Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

pozdravljeni!

Nov uporabnik pač :trance_33_sleep: kak se kaj stare aprilie okol letnika 2000 držijo? I'm buying one!!! :rolleyes: NEED HELP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni!

Nov uporabnik pač :trance_33_sleep: kak se kaj stare aprilie okol letnika 2000 držijo? I'm buying one!!! :rolleyes: NEED HELP!

ja čist odvisn kašno dobiš, lohk je sfukana do amena, lohk je pa vredu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni!

Nov uporabnik pač :trance_33_sleep: kak se kaj stare aprilie okol letnika 2000 držijo? I'm buying one!!! :rolleyes: NEED HELP!

karkoli kupiš od 2T je rizik . Lahka da ti bo laufala v nulo, lahka pa da boš počaku pet min za tem ko boš dal gnar od sebe . nič ne moreš rečt.

Ko sm js mel aprilio je bla krasna na uzun od prvega lastnika in vse kar bi si želel , sam čez dva meseca sem jo pa več pretiščal ko pa prevozu :ninja:

ko kupuješ bot previdn klub temu da je pri rabljenih stvareh pač tak da se lahka fain opečeš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

karkoli kupiš od 2T je rizik . Lahka da ti bo laufala v nulo, lahka pa da boš počaku pet min za tem ko boš dal gnar od sebe . nič ne moreš rečt.

Ko sm js mel aprilio je bla krasna na uzun od prvega lastnika in vse kar bi si želel , sam čez dva meseca sem jo pa več pretiščal ko pa prevozu :ninja:

ko kupuješ bot previdn klub temu da je pri rabljenih stvareh pač tak da se lahka fain opečeš

Ja ne tak mas prav . :winkiss: :winkiss: Ti 2t niso kaj prida za kupovat predvsem stari letniki. No ampak vseeno si bom probal nagledat cimbolj zdrav in nesfukan motor( po možnosti zablokiran) okrog letnika 2000.

Popravljeno . Popravil tOOn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh ce je moj 98 letnik pa je zdrava mašina pa to...samo pač en servis mu manjka :yes: sicer je offtopic ko nimam aprilije ampak vseeeno če ste se menli kak je z 2T mašinami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh ce je moj 98 letnik pa je zdrava mašina pa to...samo pač en servis mu manjka :yes: sicer je offtopic ko nimam aprilije ampak vseeeno če ste se menli kak je z 2T mašinami

no čaki to je pa honda :yea1: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema aprilia pa najdes gor honda fane :evilgrin: :evilgrin: honde se tut nebi brano :rolleyes: samo je dejstvo da gre apr bol :/:/:/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tonček is true....zato se tud bol kvari.... :BUA: brez zamere

ps. ma kdo kake plastik za prodat za nsr 98 letnik ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej honda se tut lihtak sfuka. Odvisno je na kakšn model naletiš sploh če rabljenega kupuješ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej honda se tut lihtak sfuka. Odvisno je na kakšn model naletiš sploh če rabljenega kupuješ.

Novega se pa tak že kar nekaj let ne da kupit :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novega se pa tak že kar nekaj let ne da kupit :whistle:

To ni čisto potrjeno :rolleyes: Gledal sem zadnjic pri botru iz nemčije ma eno revijo kjer so noter motorji in imaš nsr 2003 letnik 0 km prevozenih za 3400€.:/

zaj pa je to samo vprašanje ali napizdujejo ali pa je to rabljena nsrka z zbitimi kilometri :whistle:

Popravljeno . Popravil tOOn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni čisto potrjeno :rolleyes: Gledal sem zadnjic pri botru iz nemčije ma eno revijo kjer so noter motorji in imaš nsr 2003 letnik 0 km prevozenih za 3400€.:/

zaj pa je to samo vprašanje ali napizdujejo ali pa je to rabljena nsrka z zbitimi kilometri :whistle:

No vidiš, 2003 je mislim da zadnja. to pomeni da 5 let že nemoreš dobit NOVE.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vidiš, 2003 je mislim da zadnja. to pomeni da 5 let že nemoreš dobit NOVE.

lahko pa dobis 2003 model novo :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da še malo offtopicamo.

Zadnja NSR pri nas je bila moja, kupljena jeseni 2001. :)

2002 jih pri nas ni bilo več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da še malo offtopicamo.

