Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

ma ne vem al si res tok zabit al se sam delaš zabitega?

potem pa prosim obrazloži kaj točno si tukaj mislil:

onega tadrugega se tud odmikaj, ker je cele dneve po avtonetu

pri 2t sploh apriliah, ne kupuj nekaj na silo in rini z glavo skozi zid... raje počakaj na nekaj kvalitetnega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am...pri 160km/h mislim da okoli 10.000

pri...170 pa na malenkost pod 11.000

informativno, moj je mel pri 170 čist točno 12000

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja se ti oproščam ker sem mal blesavo napisal, ampak jebiga.

Hotel sem povedati, da jaz kar pogoste gledam avtonet (iz firbca) in je 3/4 aprilij gor že pol leta... uglavnm skos so ene in iste ki samo lastnike menjavajo...

sploh tadrugo s temi shark nalepkami sm vidu že 1 let nazaj prvič... tako da sm hotel povedat da naj tega ne kupuje nekaj na hitro, ker zna bit zadeva malo neugodna za nepoznavalca... mogoče bi bilo bolje kako novejšo za malo večje pare, vendar je predvidevam problem drugje.

Lp

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

informativno, moj je mel pri 170 čist točno 12000

si mel pač drugačna prestavna razmerja ali kominacijo zobnikov za ketno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am...ja js mam use kar je takega od delov original(zobniki,...oz. komplet je od DIDa samo je original velikosti) idino odblokiran je :)

sam nevem če se meni zasuče mašina do 12.000 tut če poskusim v nuli na mestu (oz. moram poskusit mislim pa da se ne do 11 se že do 12 pa nevem če se)

...to se pravi da če se do 12.000 zasuče da je še blo par km/h lufta pri končni .)

Popravljeno . Popravil sonda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam od 11000 do 12000 se ti bo težko sukala če maš 28mm uplinjač...Men se je zlahka :D Drgač pa sm razmišljal da bi jesen en tak motor kupu al pa 250, pa dva polinija not al pa sp cilindre + arrowe ima da trga :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam od 11000 do 12000 se ti bo težko sukala če maš 28mm uplinjač...Men se je zlahka :D Drgač pa sm razmišljal da bi jesen en tak motor kupu al pa 250, pa dva polinija not al pa sp cilindre + arrowe ima da trga :OK:

trga ojnice pa bate

ne bodi nor no :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam od 11000 do 12000 se ti bo težko sukala če maš 28mm uplinjač...Men se je zlahka :D Drgač pa sm razmišljal da bi jesen en tak motor kupu al pa 250, pa dva polinija not al pa sp cilindre + arrowe ima da trga :OK:

pol boš pa spet joku, da ti motorji crkujejo in da si broke pa nevem kaj...

odrasti že

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta motor nima glih najlepše preteklosti :)

itak da ne ce ma akrapovic offroad nalepko cez tank :) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa da še jz prašam :rolleyes:

mislte da se mi splača to kupt?

http://www.avto_net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=1915702

glede na to da poznate lastnika, bi prčakvou da veste kako se je s tem motorjm delal :whistle:

nevem kdo ga ma.. ampak kdorkol ga je meu, je rd delou burnoute :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

norc_16

ali je morda tale tvoja?

prva registracija 04, leva stran podrsana

http://www.avto_net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=1972701

če je tvoja, praviš da naj bi imela čez 30k km?Ali je bil motor že kdaj zariban?

no ja moje ni gori. na neti

evo tu sta dvojčici. ločli sta se po sprednji nalepki in da je moja mela na levem bogi prasko. na sliki nevem kera je moja

post-4575-1208962949_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uporabnik z nadimokom reesko zahteva, da se uporabniku z nadimokom FlamE#7 podari nekaj procentov opozorila zaradi nedopustnega basanja

kar je preveč je preveč :headbang:

uporabnik z nadimkom FlamE#7 se opravičuje, ker ni opazil da so na forumu tudi zaostali osebki, zatorej mora vse posebej razlagati: avto za 40.000€ pač jaz dojamem kot avto srednje- višjega razreda, nov seveda. recimo nova a4 2.0tdi 170km pa nekaj opreme prilezeš do 40.000€. že brez tega da bi menjal zobnike za pospeške bi ga nabil. seveda ob tem pustimo honde ipd kante z 1.6 mašino, vreden 1000€ z predelavami za 39.000€ in 1899BHP in od 0-100 1.2sek ter 590 kmh koncne (že v original gre 270), pri strani.

