Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

BTW Fifty, a si padu? :eek: šala šala :D mi je smešno k na vsaki strani kdo praša, na tej ni še noben, sm mogu jst :evilgrin: :D moj brat k je s 50ko padu je bla podobna fora, pa je dau plastike varit (ble so počene in podrsane kr je zaletu), nosilc spredi sm kar na roke zravnau, plastike gor pa od daleč niti ni videt da je blo kdaj v kolu od trte :P kolkr je videt in iz bratove izkušnje mislim da lahko poceni poraviš da bo vsaj normalno zgledu, čeprav podrsan bo še vedno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW Fifty, a si padu? :eek: šala šala :D mi je smešno k na vsaki strani kdo praša, na tej ni še noben, sm mogu jst :evilgrin: :D moj brat k je s 50ko padu je bla podobna fora, pa je dau plastike varit (ble so počene in podrsane kr je zaletu), nosilc spredi sm kar na roke zravnau, plastike gor pa od daleč niti ni videt da je blo kdaj v kolu od trte :P kolkr je videt in iz bratove izkušnje mislim da lahko poceni poraviš da bo vsaj normalno zgledu, čeprav podrsan bo še vedno..

se vidi da moja bivša 50ka se nevda kar tak :P

in še vedno leti tak ko je včasih daj pripopaj kaki video gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se vidi da moja bivša 50ka se nevda kar tak :P

in še vedno leti tak ko je včasih daj pripopaj kaki video gor

to pa zato ko je vmes bla v mojih rokah :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa zato ko je vmes bla v mojih rokah :D :P

moja bivša je pa zdej tak poštimana da je top top rs ka daleč naokol :P

aja zdej mam use paperje, tablco za srebrno prasico :P ko se ogreje pridm mal na primorsko da boš pokazu mal bivšo :P

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal je zajebu đeri...pomoje je mislu RSko

ja zajebu sm

mislu sm RS ko ... pač onega ko je mojo rsko kupo :P

vem da je aless iz štajerske :P

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, sam 50ko sm jst dokončno poštimu zato tok leti :D no "leti" (med navednicami) :D s frendom sva šla 120 u dveh gor pa ga je tok kot mene, skupi enih 160kil pa oba sva enih 186cm :D če sm sam je šla enih 135 po ravnem, šla bi več sam se je zvrtela že čez rdeče :P podol pa je biu rekord 150 :OK: filmčka nimam nobenga novga... mislim pa da maš (norc) tiste od prej...

sam zdej 50ka nima več pilota, brat pa se je niti navadu še ni :P

in ja..jernej, če prideš kej do brd lah greva kšno turco, sam pazi se naših cest :D tuki tudi z ninjo bi mi biu teško zadi pomoje ;)

ne ne sej ni panike, js vozim počasi!! kej dost več kot za 4x nism še nikoli prekoraču omejitve hitrosti :P :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no jernej, je biu že čas da si tut ti vse porihtau :lol: ja fantje, ne vem za vas ampak jst komaj čakam da bo spet toplo pa da se gremo furat!! mi že mal teži da driftam usak drug ovink že skor :D no sej tuki pr nas je kr "toplo" pa če je kam za it (nimam še avta) grem lih tko, sam vseeno gume dost slabš držijo :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto k je 12,8V je že ok, ko teče minimum, ko pa daš mal na obrate pride do enih 14V se mi zdi. sej piše v manualu na 4k rpm se mi zdi da mora bit nvem več kok če je baterija uredu...

mah men usen obrati skačejo :) zih ma premal napetosti.

BTW Fifty, a si padu? :eek:

ja, ena baba me je izsilla :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, sam 50ko sm jst dokončno poštimu zato tok leti :D no "leti" (med navednicami) :D s frendom sva šla 120 u dveh gor pa ga je tok kot mene, skupi enih 160kil pa oba sva enih 186cm :D če sm sam je šla enih 135 po ravnem, šla bi več sam se je zvrtela že čez rdeče :P podol pa je biu rekord 150 :OK: filmčka nimam nobenga novga... mislim pa da maš (norc) tiste od prej...

sam zdej 50ka nima več pilota, brat pa se je niti navadu še ni :P

o kaksni predelavi pa se tuki govori?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja tiste kroge pa tist vem... sam se nism nikol poglablu v to... men je važna bila temperatura pa ura :D

hehe nakonc boste še ugorovil da ma naložen cs 1.6 pa lan če ti je dovgcajt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, pa sm dobu ponudbo zavarovalnce, 840€ :) bom kr sprejeu, pa se grem dons zment, pa bo v roku 14ih dni baje nakazan ^_^

poj pa pride šravfanje na vrsto vrjetn.

kupu bom oklep za 250€ (novga), pa ga ceuga prebarvov na belo :D haha.. tko da bo ceu motor beu.. pa če vm je to grdo al pa ne :P i don't care :) se me bo kuj prepoznal.. :D

lohk pa še zmer kupte motor za 900-1000€ od mene, in mi ni treba kupt oklepa.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne sej ni panike, js vozim počasi!! kej dost več kot za 4x nism še nikoli prekoraču omejitve hitrosti :P :krneki:

z 125ko več kot 4x nikakor ne moreš prekoračit niti omejitev v naselju... :) ne da jih ti nisi za dosti več :slap:

4x si lahko prekoračil samo v območju umirjenega prometa in coni 30...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, pa sm dobu ponudbo zavarovalnce, 840€ :) bom kr sprejeu, pa se grem dons zment, pa bo v roku 14ih dni baje nakazan ^_^

poj pa pride šravfanje na vrsto vrjetn.

kupu bom oklep za 250€ (novga), pa ga ceuga prebarvov na belo :D haha.. tko da bo ceu motor beu.. pa če vm je to grdo al pa ne :P i don't care :) se me bo kuj prepoznal.. :D

lohk pa še zmer kupte motor za 900-1000€ od mene, in mi ni treba kupt oklepa.. :)

O yeaaa :yea2: bela je modna za 2008 tko, da bo zih kul.Pa nasplošno so mi beli motorji ful ušeč (848 :wub: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se da kermu fotošopat pa tole prebavat na belo :D haha.. da vidm kuko bi moja zgledala.. :)

post-5337-1200664443_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bos pustu prajmer hahhaha

sj sploh nevem kašno bom dobu.. :D bo vrjetn iz poliestra.. :) nevem pa kašna je oriđinal.. :D

no, pa sm najdu eno belo.. sam ta nima luči

post-5337-1200664708_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!