Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

Hola,

 

če bo še imel probleme s komarji, mu lahko rumenicestak naredi komarnik za čelado... ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

juhej superprestigio. meni to nit ni nek za gledat, ampak MM se znajde tud brez prednjega zlajfa, in nabije tud AMA prvaka....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

@Cartman, očitno ima MM ene 3 ure narejene z supermoto.

Mogoč ma ene par 100 ur več narejnih od "treh", sam pa tut ene par tisoč manj kot glavni ameriški konkurenti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajt, 93 ma tle mal prednosti domacga terena. samo on vozi na tako majhnem ovalu brez prvega zlajfa. Ameri zgejo na polno na miljo dolgem ovalu. Vecina gp dirkacev ki to trenira pa ima prednji zlajf. najbol znan je valda Rossi, ki ima na rancu makadamsko dirkalisce, ne sam ovala....Tole na superprestihiu je zelo specificno, pa vseeno ne mormo marcu nic ocitat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RVT, to kar si zalimal je verjetno kak supermoto event, ker ma asfalt pod kolesi. Na ovalu v Rufei pa fantje zgledajo takole

 

 

 

 

 

 

po zemlji in brez prednje bremze.  

 

Ameriške piste pa so daljše. Hitrejše kot Rufea in Superprestigio v Barceloni

 

 

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RVT, to kar si zalimal je verjetno kak supermoto event, ker ma asfalt pod kolesi. Na ovalu v Rufei pa fantje zgledajo takole

 

To je supermoto event ja, v Rufei pa vem, da šampionski trio trenira "takratek dirt track" ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to je pa tut fenomen, da trije takile mulčki skup na sok hodjo pa vsak v istem letu svetovni prvak v svoji kategoriji :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Dukati je uradno potrdil zamudo v razvoju in izdelavi, zato v Sepang pelje gp14,3.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao ku lahko sploh kej takega uprašaš valda da bo ducati zmagu :D

 

no ja .. če ne druzga, si me dobr nasmeju :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao ku lahko sploh kej takega uprašaš valda da bo ducati zmagu :D

kaj letos so v moto2???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Našpičeni, motivirani pripravljeni kot že dolgo ne...Če drži samo polovica vsega povedanega na predstavitvi moštva, bodo že začetk sezone grozno konkurenčni....tako pa zgledajo. 

post-1354-0-07732400-1422458029_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!