Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

ja luknjo boš zbrusu ja :slap: :worship:

em mislu sm ploščico jo zbrusiš pa daš nazaj not :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva je fante kva te jebe rs-a?a nisi ti hotu delujoč motor? :D

fante nič me ne jebe, sem hotu delujoč motor pa sem ga tudi dobo B)

in sicr me je stala okrog 300k manj kot pa si ti hoto za svojo škrgo :grim

mal je zjeban amortizer pa ne bi rad da me kje iz ride vrže zato bom zamenjal ;)

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo za prodt spredne zavorne ploščice (nove) :whistle: :whistle: pa za mal dnarja :D

jst bi tud rabo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo za prodt spredne zavorne ploščice (nove) :whistle: :whistle: pa za mal dnarja :D

lhk ti jih jest dam, k so že čist brez materiala (sm z ploščico bremzu, pa mal tud disk sfuku)!! :headbang: :headbang: :cry: !!

vidim da smo že 3 k mamo pešhondo!! :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fante nič me ne jebe, sem hotu delujoč motor pa sem ga tudi dobo B)

in sicr me je stala okrog 300k manj kot pa si ti hoto za svojo škrgo :grim

mal je zjeban amortizer pa ne bi rad da me kje iz ride vrže zato bom zamenjal ;)

O:-)

pr men takih stvari ni bilo ;) bile so res malenkosti..sam vidm da ti maš rajš mahjne stvari porihtane pa bistvene(nujno potrebne za vožnjo) zjebane :worship:

sej važn da sm jst prodal ti si si pa kupu tak motor k hočš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz za njo se 500€ neb dal...se ce mi jo senka bi jo tezko da vzel

no ja to bi že šlo ... vsaj disk ploščice pa tak material bi dol pobrou :P

ne res tega ne kupovat ker je prepocen pa preveč sumljivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja to bi že šlo ... vsaj disk ploščice pa tak material bi dol pobrou :P

ne res tega ne kupovat ker je prepocen pa preveč sumljivo

točn tko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr men takih stvari ni bilo ;) bile so res malenkosti..sam vidm da ti maš rajš mahjne stvari porihtane pa bistvene(nujno potrebne za vožnjo) zjebane :worship:

Moped je tak kot more bit (nima nič z silikonom zalimano ali zafilano, štrom dela normalno, ni roza barve,... :D ) razen zadnji amortizer je mal bol tko... pa bom menjo pa je ...ko bom menjo mi bo ostalo še 1000+€ za razna morebitna popravila in napake, ki jih pri nakupu tvojega mopeda ne bi imel ;)

Ko že omenjaš nujne potrebne stvari za vožnjo, zaka ti žmigavci niso delal?

sej važn da sm jst prodal ti si si pa kupu tak motor k hočš :D

ja tako, samo mislim da veš, da nisem kupu glih takega ko sm hotu... :P

Aja pa neki še, zaka je tvoj oglas še vedno na netu če si prodal :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja to bi že šlo ... vsaj disk ploščice pa tak material bi dol pobrou :P

ne res tega ne kupovat ker je prepocen pa preveč sumljivo

i don´t like aprilia anymore... so it wouldn´t go for 500€ with me :P

po mojem mnenju je bla ukradena pa papirji od 98 ker motor je min 99

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

i don´t like aprilia anymore... so it wouldn´t go for 500€ with me :P

po mojem mnenju je bla ukradena pa papirji od 98 ker motor je min 99

js sm ga klico ker se je moj kolega zanimo.....za letnik se je zmotu, je 99.....drugace pa mi je rek da je biu lazji padec, zato pa razbito luc in je rahlo popraskan...

pol sm pa se enga kolega prosu nej poklice, je pa dobu cis drugo zgodbico :blink:

da je padu in je menju amortizerje pa barval in nevem kaj se, pa da se mu ne splaca vec luci popravlat in ga prodaja :blink:

b :eek: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm ga klico ker se je moj kolega zanimo.....za letnik se je zmotu, je 99.....drugace pa mi je rek da je biu lazji padec, zato pa razbito luc in je rahlo popraskan...

