Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Ne vem zakaj vam je tak težko razumet da je mito pač hitrejši? Iščete neke brezvezne argumente, žal mito je hitrejši ;) nova aprilia pa je pač lepša ;)

:worship: :worship: :worship:

tud jst tko pravm...APRILIA NI SLABA PRAV TAKO TUD MITO NE!!sam pač tko k je čamac reku...par km/h je mito hitrejši tanova aprilia je pa lepša FUL pa kaj?jebiga :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj vam je tak težko razumet da je mito pač hitrejši? Iščete neke brezvezne argumente, žal mito je hitrejši ;) nova aprilia pa je pač lepša ;)

:worship: :worship: :worship:

hitrejsi je zarad tega ker ma standard vecji ferg. in bat z enim obrockom, vrjemem da gre aprilia z dellortonom 34 pa drugim batom isto...... :winkiss:

zdej pa dost.......lahko se samo probamo, sam bo pol verjetno spet isto...3474568 izgovorov zakaj ni sla

sicer reesko si pa zgubo prot aprili, in to z tako receno lepo prednostjo v moci

Popravljeno . Popravil vision
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

števc mu pa useen laže :winkiss:

tko kot ti ;) kako lahko pišeš če delaš na šihtu?

hitrejsi je zarad tega ker ma standard vecji ferg. in bat z enim obrockom, vrjemem da gre aprilia z dellortonom 34 pa drugim batom isto...... :winkiss:

zdej pa dost.......lahko se samo probamo, sam bo pol verjetno spet isto...3474568 izgovorov zakaj ni sla

sicer reesko si pa zgubo prot aprili, in to z tako receno lepo prednostjo v moci

moj cilindr je biu od 6speeda ;) use ostalo pa od 7speeda...in totalno razštelan ferg ;)

to kar si povedu da je hitrejši velja za pospeške...in če se da na rs te stvari k jih ma mito(tko k so mele tastare rs-e) pol so isti pospeški...sam prenosi pa še zmer ostanejo ;) in tm se pozna za tistih pa km/h ;) pa lej...nevem kva se name pizdiš ker se mi ne gre ker je hitrejši ker je oboje za u grabn zapelat in ne branm ne mitota ne aprilie ampak mi grejo mulci k nimajo pojma o teh stvareh na kurac k se delajo pametne...ne rečm da jst obvladam...sam mislm da ne pišem takih neumnosti ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao človek?A blokade si pobral vn?Ploščica na izpušnem in katalizator v izpuhu?Najbolš, da daš 600ccm mašino notr pa, da vse skup razpade :headbang:

ceu avspuh sm zamenu!! giannellija sm dau gor!! pa ne se zdej kle p_z_i_, k forum ni narajen zato, da se bomo j_b_l u glavo ampak da si pomagamo!! kašna ploščica?? :unsure: :unsure: sam še zmer mi ni jasn kko ga vi spravte do 160-170 km/h?? povsod sm bral pa nikjer nč ne piše!! usi sm neki avspuh pa cdi (ne pomaga)!! če pa uprašam se pa usi pizdite, zato je brez veze da mi govoriš , k bodo drugi itk rekl da je blo že 100x napisano nej si grem prebrat (500 strani ni mal za prebrat)!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ceu avspuh sm zamenu!! giannellija sm dau gor!! pa ne se zdej kle p_z_i_, k forum ni narajen zato, da se bomo j_b_l u glavo ampak da si pomagamo!! kašna ploščica?? :unsure: :unsure: sam še zmer mi ni jasn kko ga vi spravte do 160-170 km/h?? povsod sm bral pa nikjer nč ne piše!! usi sm neki avspuh pa cdi (ne pomaga)!! če pa uprašam se pa usi pizdite, zato je brez veze da mi govoriš , k bodo drugi itk rekl da je blo že 100x napisano nej si grem prebrat (500 strani ni mal za prebrat)!!

Tm k pride Rave ventil notr je ena ploščica, ki omejuje fi luknje.Tisto vzameš vn in tisto lukno z nečim zapolneš tako, da ti plini nebodo že pri celindru vn uhajal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tm k pride Rave ventil notr je ena ploščica, ki omejuje fi luknje.Tisto vzameš vn in tisto lukno z nečim zapolneš tako, da ti plini nebodo že pri celindru vn uhajal :D

no in s čim vi tist zapolnete? jst sm na cagivi enkrat svoj cts vn uzeu pa nism vedu s čim nej zapolnem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no in s čim vi tist zapolnete? jst sm na cagivi enkrat svoj cts vn uzeu pa nism vedu s čim nej zapolnem?

Sej sam veš, da mam jest to še notr, bom pa v kratkem ven jemal pa ti bom povedu kva smo nardil :whistle: Drgač se pa že neki home-made zmislš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj vam je tak težko razumet da je mito pač hitrejši? Iščete neke brezvezne argumente, žal mito je hitrejši ;) nova aprilia pa je pač lepša ;)

:worship: :worship: :worship:

pri 125cc motorjih je to bol pomemben podatek....ker tistih 10 kaj gre pac mito vec je bol tak....ker nikjer se ne mores da se bos stalno tak pelo....160 se pa lahko povsod pelas z obema....to je bistveno....pa 125ke tak niso za take hitrosti....probaj 1x z 125ko pr 160 se vstavit v par metrih pa probaj to naredit z 600cc....pa bos vido zakaj majo 125ke blokade in original koncno okoli 130....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probaj 1x z 125ko pr 160 se vstavit v par metrih pa probaj to naredit z 600cc....pa bos vido zakaj majo 125ke blokade in original koncno okoli 130....

od kdaj se ti se ti poglabljaš v te podatke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od ka sem pes....pa vem da se pes ne da 160 it :P

saj če bi mel boljše brenze bi mogoče lahko 160 letel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A paše zadnji amortizer od rs 01 v mojo letnik 98? :unsure:

itq da paše :) sj je vse čist isto

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A paše zadnji amortizer od rs 01 v mojo letnik 98? :unsure:

kva je fante kva te jebe rs-a?a nisi ti hotu delujoč motor? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko kot ti ;) kako lahko pišeš če delaš na šihtu?

moj cilindr je biu od 6speeda ;) use ostalo pa od 7speeda...in totalno razštelan ferg ;)

to kar si povedu da je hitrejši velja za pospeške...in če se da na rs te stvari k jih ma mito(tko k so mele tastare rs-e) pol so isti pospeški...sam prenosi pa še zmer ostanejo ;) in tm se pozna za tistih pa km/h ;) pa lej...nevem kva se name pizdiš ker se mi ne gre ker je hitrejši ker je oboje za u grabn zapelat in ne branm ne mitota ne aprilie ampak mi grejo mulci k nimajo pojma o teh stvareh na kurac k se delajo pametne...ne rečm da jst obvladam...sam mislm da ne pišem takih neumnosti ;)

:worship: word :worship:

joke fantki :winkiss:

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: word :worship:

joke fantki :winkiss:

zdej sva mi2 pametna k mava hondo pa kawasakija :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no in s čim vi tist zapolnete? jst sm na cagivi enkrat svoj cts vn uzeu pa nism vedu s čim nej zapolnem?

zbrusiš :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zbrusiš :headbang: :headbang:

ti bi kr brusu a :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti bi kr brusu a :headbang:

brusu brusu, kwa pa drucga :blink:

p.s.: :P

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo za prodt spredne zavorne ploščice (nove) :whistle: :whistle: pa za mal dnarja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!