Zadnja NSR pri nas je bila moja, kupljena jeseni 2001. :)

2002 jih pri nas ni bilo več.

pač unikat :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko pa dobis 2003 model novo :D :D

ki je zarad tega k ni bla vozena v slabsem stanju pa potrebuje večji servis kot če bi kupu eno z 10000km :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, jas pa mam spet nekaj za vas. Na aprili-i sem mel vedno 2-3 črtice(temperatura), ko sem se vozo. Včeraj se grem vozit, v križiščih, pri mali hitrosti 2 ali 3 črtice, ko sem se peljal več kot 90 pa naenkrat kr nič črtic oz. temperatura čisto low. Prevozo sem kakih 50km pa je blo skos isto. Tudi danes. Zanima me, če je mel kdo že kako podobno težavo in če lahko to kaj škodi motorju. Ker ko pa ustavim pa naenkrat skoči na 3 črtice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, ni treba več iskat odgovora, sem že našo pod iskalnikom(čist na srečo) in mi je JaRaNe odgovoril. Svaka čast. No če še bo mel kdo tak problem: Na cilindru je senzor z tako železno sponko gor naret in je bil malo zrahljan. Jas sem malo stisno skupaj in dal nazaj gor, števec za temp. dela normalno! Najlepša hvala še 1x jananu :worship:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, ni treba več iskat odgovora, sem že našo pod iskalnikom(čist na srečo) in mi je JaRaNe odgovoril. Svaka čast. No če še bo mel kdo tak problem: Na cilindru je senzor z tako železno sponko gor naret in je bil malo zrahljan. Jas sem malo stisno skupaj in dal nazaj gor, števec za temp. dela normalno! Najlepša hvala še 1x jananu :worship:.

glih hotu rečt :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene so pa dons polcaji zaustavli, in to štirje šerifi. To so res višek intelekta... debili.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene so pa dons polcaji zaustavli, in to štirje šerifi. To so res višek intelekta... debili.

lp

in kaj so kej povedal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Duuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaa voznisko pa duuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaaa prometnoooooooooooo duuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaaa prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim."

Najbrz nekaj takega, samo moraš pravilno naglasit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj so kej povedal :whistle:

bi blo smešno če se nebi meni to zgodil:

prvi je reku da sm šu prehiter (ni povedal koliko), drugi je rekel da sem šel tudi včeraj prehitro saj je bil identični motor ujet na stacionarni radar na dekanih (pa se sploh vozu tam nisem) pa je reku tretji da bo mogu se zumerat sliko ce bo hotu kej videt pa še bleščalo se je kao, pa sm reku da se itak tablce ne vid tko da jim nič ne pomaga pa je reku četrti da pa men nič ne pomaga če mam predelan (pa sm reku da je jollymoto sam nalepka :) )motor. pa je reku spet prvi da mam premalo dezena v gumah pa sm reku da mam čez 14 dni rojstn dan da bom naprasku za nove gume :D pa so se ustali trije smejal pa sta rekla dva (iz avta) da gresta, pa ju je prvi uprašu kako to da nimam napisan da imam leče pa sta rekla da bosta u centralo preverla pa so bli še tam kakih 10 minut in so rekl res maš leče. pa je reku tapru še da dobim dam po pošti za prekrške pa da nej kej žmigovc uprablam.

FUL HUDO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi blo smešno če se nebi meni to zgodil:

prvi je reku da sm šu prehiter (ni povedal koliko), drugi je rekel da sem šel tudi včeraj prehitro saj je bil identični motor ujet na stacionarni radar na dekanih (pa se sploh vozu tam nisem) pa je reku tretji da bo mogu se zumerat sliko ce bo hotu kej videt pa še bleščalo se je kao, pa sm reku da se itak tablce ne vid tko da jim nič ne pomaga pa je reku četrti da pa men nič ne pomaga če mam predelan (pa sm reku da je jollymoto sam nalepka :) )motor. pa je reku spet prvi da mam premalo dezena v gumah pa sm reku da mam čez 14 dni rojstn dan da bom naprasku za nove gume :D pa so se ustali trije smejal pa sta rekla dva (iz avta) da gresta, pa ju je prvi uprašu kako to da nimam napisan da imam leče pa sta rekla da bosta u centralo preverla pa so bli še tam kakih 10 minut in so rekl res maš leče. pa je reku tapru še da dobim dam po pošti za prekrške pa da nej kej žmigovc uprablam.

FUL HUDO

zakaj jih nisi na piknik povabo ^_^ ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!