Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

ok, zdej pa še eno vprašanje kateri asuspuh dat gor?pa kje se ga da dobit najceneje za 07 letnik?fala za odgovore. lp alen

na ebay-u...ce hoces prestiz kupis jolly moto drgac pa ksn arrow

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, ok...fala.zdej pa še eno vprašanje, če nebi nič posegal v mašino pa menjam auspuh(v celoti)pa športni filter gor kolko bi bla končna hitrost približno?

sla ti bo z stock odprtim avspuhom (in motorjem se ve) pri tezi okoli 70kg 160.

ok, zdej pa še eno vprašanje kateri asuspuh dat gor?pa kje se ga da dobit najceneje za 07 letnik?fala za odgovore. lp alen

najceneje se dobi mislim odprt avspuh original (kao GP factory) na avtocomercu za okoli 200€ nov. ni treba dusilca menjat.

izberi si kako bi rad malo da gre bolje ful bolje srednje bolje itd. mas varijant malo morje

Popravljeno . Popravil FlamE#7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še to: avspuhi pašejo od vseh letnikov, vsaj teh bolj tanovih, glih za kak letnik 93 nisem ziher... Pomoje da se splača kupit kak rabljen avspuh, ker tu ubistvu nima bit kaj znucano, oz. vse točno vidiš in se nemoreš zaj.... Problem pa je, ker tudi cene niso glih smešno nizke napram novim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tnx flame, si se fajn potrudu napisat :rolleyes: !lp alen

ja kaj se zdej zmrduješ sej sm ti reku da si zber najprej kok dnara bi dov pa napis pa kok bi meu natunan pa ti bomo pol lahk mal več povedal.

k tole u smislu kok gre pa kaj kupit je brezveze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

flame tebe se pa skos vid tlele nek po lublan... najveckrat na slovenski :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej dons me naute vidl k sm meu manjso neusecnost (prvo ) zjutri sm naredu mal front vilija do semaforja lepo se ustavm i spusti mi bencin na tla ugotovu sm da mi pusca iz tistga zlatga kurca vn (pri fergu 34) ki je pod vijakom za standgas stelat ter nad prikljuckom za cevko iz kestla (ne ni se iztaknila :D ). pa ugotovu sm se da ce dam gas do konca (dvignem iglo) ne pusca.

wtf? kaj ce bit?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja.. Ziher je ja. Pri meni je delovalo, ampak js sm najprej zadaj dvignil motor pa ga parkrat butnu dol hehe :blush: Pa še ni blo kul, potem pa sem malo potolkel gor z držalom šraufncigerja pa je blo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja.. Ziher je ja. Pri meni je delovalo, ampak js sm najprej zadaj dvignil motor pa ga parkrat butnu dol hehe :blush: Pa še ni blo kul, potem pa sem malo potolkel gor z držalom šraufncigerja pa je blo.

keri mehanik :grrr probi porinit dol po kašnem dolgem stopnišču da se mal potrese :naughty: :P hec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, treba probat več stvari ne :whistle: Z Tomosom se tak da bunny hopa naredit, tak da ni problem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, treba probat več stvari ne :whistle: Z Tomosom se tak da bunny hopa naredit, tak da ni problem :D

to se še s frčijam da :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sm potolku pa je delval sam mal cudn k je su plovec v najvisji polozaj :D

pol smo ga pa na silo uzgal (dal not v cly benz) pa je uzgov in delu...

mimgrede sm vidu se sveco in je bla prebela. tak da sm mal zasravfu un tamal srafk (za fino nastavljenja) ga przgem in se zavrti do 13.000 :blink: :wacko:

zdej bom par km ju3 prevozu bom vidu kaksna je pol sveca pa bom po potrebi se mal zapru... al pa odpru :photo:

(s)mejte se :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo...danes sem klical za RAVE ploščico...ni!!!!!

...samo komplet ki stane 300€...

bo treba naročit preko eBaya :yea1:

skoraj ne verjamem. kam pa si klical?

ko smo nabavljali rave in ga končno dobili, je bil komplet po delih. rave ploščica ima svojo kodo in jo lahko naročiš, če ne drugje pa tule:

http://www.apriliayorkshire.co.uk/catalogu...Exhaust%20valve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v autocommerce MB in LJ

kolk je poštnine iz te države ko si dal link???

pojma nimam. komplet sem kupil v AC ljubljana. link sem dal zato, da si videl, da se da dobiti samo ploščica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo...danes sem klical za RAVE ploščico...ni!!!!!

...samo komplet ki stane 300€...

bo treba naročit preko eBaya :yea1:

A koga, ki prodaja razbito, pa ima notri RAVE, si že klical?? :unsure:

(vem da se je ena prodajala na bolhi :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A koga, ki prodaja razbito, pa ima notri RAVE, si že klical?? :unsure:

(vem da se je ena prodajala na bolhi :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: )

tist sem gledal ja samo kolkr js vem nepiše da ma rave :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sm potolku pa je delval sam mal cudn k je su plovec v najvisji polozaj :D

pol smo ga pa na silo uzgal (dal not v cly benz) pa je uzgov in delu...

mimgrede sm vidu se sveco in je bla prebela. tak da sm mal zasravfu un tamal srafk (za fino nastavljenja) ga przgem in se zavrti do 13.000 :blink: :wacko:

zdej bom par km ju3 prevozu bom vidu kaksna je pol sveca pa bom po potrebi se mal zapru... al pa odpru :photo:

(s)mejte se :worship:

skoraj garantiram ti lahko da bo ribnil ce ne bos dal vecje dize

svecka more bit cokoladno rjava!

ce je bela je premalo olja oziroma premala diza, ce je crna pa verjetno veš

glede tistega šraufka. mislm da si mal falu pa zategnu štandgas

lp

Popravljeno . Popravil Maniak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!