pol sm pa se enga kolega prosu nej poklice, je pa dobu cis drugo zgodbico :blink:

da je padu in je menju amortizerje pa barval in nevem kaj se, pa da se mu ne splaca vec luci popravlat in ga prodaja :blink:

b :eek: :lol:

sj je prbližn enak reku :D sam nek je šu mal bl v podrobnosti.. :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm ga klico ker se je moj kolega zanimo.....za letnik se je zmotu, je 99.....drugace pa mi je rek da je biu lazji padec, zato pa razbito luc in je rahlo popraskan...

pol sm pa se enga kolega prosu nej poklice, je pa dobu cis drugo zgodbico :blink:

da je padu in je menju amortizerje pa barval in nevem kaj se, pa da se mu ne splaca vec luci popravlat in ga prodaja :blink:

b :eek: :lol:

pri lažjem padcu nea morš kr tak luči zlamat :D razn če se je po predni fural pa ga je naprej vrglo...od takih motorjev kaj so sumljivi čimdlje bek :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri lažjem padcu nea morš kr tak luči zlamat :D razn če se je po predni fural pa ga je naprej vrglo...od takih motorjev kaj so sumljivi čimdlje bek :D

ce bi ga naprej vrglo bi bla cela maska hin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bi ga naprej vrglo bi bla cela maska hin

a sam luč je hin ? :D :D maska je nedotaknjena ? :D looool

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sam luč je hin ? :D :D maska je nedotaknjena ? :D looool

mogoče se je pa u kandelaber zaleto B) :grim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče se je pa u kandelaber zaleto B) :grim :whistle:

Pr men k je motor u avto prletu je luč vn odletela maska pa cela ostala, tko da je bla sam lukna namest luči, nevem pa kok je pr temu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moped je tak kot more bit (nima nič z silikonom zalimano ali zafilano, štrom dela normalno, ni roza barve,... :D ) razen zadnji amortizer je mal bol tko... pa bom menjo pa je ...ko bom menjo mi bo ostalo še 1000+€ za razna morebitna popravila in napake, ki jih pri nakupu tvojega mopeda ne bi imel ;)

Ko že omenjaš nujne potrebne stvari za vožnjo, zaka ti žmigavci niso delal?

ja tako, samo mislim da veš, da nisem kupu glih takega ko sm hotu... :P

Aja pa neki še, zaka je tvoj oglas še vedno na netu če si prodal :?

men žmigavci z namenom niso delali...ker jih ne uporabljam...in mi je blo škode keša ker sm že tok gor zmetu da bom kupu druge žmigavce...sej mam še original sm jih dau zdejšnmu lastniku ma zdej use uštiman...silikon je biu za silo...drgač ti to loh en k plastiko švasa zaston tist nosilček na novo nardi..

pa lej..tko k sm ti reku...kako si loh tok čudn da te motjo da je silikon na NOTRANJI STRANI k se res NE VID drži pa lih tko?to da ma pa zjeban amortizer(kar je loh pa resno nevarno) pa nima veze? to da si pa rajš kupu motor k je tok cenejši te pa štekam...pač maš pol več keša da loh vložiš če crkne kej al pa tko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni. Js sm nov na tem forumu... pa sm mal brau to temo... in se mi je ful zanimivo zdelo kako je debata iz "pokanja pri verigi" prešla na "rs vs mito" potem o auspuhih pa to... :unsure: :D ..pa se je nabralo že kr več kot 500 strani, ki se mi jih ni dalo vseh prebrat, tko da če bom kdaj postavil vprasanje, katero je bilo ze postavljeno, se ze v naprej opravicujem!

hvala za razumevanje.

Glede te 125ke... men se zdi fuul sumljiva in je nebi nikol kupu! (moje mnenje)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

model je zihr padu in je luč razbov tkrt masko je pa tut mogu....zto k se vid da je luč tudi podrsana ne samo počena :evilgrin: :evilgrin:

aya..kdo ma tak motor...a ni tista plastika med zadnjo lučjo in tankcom za olje črna???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!