Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

sm klicu tega k ma levo stran spraskano...pa prau d je kupu motor od nekoga iz Izole(kdo iz Izole k je meu tak motor?),d je padu z njem ko mu je zdrsnila zadnja guma in jo je zato tud zamenju...motor naj bi meu 2 sezoni...to je pa use kar sm ga za zdy tut uprasu...nekak mi je usec...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sm se tut jst prašou sam mejbi biu čiperan na 170 sam on tega nikl nebo vedu če ga ne pozna :whistle: aja pa vrjam d bi te tut tistih letih 170kujn zadi za šalo pustil :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, meni se tudi zdi že malo pretirano to tvoje hvalisanje koga vse dol vdadiš ipd. ampak se ne bom kregal s tebo ker imaš tak visok ego da ti itak noben tu ne bo nič dopovedal, zraven tega pa smo še v napačni temi.

topic:

Glede teh na avtonetu pa jih je že kar nekaj dolgo časa gor. Jaz bi na tvojem mestu šel nekaj motorjev pogledat, povprašat lastnike kako in kaj se je dogajalo z motorjem pol pa se pač odločiš. Riziko obstaja, nimaš kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh nima to veze...

samo flame-u sm hotu povedat da ne potouče avte pod 40k kr tko dol....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, meni se tudi zdi že malo pretirano to tvoje hvalisanje koga vse dol vdadiš ipd. ampak se ne bom kregal s tebo ker imaš tak visok ego da ti itak noben tu ne bo nič dopovedal, zraven tega pa smo še v napačni temi.

topic:

Glede teh na avtonetu pa jih je že kar nekaj dolgo časa gor. Jaz bi na tvojem mestu šel nekaj motorjev pogledat, povprašat lastnike kako in kaj se je dogajalo z motorjem pol pa se pač odločiš. Riziko obstaja, nimaš kaj.

sei mislm it pogledat,sam je dobr prei uprasat tuki na forumu,...tko sm skenslu ze 2 motorja zdy..k sta mi bla ql...izkazal se je pa d nista lih prevec ql...ce ma pa kdo se kksno informacijo o tem motorju gor dobro oz. slabo je vsekakor doobrodosla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej pa sam še potrd d ga flame strese dol z uno rs-ko?!! :headbang: :krneki:

sam povedu sm...

da boš vedu kva to leti 2t killing machine :worship:

no ups ti nebos nikol...

šlo se je pa itak use u tem da sm jst zadovoln sam z sabo se mi ni treba pred vami dukazvt (zato sm pa reku da sm zadovoln da bocm dol tut take avte)

če pa boste vi veseli mam pa za na nemški trg zablokerano seprav gre 80kmh.

lp :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej konc konceu ne se kregat(jst se bom tut nehou) :unsure: sam eni pač mal preveč hvalte te 2t sploh pa rs!!! vsi motorji so dobri po svoje tuki je pač kermu neki bl paše... :trance_33_sleep: na tem forumu sm pa prou filing dubu d vsak svoje hval ndrugo je pa vse zanč :headbang: no so tut izjeme k so o.k

pa hitr me spluvite :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti ej točno kaj use si meu pa ti predelan?

Jest sm mu 35 konj že original chesterfiled (te so mele 34 frgazar pa rave ventil že original), mu sm sam še odprt airbox.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajajaj!

Tiste chesterfield so bile hitre ja, samo ne tok kot nekaj leti za njimi izdelana omejena serija Copperfield.

Tist je pa kar naenkrat zginl pa je ni bilo nikjer več!

20080424183811_rs125david.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam povedu sm...

da boš vedu kva to leti 2t killing machine :worship:

no ups ti nebos nikol...

šlo se je pa itak use u tem da sm jst zadovoln sam z sabo se mi ni treba pred vami dukazvt (zato sm pa reku da sm zadovoln da bocm dol tut take avte)

če pa boste vi veseli mam pa za na nemški trg zablokerano seprav gre 80kmh.

lp :winkiss: :winkiss:

alo flame, bi ti enkrat se spravo z to jajco od aprilie že na kake ovinke, čemur je tudi namenjena, ne pa da nonstop govoriš kak koga dol počiš na ravninah pa drag race gor in dol...me zanima kak bi se hvalo po forumu ko bi te kak z kakšnim 125 supermotom dol počo na kakih zaprtih ovinkih...tišat po ravnini zna vsak, sploh pa ta jajca 125 ko nikamor ne grejo, drugo je z 600 ss ali več vijugat med avti pri hitrosti 220+, v stilu ghostriderja, tisto že zahteva kar nekaj znanja in jajc, to tvoje prdakanje z 180 kmh, po bregu navzdol, vetrom v hrbet, temperaturi 20 stopinj celzija, tlaku 1000hPa, 70% vlažnosti,..., pa ni nobene hvale vredno, ne za motor ne za voznika tak mimogrede....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:winkiss:

ves kaj je meni vazno, da se ti tko peljes hahahahahahaha

soft :whistle:

pejt mal čarat :friend1: :friend1: :friend1:

Popravljeno . Popravil FlamE#7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnič ko ste govorli o aprilliah iz avtoneta... No tista lepotica ki je bila 1900€, rahlo podrsana po levi strani, 19,000 km prevoženih je danes že za 1700€ nad tem se je treba zamisliti če so realni kilometri in mašina v vredo stanju... Pa sm jo mislo kupit -_- Mah bo že še kaka taka lepo ohranjena lepotica prišla enkrat gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo flame, bi ti enkrat se spravo z to jajco od aprilie že na kake ovinke, čemur je tudi namenjena, ne pa da nonstop govoriš kak koga dol počiš na ravninah pa drag race gor in dol...me zanima kak bi se hvalo po forumu ko bi te kak z kakšnim 125 supermotom dol počo na kakih zaprtih ovinkih...tišat po ravnini zna vsak, sploh pa ta jajca 125 ko nikamor ne grejo, drugo je z 600 ss ali več vijugat med avti pri hitrosti 220+, v stilu ghostriderja, tisto že zahteva kar nekaj znanja in jajc, to tvoje prdakanje z 180 kmh, po bregu navzdol, vetrom v hrbet, temperaturi 20 stopinj celzija, tlaku 1000hPa, 70% vlažnosti,..., pa ni nobene hvale vredno, ne za motor ne za voznika tak mimogrede....

Nejko.... :grrr na ovinkih bi te bohči opral pa če vrjameš al ne :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejko.... :grrr na ovinkih bi te bohči opral pa če vrjameš al ne :grim

to sm tud jst govoru dokler nism občutu 636ccm power :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejko.... :grrr na ovinkih bi te bohči opral pa če vrjameš al ne :grim

vse je možno, ampak ko tak tu poudarja te svoje drag rejse in nevemkaj še, ne daje ravno vtisov da je dober na ovinkih...ker vemo kak je večina teh ravninskih dirkačov...nisem pa sebe nič tu omenjal, in še zdaleč da bi bil jaz merilo za dobro vožnjo, in tudi ti težko to rečeš, ker me še sploh nisi videl voziti, tak da ne neke na pamet govorit...realna primerjava bi bi lahko mogoče le, če bi imela midva isto izkušenj, se pravi prevoženih kilometrov na podobnih motorjih, ter motor z isto močjo in maso...takrat lahko govorimo kdo je boljši voznik in keri ma večji filing za motor, kaj prej pa ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejko.... :grrr na ovinkih bi te bohči opral pa če vrjameš al ne :grim

:grim Jest sm na ridah poknu dol gpz500, er5 in sv650 po ovinkih z aprilio. Če je pravi norc gor, to gre k prasica :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim Jest sm na ridah poknu dol gpz500, er5 in sv650 po ovinkih z aprilio. Če je pravi norc gor, to gre k prasica :lol:

med temi tremi in ninjo 636 je vlka razlika verjemi...sploh nekega er5 z 40 konji mi ne dajej v primerjavo...ko boš z 125-ko počo dol na ovinkih pravi 600ss motor, pa se javi...ker malo da je ravnine si takoj odzadi s tem, tak da morš res vrhunsko in na nož peljat čez ovinke, če hočeš zadi pustit 600ss...

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

med temi tremi in ninjo 636 je vlka razlika verjemi...sploh nekega er5 z 40 konji mi ne dajej v primerjavo...ko boš z 125-ko počo dol na ovinkih pravi 600ss motor, pa se javi...ker malo da je ravnine si takoj odzadi s tem, tak da morš res vrhunsko in na nož peljat čez ovinke, če hočeš zadi pustit 600ss...

pred 2 -3 leti sem poknil dol z mojo 125ko neko 600ko. na moji mofi sma bla 2 sma šla z šihta domu. on pa sam

pa sem ga poknil dol. plus tega da je njega enkrat skoraj v robnik odneslo.

res pa je da je bil to moj teritorij on pa pomojem bil prvič tam na cesti. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 -3 leti sem poknil dol z mojo 125ko neko 600ko. na moji mofi sma bla 2 sma šla z šihta domu. on pa sam

pa sem ga poknil dol. plus tega da je njega enkrat skoraj v robnik odneslo.

res pa je da je bil to moj teritorij on pa pomojem bil prvič tam na cesti. :P

ja sej, v takih primerih je možno, ko en ne zna nič, en pa je na domači cesti pa še norc povrhu...drugač pa če sta tu nekje, da zna oni na 600 vsaj solidno vozit pa nimaš s 125 kaj iskat, tudi če si malo boljši voznik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!