informativno, moj je mel pri 170 čist točno 12000

moj ima pa 12.200 pri 170 :glare:

ti ej točno kaj use si meu pa ti predelan?

moja izbira

http://www.avto-net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=2019301

je malo manj, pač tolko kot boš dal za nov bat+stroške...

dej ti men neki razloz jernej,

kako ima lahko 00 letnik motor 13k prevozenih ce mam pa jst se ne en let vozen pa mam 9k?

to je u usakem primeru nemogoce... ma jih usaj 30k ce res spara.

Popravljeno . Popravil FlamE#7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uporabnik z nadimkom FlamE#7 se opravičuje, ker ni opazil da so na forumu tudi zaostali osebki, zatorej mora vse posebej razlagati: avto za 40.000€ pač jaz dojamem kot avto srednje- višjega razreda, nov seveda. recimo nova a4 2.0tdi 170km pa nekaj opreme prilezeš do 40.000€. že brez tega da bi menjal zobnike za pospeške bi ga nabil. seveda ob tem pustimo honde ipd kante z 1.6 mašino, vreden 1000€ z predelavami za 39.000€ in 1899BHP in od 0-100 1.2sek ter 590 kmh koncne (že v original gre 270), pri strani.

malo se pomiri s temi zaostalimi osebki

drugače pa poglejmo recimo razne renaultove RS modele...ki stanejo NOVI okoli 25k... da pa o teh audijih 2.0 ne bi govoru...čip notr vrže pa že gre po luftu mim tebe

pa drgač so zelo otročje tele fore 2km/h hitrej/počasnej

mal nalimi kakšno sliko kako se peleš z motorjem ne pa sam bit veseu s temi dodatnimi parimi konji več k jih maš in z "zveznim" vlečenjem motorja v do neskončnih hitrosti

sicer je pa kar nekaj avtov ki te gladko spusti zadaj do 40.000€ sploh pa rabljeni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jih je pa tut kr neki nad 40.000 k jih jst dol spustim.

limu se pa nebom sm ker nimam nobenga da me slika. da bi se pa jst s tem ukvarju se pa ne.

reanoltovi rs modeli z 200konjici imajo od 0-100 slabih 7sek tko da to nebi bil noben problem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja izbira

http://www.avto-net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=2019301

je malo manj, pač tolko kot boš dal za nov bat+stroške...

Ok,lep že zgleda,sam ke ma pa spredne nalepke?? :trance_33_sleep:

http://www.avto_net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=1972701

drgac mi je pa ta lep...tega k je reku dkavcnik...pa pomoje da ne more bit od norca16,ker je 1.registrirana aprila 2004 in ne marca.

kaj pa o temu mislte?kdo ve kei o preteklosti tega motorja...?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jih je pa tut kr neki nad 40.000 k jih jst dol spustim.

limu se pa nebom sm ker nimam nobenga da me slika. da bi se pa jst s tem ukvarju se pa ne.

reanoltovi rs modeli z 200konjici imajo od 0-100 slabih 7sek tko da to nebi bil noben problem...

tem v avtu pomaga elektronika pri poskusu najboljšega štarta...tebi pa samo tvoja leva in desna roka...

je res da je nekaj avtov ki so nad 40.000 ki jih spustiš..to ne rečem nič...ampak pozabljaš da je veliiiiiiiko avtov pod 40k ki jih pa ne spustiš...tko da...ne pisat neki brezveze...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mozno, jst pa nism še nobenga sreču.

sam en se mi je uperu z 170konjskim golf 5 2.0tdi pa je bil vzadi ene 30 metrov nakonc...

ampak to ni vazn, jst sm sam pač zadovoln da gre pa da dela pa da drzi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lenih 170 vw dizelskih konjev

glej ti kakšnga bencinarja...k smo lih že pr hondah... sta z nejcem že probala?

ampak to ni vazn, jst sm sam pač zadovoln da gre pa da dela pa da drzi.

prvi pameten stavek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst te s golfom 4 pustim zadi na avtocesti zihr če greva letečga štartat pa začneva pr 50km/h :trance_33_sleep: :naughty: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!