Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

z 125ko več kot 4x nikakor ne moreš prekoračit niti omejitev v naselju... :) ne da jih ti nisi za dosti več :slap:

4x si lahko prekoračil samo v območju umirjenega prometa in coni 30...

ne se razburjat no... gor čez nek hrib je nakonc ravnince omejitev 40 kr sta dva nevarna ovinka, js sm pa po uni ravninci pršu in neki čez 160 mimo znaka šu... drgač pa to se ne gre za hitrost, vem da 125ka ne gre tok hitro kot tvoja cbr :trance_33_sleep: , sam če je omejitev ni brezveze ane? pa 4x prekoračit ni malo v nobenem primeru. pa če greš 200 skozi naselje..no, niti se ne da it tko hitro med hišami tuki pr nas... če pa greš si pač norc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne se razburjat no... gor čez nek hrib je nakonc ravnince omejitev 40 kr sta dva nevarna ovinka, js sm pa po uni ravninci pršu in neki čez 160 mimo znaka šu... drgač pa to se ne gre za hitrost, vem da 125ka ne gre tok hitro kot tvoja cbr :trance_33_sleep: , sam če je omejitev ni brezveze ane? pa 4x prekoračit ni malo v nobenem primeru. pa če greš 200 skozi naselje..no, niti se ne da it tko hitro med hišami tuki pr nas... če pa greš si pač norc

joj ne bit užaljen :winkiss: btk samo da leti pa se dere :D eh če hočeš da tak leti ko moja honda, ti jo jaz prodam :D jaz še gledam samo italijane, od japoncev pa le še dva motorja, ki sta mi noro huda... YZF-R6 2006+ in CBR 1000 RR HRC 2007

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj ne bit užaljen :winkiss: btk samo da leti pa se dere :D eh če hočeš da tak leti ko moja honda, ti jo jaz prodam :D jaz še gledam samo italijane, od japoncev pa le še dva motorja, ki sta mi noro huda... YZF-R6 2006+ in CBR 1000 RR HRC 2007

KAJ!? sm pogledu tvoj profil...pa ti si še mlajš od mene :D pa kr brez izpita pa to :D niti let nimava še za 25kw, ti bi pa že prodaju :worship: hehe :D kok je pa sploh vredna taka honda kot je ta tvoja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm... pol je pa meni prbijalo 3/4 foruma ko sem reko da bi se tu pa tam z 600 pelal. pravi huljoti ste majkemi

Popravljeno . Popravil R1FREAK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fantje ker je bolsi olje za rso castrol tts al castrol power1 ?

lp :winkiss:

to sta ista olja kolko vem....ker nazadne ko sem nabavlal je pisalo power1 pod tts

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sta ista olja kolko vem....ker nazadne ko sem nabavlal je pisalo power1 pod tts

tako je, to je eno in isto olje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fantje ker je bolsi olje za rso castrol tts al castrol power1 ?

lp :winkiss:

kaj je matic ti je denarja zmankal da ttsa tankaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok dnarja je nova Rs-ka? :)

Okol 5000€

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okol 5000€

za ta dnar dobiš že par let staro dobro ohranjeno ninjo :trance_33_sleep: in še manj se bo kvarla kot NOVA rs :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za ta dnar dobiš že par let staro dobro ohranjeno ninjo :trance_33_sleep: in še manj se bo kvarla kot NOVA rs :P

a res? kaj se je pa men pokvarl?

al pa matexu npr? :glare:

nemorm verjet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je matic ti je denarja zmankal da ttsa tankaš?

jure ne, pozanimu sm se... tts in motul 710 sta razred C kar pomen da za tist kes placas vecalmn znamko. pa se dobim ga za 9€liter. bols k pa pa 15 ane?

:whistle:

basic te pozdravla. hehe frajar :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a res? kaj se je pa men pokvarl?

al pa matexu npr? :glare:

nemorm verjet...

kaj pa bivšemu justaboyu (aless trenutno) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jure ne, pozanimu sm se... tts in motul 710 sta razred C kar pomen da za tist kes placas vecalmn znamko. pa se dobim ga za 9€liter. bols k pa pa 15 ane?

