Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

fantjeee al pa da ma ta tip 50kill? to je 28 mn k jst :whistle: pa mi tut iz druge v tretjo po dezju posrek ga daje.. ni panike to... aja glede wheelija nrdim tut jst power whellie u prvi sam gor gre.. ni pa brzina. drugo bi se tut dal sam bi mogu spustit gas da se mi posede motor pa nekje na 7k ga gor dvignt pa bi slo bp.

mogoce se mal se nazaj prestavt...

nc posebnga skratka... :whistle:

ps: res pa nevem misko kako si lahko kupu motor k ga je ocitno prejsn lastnik po luftu metu pa tko naprej... enkrat ti bo pa sam razpadu bo pa spet aprilia boga revca kriva :P

Popravljeno . Popravil FlamE#7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantjeee al pa da ma ta tip 50kill? to je 28 mn k jst :whistle: pa mi tut iz druge v tretjo po dezju posrek ga daje.. ni panike to... aja glede wheelija nrdim tut jst power whellie u prvi sam gor gre.. ni pa brzina. drugo bi se tut dal sam bi mogu spustit gas da se mi posede motor pa nekje na 7k ga gor dvignt pa bi slo bp.

mogoce se mal se nazaj prestavt...

nc posebnga skratka... :whistle:

ps: res pa nevem misko kako si lahko kupu motor k ga je ocitno prejsn lastnik po luftu metu pa tko naprej... enkrat ti bo pa sam razpadu bo pa spet aprilia boga revca kriva :P

To mi je sam nakazu :) Drgač pa vse dogaja nad 7k :whistle: Res dobra zadevca :worship: Je pa res mam 50kil mal več :)

Popravljeno . Popravil _Misko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mi je sam nakazu :) Drgač pa vse dogaja nad 7k :whistle: Res dobra zadevca :worship: Je pa res mam 50kil mal več :)

He, vrjetno ga ni sam zdej po zadnji vozu, k si ga pršu gledat ;)

Ja, 2t pač. RAVE nimaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, vrjetno ga ni sam zdej po zadnji vozu, k si ga pršu gledat ;)

Ja, 2t pač. RAVE nimaš?

Ne nč ni reku čeprou ma tud v nizkih obratih dobro moč (vsaj zame :) ) pol pr 7k pa odfu*.Sm šu tud enga druzga gledat je mel pa RAVE notr ampak mutor res nikamor ni šol v klanc ni mogu spelat z nogami se poganjaš.Pol je pa neki bluzil, da je na servisu reku da je bol če ma odklopnen rave pa, da to ni za nizke obrate pa take..sm a reku sj iz šterko loh speleš normalno pa s tem nemorš :headbang: ...Unga k sm šou pa učer gledat sam tko za foro pač če je tut tok švoh k od unga k je govoru da so to taki motorji..Je pa res veeelka razlika moj v primerjavi z unmi bluzačom..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja, ne morš tud 4ke pa rske primerjat, čeprov sta oba 2 takt. Morš vedt da je rska narjena da se jo voz od 7-12k rpm, 4pa pa od 2-5k rpm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja, ne morš tud 4ke pa rske primerjat, čeprov sta oba 2 takt. Morš vedt da je rska narjena da se jo voz od 7-12k rpm, 4pa pa od 2-5k rpm :D

to je tud res, sam iz unmu si hotu spelat pa kr nardi mooooo :wacko: Ta pa gre normalno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enih 2500€

ob 175 se pa nebom dregnu

ah kje... če bo okol 2100€ dobu bo lahko fajn zadovoljen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nism kej velik sprobavu ker tle je slaba cesta pa mrzlo je..Sam pospeške sm mal sprobu :) 1, 2prestavo gre na zadnjo :rolleyes: Je kr močno usaj zdele k še nism navajen motorja :) :whistle: Učer sm se zvečer pelu mi je s 3prestavo kolo u prazno zavtel ko je pršlo na 7k obratov sam je bla cesta mal spolzka :D

muahahahahahaha :worship: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

tale ga owfna :D hahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe bom sam da se naučim k to je un mudel pred mano delu jst sm sam

važn da si kupu od odličnega voznika :D :OK: :worship:

ta je pa dobra, da se še pred kupcem pokažeš kva use znaš... a je po sprednji tud šu, pa en burn out naredu?? :lol1: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ne z močjo + morš cuknt k konj

važn je položaj voznika... morš ornk ravnotežje nazaj narest... jst sm gledu posnetk k je en z rs ko pelju ene 2min po tazadni :whistle:

vse je v ravnotežju :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mito da gre tut v 2. na zadnjo? če ma pa 7 prestav namesto 6, torej so vse krajše. al se motim? kok gre mito v 1., kok v 2. in kok v 3.? a bi kdo vedu?

btw nekoč sm brau k ste neki o temperaturi motorja govorili, pa na kolkih stopinjah speljete in tko... kaj ste že ugotovili? bi mi lahko kdo povedu s kolkimi stopinjami lahko greš? se mi ne da iskat spet... :P hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mito da gre tut v 2. na zadnjo? če ma pa 7 prestav namesto 6, torej so vse krajše. al se motim? kok gre mito v 1., kok v 2. in kok v 3.? a bi kdo vedu?

btw nekoč sm brau k ste neki o temperaturi motorja govorili, pa na kolkih stopinjah speljete in tko... kaj ste že ugotovili? bi mi lahko kdo povedu s kolkimi stopinjami lahko greš? se mi ne da iskat spet... :P hvala

Sploh ni važn s kolkimi stopinjmi ti spelješ.. takrat maš ti sam ogreto mašino.... rabiš ti ene 5- 10 km da se še menjalnik lepo ogreje in use...+ še gume sam to je zdej drugo... speleješ ponavadi ko maš ene 40 stopinj kej tazga...

