele oktobra, k si našparam še mal dnarja,pa k bom končn lahko naredu izpit :worship: Upam d vm bo prjetn z mano, men pa valda z vami :P

Pa lahko mi boste pomagal pr nakupu motorja pa odpravljanju tezav k jih bom meu z njem O:-) O:-) O:-)

P.S.: mal prevec filozoferam :blush:

Lp, Marko=)

tale post rajš napiš v temo 125ke javite se... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čaoo folks:D evo jst pišm moj prvi komentar, berm pa ta forum že okol enga leta pa se mal vec B) ...zdy je tko...odločvou sm se med cagivo pa rs...pa sm se odloču za rs,čeprov se mi oba zdita enak dobra,sam d se za moje pojme cagiva mal bl kvar,ker je bl našponana valda gre pa hitrej...zato torej rs :D kupu si jo bom pa šele oktobra, k si našparam še mal dnarja,pa k bom končn lahko naredu izpit :worship: Upam d vm bo prjetn z mano, men pa valda z vami :P

Pa lahko mi boste pomagal pr nakupu motorja pa odpravljanju tezav k jih bom meu z njem O:-) O:-) O:-)

P.S.: mal prevec filozoferam :blush:

Lp, Marko=)

Welcome to the elite gay club :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Welcome to the elite gay club :P

ne morš ga kuj z GAY zadevam strašit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če kaj bere 125ke javite se, potem ve kak je na stvari :P in če se je po enem letu prebiranja odločil napisati post vsem gay foram navkljub, potem bo že nekaj na tem... :P šala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če kaj bere 125ke javite se, potem ve kak je na stvari :P in če se je po enem letu prebiranja odločil napisati post vsem gay foram navkljub, potem bo že nekaj na tem... :P šala :D

mogoče pa se nam je glih zaraji tega pridružo, ker misli da smo geji :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm tut tkole klele pisu pa ste me usi spluval kva pises u temi 125 ce je se nimas doma.. pa neki da sam aram pa nc ne nrdim MA EVO VAM

KURCA

:whistle: :P :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa kermi cestitam za gume... k jih bos ogrel bo slo po ušesih :worship: če jih boš... no ja nebom nc pametn :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm tut tkole klele pisu pa ste me usi spluval kva pises u temi 125 ce je se nimas doma.. pa neki da sam aram pa nc ne nrdim MA EVO VAM KURCA :whistle: :P :blink:

Flame ni se videlo kaj si napisal, možno, da ti je glih takrat cmop zaštekal pa sem jaz popravil zdaj, da se vidi :blush: O:-) , kok sm jz pridn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Flame ni se videlo kaj si napisal, možno, da ti je glih takrat cmop zaštekal pa sem jaz popravil zdaj, da se vidi :blush: O:-) , kok sm jz pridn

Oh sej se je vidlu vidlu sm bols moris pogledat :whistle:

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot sm že napisu bom najbrš mašino menu!! (najprej morm vidit kok je kej u p_z_i, k so se mi na batu obročki zlomil-treba vidit kok deleč so te delčki pršli) sam če bom menu, kko nej mal več konju prdobim?? pa če kupim mal več ccm mašino, kko bom naredu tehničnega?? a pod kategorijo 25kw?? kko pa bo to kej policija me j_b_l_, k bom meu izpit samo za 11kw??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj ti človek sploh hočeš???

lej mašina ti je riblna kaj mas bit kle za pametn? cilinder dol dat ga pohonat pa bat mal večji not pa je... u najslabsem primeru bo treba dat nikasil nov... to pa ni CELA MAŠINA... in mas isti moped k prej... ce bi mi usi menal masine k nm zaribajo mopedi bi bankrotiral...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čaoo folks:D evo jst pišm moj prvi komentar, berm pa ta forum že okol enga leta pa se mal vec B) ...zdy je tko...odločvou sm se med cagivo pa rs...pa sm se odloču za rs,čeprov se mi oba zdita enak dobra,sam d se za moje pojme cagiva mal bl kvar,ker je bl našponana valda gre pa hitrej...zato torej rs :D kupu si jo bom pa šele oktobra, k si našparam še mal dnarja,pa k bom končn lahko naredu izpit :worship: Upam d vm bo prjetn z mano, men pa valda z vami :P

Pa lahko mi boste pomagal pr nakupu motorja pa odpravljanju tezav k jih bom meu z njem O:-) O:-) O:-)

P.S.: mal prevec filozoferam :blush:

Lp, Marko=)

oktobra ti jst mojo prodam če želiš, ker jst jo bom prodaju takrat enkrat ko dobim A2 kat. če te karkoli zanima me prašej po PM

ampak matr ste glupi ej, tle se kregate ko uni skuteristikermu gre bul pa za kok (1km/h al 2), sam še lizike, dude pa posrane plenice vam manjkajo :headbang:

teb je kul k maš zeleno princesko... jst se jim bom tud sam smejov ko bom tako meu :P

drgač pa rs ka ne gre nobena 200km/h realnih nikoli... glede mitota bi pa verjeu ker sm vidu posnetke 210 km/h o realnosti ne vem .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko da je meu mito tut kit not k una :D u oklep itak nemors vidt... pl je pa tuki se 15-20 zlagan pa gre tocno tok k una rsa :whistle:

use je matematično rešljivo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko da je meu mito tut kit not k una :D u oklep itak nemors vidt... pl je pa tuki se 15-20 zlagan pa gre tocno tok k una rsa :whistle:

use je matematično rešljivo :lol1:

kolikor vem d€nzi nima nobenega kita ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk dajte ob priliki GPS napravce dobit pa pol zmerite hitrost....novi megan pri 195 na števcu, gre po gps 182...

tak da tu sploh ni dvoma zakaj nebi števec pri mitotu in rs-kah lagal.,....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj ti človek sploh hočeš???

lej mašina ti je riblna kaj mas bit kle za pametn? cilinder dol dat ga pohonat pa bat mal večji not pa je... u najslabsem primeru bo treba dat nikasil nov... to pa ni CELA MAŠINA... in mas isti moped k prej... ce bi mi usi menal masine k nm zaribajo mopedi bi bankrotiral...

pol pa mi povej kje use so delčki bata (oz. oborčki od bata) če niso v mašini??!! :angry: :angry: ja... neki jih je tud v avspuhu...najbrš :blink: :blink: !! men so rekl da so šli u mašino notr, sam blem je kle da zaenkrat ne vemo kje use so te obročki!! sicer bomo pa kmal razdrl pa bomo vidl!! sam še zmer nism zadovoln k je končna motorja tok mejhna!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa mi povej kje use so delčki bata (oz. oborčki od bata) če niso v mašini??!! :angry: :angry: ja... neki jih je tud v avspuhu...najbrš :blink: :blink: !! men so rekl da so šli u mašino notr, sam blem je kle da zaenkrat ne vemo kje use so te obročki!! sicer bomo pa kmal razdrl pa bomo vidl!! sam še zmer nism zadovoln k je končna motorja tok mejhna!!

Jao človek?A blokade si pobral vn?Ploščica na izpušnem in katalizator v izpuhu?Najbolš, da daš 600ccm mašino notr pa, da vse skup razpade :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pismu si ti kreten lej res! HITROST MOTORJA SE LAHKO POVECA LE Z VISANJEM OBRATOV ALI PROSTORNINE!!!

!!kaj ti misls da sm jst iz lune padu??

pravm ti sam da ce gre pr 12k obratov 180 sam odblokerana ane da so bo verjetno moja vrtela malo visje !! to pa tudi pomeni malo visjo hitrost ane?!?! POMENI VISANJE OBRATOV!!!!

če bi to takoj napisu bi blo kul...se mi ne da brskat kere bedne si prej pisu...no sej loh da si pravilno mislu sam nisi tega napisu ;)

kdaj si pa ti strokovnjak ratu?? pa kje si se to nauču...

lej reesko sej js ti 0 slabga nočm sam nevem po keri logiki bi motorja k sta si tolk podobna kukr sta rs pa mito...po karakteristikah ....

lahko bila taka odstopanja ...

k pravš glede razmerij tut na rso se da dt enake zobnike kot na mitota pa po tvoje še zmer ne bo šla več k 180

ker antiknowner si ti ...NIMATA ENAKIH PRENOSOV!!!razlika je že v mašini k je 6 al pa 7 prestav pizda že to doseže večjo hitrost kurci neumni a se ne da tega dopovedat..pa sploh nevem zakaj tuki mitota omenjate?ker ni tuki cagiva vs aprilia ampak je flamči& gizmo nimata pojma ;)

števc mu pa useen laže :winkiss:

se bosta postavla tko k ti pravš "bok ob bok" ;)

pizda si čist neki hud ratu s tole rs-o zdej zadne par dni...še zmer si sam flejmči pa če si kupš mv agusto ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj vam je tak težko razumet da je mito pač hitrejši? Iščete neke brezvezne argumente, žal mito je hitrejši ;) nova aprilia pa je pač lepša ;)

pizda si čist neki hud ratu s tole rs-o zdej zadne par dni...še zmer si sam flejmči pa če si kupš mv agusto ;)

:worship: :worship: :worship:

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!