:whistle:

basic te pozdravla. hehe frajar :worship:

sej jst sm najprej motula tanku sam je isti kurac oz skor ni razlike in je itak da brezveze dajat več keša če ni potrebno...

sam tko ane..k ti si skoz meu ena superdupersportturbopowerracing olja pa se mi je čudn zdel

pozdrav nazaj DILO :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a res? kaj se je pa men pokvarl?

al pa matexu npr? :glare:

nemorm verjet...

no ja maš tut izjeme, bomo vidli naslednih 20k km k boš naredu kko bo teklo, pa vse kar maš skos za vzdrževat, pa pije tam tam kot 600 oz še več s tem da pije tok olja za mešanico da bog pomagi. +125ka je kolo napram 600, pa ne gre niti približno tolko hitro, da ne govorimo o pospeških... tko da..za isto ceno,.... no, nevem :unsure: Če pomisliš vse morebitne stroške k maš lahko, ti gre mišelator, tista stvar ventil al kaj je k je alešu šla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a res? kaj se je pa men pokvarl?

al pa matexu npr? :glare:

nemorm verjet...

ja čaki oba motorja sm jst šravfu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja maš tut izjeme, bomo vidli naslednih 20k km k boš naredu kko bo teklo, pa vse kar maš skos za vzdrževat, pa pije tam tam kot 600 oz še več s tem da pije tok olja za mešanico da bog pomagi. +125ka je kolo napram 600, pa ne gre niti približno tolko hitro, da ne govorimo o pospeških... tko da..za isto ceno,.... no, nevem :unsure: Če pomisliš vse morebitne stroške k maš lahko, ti gre mišelator, tista stvar ventil al kaj je k je alešu šla...

poglej jst sm preračunu da rs ka kuri olje + benza cca. 12€ na 100km... kar je enako če bi biu sam benz, da bi porabu 12l/100km

tale ninja ma pa pri zmerni vožnji tud pod 7l na 100km ... tudi na vzdrževanju je bolje saj recimo da ninja ne crkne kr tako :P res pa je da so te zadeve pri gumah požrešne :P

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točn tko kot je đeri povedu, te stvari jejo gume :eek: zato nisi nič na profitu če imaš 600 namesto 125

aja pa olje, isti šit, ali ti točiš motula za 12€/ liter v 2T 125 ali pa olje za 20€/liter (motul 300V) v 600cc motor, in pri SS motorju recimo menjaš olje na 6k km, v mašino gre okoli 4l olja = 80€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točn tko kot je đeri povedu, te stvari jejo gume :eek: zato nisi nič na profitu če imaš 600 namesto 125

aja pa olje, isti šit, ali ti točiš motula za 12€/ liter v 2T 125 ali pa olje za 20€/liter (motul 300V) v 600cc motor, in pri SS motorju recimo menjaš olje na 6k km, v mašino gre okoli 4l olja = 80€

no ja 2T pa če računaš da narediš z litrom 450km 6k km/450km.... kolkr me stane liter motula mi pride pa skor 180€/6k km :trance_33_sleep: stem da računi da pr 125ki maš cca 30 konju, 600 pa ma cca še 100 konju več :trance_33_sleep: za tistih 100€ razlike na olju maš gume recimo... sam pr 600 se ne menja bata vsake 15k km recimo (200€ skor če uzameš še sornik, tesnila in kar je še treba zravn) ...no 200 če narediš sam doma, čene računi še mehanika zravn, pa ko ti mišelator crkne al un ventil za vodo in to ko zariba vse skp... no... sej vsi veste kko je s tem. recimo da poraba bencin + olje (eno ali drugo) + gume si s ceno tam tam, sam 125ka maš še dost druzga sranja zravn in pa gre doooost manj kot 600tka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!