Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

jaz in še en uporabnik na temu forumu sva DVA na 50ki!!!! pustila v KLANC hyosunga 600...samo je šlo pa res na nož

tko da k boste s 50ko v takih pogojih kot midva počl dol 600 se javite..do takrt pa glancite svoje "petarde"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz in še en uporabnik na temu forumu sva DVA na 50ki!!!! pustila v KLANC hyosunga 600...samo je šlo pa res na nož

tko da k boste s 50ko v takih pogojih kot midva počl dol 600 se javite..do takrt pa glancite svoje "petarde"

ti si pa itak zabadaćććć :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si pa itak zabadaćććć :D

jaz sem bil zadaj...toti gumpec je pa vozil :D

drugače pa zabadać pride na vaše konce med totimi počitnicami...ogrej ženske zame..bova čamilu pokazala kako se peca

se opravičujem za offtopic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem bil zadaj...toti gumpec je pa vozil :D

drugače pa zabadać pride na vaše konce med totimi počitnicami...ogrej ženske zame..bova čamilu pokazala kako se peca

se opravičujem za offtopic

bomo bomo, ko boš prišel, bodo že navlažene in naoljene, tak ko kak športni zračni filter...samo še vstavit not ga bo treba :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dekliči?

No potem bo vsaj bolj zanimivo brat kdo jih je več na hrbet poču, pa kdo je prej pršu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, mam vprašanje za vas. Do zdaj sem skos tankal motula 710, danes začela goret lučka za olje in ju3 seveda nedelja, tako da se motula ne da dobit(razen preko vez). Kupil sem na eni agipovi bencinski črpalki Agip Speed 2t full sintetiko, pa me zanima če je varno to zdaj mešat med sabo(ker ga je še nekaj v keslu) in če ima kdo kakšne izkušnje z tem oljem. Zanima me tudi, kolko kilometrov še drži rezerva za olje na rs-ki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

R1FREAK, kolikor sem slišal se lahko olje meša. No, priporočam ti ne, če pa drugih možnosti nimaš, pa ne bo nič narobe, vseeno pa še raje počakaj na kakšen odgovor.

Lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

R1FREAK, kolikor sem slišal se lahko olje meša. No, priporočam ti ne, če pa drugih možnosti nimaš, pa ne bo nič narobe, vseeno pa še raje počakaj na kakšen odgovor.

Lep pozdrav!

tako. Ni glih neki ful škodljivo, vendar priporočljivo ni... jst sm naredu z 1L okol slabih 500km če se ne motm :)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se komu sanja zakaj je meni učeri števc crknu, skozi kazu 0 al pa kakšne take nerealne cifre (naprimer na mestu 106km/h :evilgrin: ). Ampak dns užgem motor in dela use normalo (mojoče zato ker sm furov u nalivu)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz in še en uporabnik na temu forumu sva DVA na 50ki!!!! pustila v KLANC hyosunga 600...samo je šlo pa res na nož

tko da k boste s 50ko v takih pogojih kot midva počl dol 600 se javite..do takrt pa glancite svoje "petarde"

nehi, k se mi bojo oči orosile od spominov...

lp tudi tebi

Evo, mam vprašanje za vas. Do zdaj sem skos tankal motula 710, danes začela goret lučka za olje in ju3 seveda nedelja, tako da se motula ne da dobit(razen preko vez). Kupil sem na eni agipovi bencinski črpalki Agip Speed 2t full sintetiko, pa me zanima če je varno to zdaj mešat med sabo(ker ga je še nekaj v keslu) in če ima kdo kakšne izkušnje z tem oljem. Zanima me tudi, kolko kilometrov še drži rezerva za olje na rs-ki?

ej jst tankam agipa... dubu sm ga za 9€ in lahk sam recm :worship:

sm pa tut jst mooooogu na zacetk mesat pa ni blo nc narobe.

glede hitrosti pa tega pa- nrezpredmetno se je kregat ker je bolsi po ovinkih ker je ful odvisn od ene 5000stvari...

jst sm pa sam povedu svoje mnenje in dejstva (kok gre pa to...)

drgac pa lep pozdrav iz kakaota v portorožu ce je kdo kle nej napise :)

PS(učeri dosegu najvišjo hitrost (ruzak, napol poln tank, brez zaveterja, dež) 176kmh pri 12.800 obratov... čist realen podtek... pr 12000 mi gre pa 164) lp bojsi

Boh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se komu sanja zakaj je meni učeri števc crknu, skozi kazu 0 al pa kakšne take nerealne cifre (naprimer na mestu 106km/h :evilgrin: ). Ampak dns užgem motor in dela use normalo (mojoče zato ker sm furov u nalivu)?

aja ti pa se ne sekiri je najbrz sfukan polž jst sm tko na 50ki spustu 10k km :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, mam vprašanje za vas. Do zdaj sem skos tankal motula 710, danes začela goret lučka za olje in ju3 seveda nedelja, tako da se motula ne da dobit(razen preko vez). Kupil sem na eni agipovi bencinski črpalki Agip Speed 2t full sintetiko, pa me zanima če je varno to zdaj mešat med sabo(ker ga je še nekaj v keslu) in če ima kdo kakšne izkušnje z tem oljem. Zanima me tudi, kolko kilometrov še drži rezerva za olje na rs-ki?

nič ni narobe če zmešaš :) olje je še zmeraj le olje :) in neo čist nič narobe al pa kaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol sintetike pa sintetki ne mesas, ker se nardijo kristali in je lahko pizdarija...

dve full sintetike pa lahko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja ti pa se ne sekiri je najbrz sfukan polž jst sm tko na 50ki spustu 10k km :D

lp

Tuki je mal drgač narjeno ko pr 50-ki....ma dobro dns je use uredu delalo ceu dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nehi, k se mi bojo oči orosile od spominov...

lp tudi tebi

men ni nobenih stvari problem priznat...

povem dejstva taka k so...

to da si me rešu takrt z benzom na planini mi ni problem priznat za kar sm ti še zmer hvaležn...sam so pa tud druge stvari..pa dobr pustmo to

LP nazaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je sigurno blo nzj prevrten,me pa bl zanima če je biu motor kej fajn razbit?al pa zariban?sej če ma vse paperje za generalno pa servisno knižico potem je verjetno z motorjem vse vredu, ali se motim?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Realnih ima 16k km.

Trenutno je pa v fazi generalne, na cilindr se je nanesel na nov nikasil, nov bat & blajrca sta že naročena.

Bil je paden, ne pa razbit. Sej vidš, plastike so rahlo porajsane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje. Sosed ima Aprilio replica. Še kakšen dober mesec nazaj sva jo vžgala in je delala lepo. Sedaj pa ne vžge več. Če nalijem bencin v cilinder vžge za trenutek toliko je kolikor je bencina.Nato crkne. Predvidevam, da ne pride iz frgazerja bencin. Kje ima Dellorto uplinjač dizo. Sumim, da je zapacana diza.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uplinjač je najbol da vzameta dol, potem pa sam na kompresor spihaš dizo, pa očistiš še filrt za bencin, ki je v samem vplinjaču notr, tam nekje okoli, kjer pride dovodna cevka za bencin notri.

Diza se menja spodej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tok vas kupuje rske zdej pred poletjem :winkiss:

če bi bil kdo zainteresiran za mojo (bivša jernejeva... ) jo bom prodajal čez kašne 2, mogoč 3 tedne (ko dobim izpit za avto)

LP :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje sam ne pretiravat... ej a ni cudno da vedno ko grem u portoroz al pa iz je slabo vreme :headbang:

da sploh ne morem po stari.. :headbang:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!