Popravljeno . Popravil Gizmo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni važn s kolkimi stopinjmi ti spelješ.. takrat maš ti sam ogreto mašino.... rabiš ti ene 5- 10 km da se še menjalnik lepo ogreje in use...+ še gume sam to je zdej drugo... speleješ ponavadi ko maš ene 40 stopinj kej tazga...

ja ja to use vem zanimalo me je sam uno prou na začetku, tok da se usaj malo ogreje.kolko je to treba. hvala.

dokler ni na delovni temperaturi oz prvih par km pa sploh ni za stiskat. sej sploh ne gre tok dokler se ne uredu segreje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mito da gre tut v 2. na zadnjo? če ma pa 7 prestav namesto 6, torej so vse krajše. al se motim? kok gre mito v 1., kok v 2. in kok v 3.? a bi kdo vedu?

btw nekoč sm brau k ste neki o temperaturi motorja govorili, pa na kolkih stopinjah speljete in tko... kaj ste že ugotovili? bi mi lahko kdo povedu s kolkimi stopinjami lahko greš? se mi ne da iskat spet... :P hvala

tole z 7 speed mitotom pomojem nima nobene veze z 7mimi prestavami

fora je da je meu 7 speed 35mm fergi pa ne vem kaj še... in je močnejša verzija od 6 speed... pomojem no :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja to use vem zanimalo me je sam uno prou na začetku, tok da se usaj malo ogreje.kolko je to treba. hvala.

dokler ni na delovni temperaturi oz prvih par km pa sploh ni za stiskat. sej sploh ne gre tok dokler se ne uredu segreje...

tam do ene 45 počakej.. pol se pa uizi peli... ko preseže 60 stopinj pa kr na polno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tam do ene 45 počakej.. pol se pa uizi peli... ko preseže 60 stopinj pa kr na polno :P

ah ne js se peljem u izi do 60, pol lih tok malo dvignem obrate da se segreje, kr čene noče prist do 70.. tiščim ga pa samo ko je že res fajn segret :rolleyes:

7speed mito je meu 7 prestav, res da je bil močnejši, sam ker je meu več prestav je torej mev vsako posebi krajšo, skupno pa mogoč lahko malo dalše razmerje kot 6 speed. zarad krajših prestav pa ma pol več navora na kolesu kar te prej dvigne... no mislim na 1. (6sp) in 1. (7sp) recimo oz 2. in 2. tko.... no če me kdo šteka kr to je bl fizikalo pa tej prenosi pa to.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimiv. za kšnga mitota 7speed bi vrjeu brez dileme.

aprilio pa morm vidt. fajn da je možno, bo treba enkrat sprobat :whistle: (odprto seveda)

Ti lepo mitofreaka upraši....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj mene pa zanima kok je kj moja aprilia vredna spomlad k bom prodaju:letnik 2001,14355 prevozenih,gianeli izpuh-ceu,nove ploscice spredi in zadi,gume so se 80%,nov olje u menjalniku,novi zobniki,menjan bat,spoliran celindr,mini led karbon in krom zmigavci(zadi krom spredi pa karbon),motor je cist odblokeran koncna pa je tm okol 170-175,ewo pa se slika:

nekam velik km mas za 2001 :hmm: ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nism kej velik sprobavu ker tle je slaba cesta pa mrzlo je..Sam pospeške sm mal sprobu :) 1, 2prestavo gre na zadnjo :rolleyes: Je kr močno usaj zdele k še nism navajen motorja :) :whistle: Učer sm se zvečer pelu mi je s 3prestavo kolo u prazno zavtel ko je pršlo na 7k obratov sam je bla cesta mal spolzka :D

2 po zadnmu...dj ne nabijej... moj frend je meu 140ccm (kit) pa spredj manjši zobnik pa je šel komj z 2 po zadnem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekam velik km mas za 2001 :hmm: ....

LoL? Na leto se dela od 7-10k km, nekateri še več. Torej od 2001 do 2007 bi to nanesl čez 40k km. Teb je pa 14k prevelik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LoL? Na leto se dela od 7-10k km, nekateri še več. Torej od 2001 do 2007 bi to nanesl čez 40k km. Teb je pa 14k prevelik?

pomoje to ni blo tko dobesedno mišljeno... mislim da je mislu da je to nekam full malo =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje to ni blo tko dobesedno mišljeno... mislim da je mislu da je to nekam full malo =)

Pravš da je zajlo od števca zgubu a :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za šalo gre mito tud v 7dmi po zadnem :rolleyes:

zares pa glih ne

hahaha ja za šalo je vse dobro :D :D :worship:

Popravljeno . Popravil RSka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!