Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

ze dopoldne 2.00.3. Zdi se mi da so letos zelo hitri ze prvi dan.

 

jep hitri so hitri, samo open honde so pa še vedno tam kjer so bile lani. Tak da mi ni več nič jasno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jep hitri so hitri, samo open honde so pa še vedno tam kjer so bile lani. Tak da mi ni več nič jasno. 

 Veliko razliko naredi dirkač, na pisti in v boksu. Razliko naredijo tudi mehaniki, inženirji in vodja ekipe. Možno da ima open Honda potencial bit hitrejša ampak taboljše ekipe so v tovarniških garažah....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lanski Haydnov čas je bil   2:03.319 napram letošnjim 2:02:699. 0.6sec hitrejši so letos. Marquez 142:00.286 in 15 2:00.262 skoraj isti čas. 

 

 

Razliko so zmanjšali iz treh na 2,5sec. Kar je IMO nekako realno. Fabriške Open mašine ne bodo nikoli ogrožale satelitskih, in vidimo da Crutchlow in Reding, lani pa Bradl&Bautista fabriškim ne morejo blizu. Na kvalifikacijah se pomešajo, v dirki pa se zadeve postavjo na mesto.

 

Zdi se mi da je Crutchlow zajebal z odhodom, in da bo Nicky po letošnji sezoni penzjonist. Miller zaostaja za njim  samo 0,108!!!

 

Honda je za Team Repsol pripeljala 7 motorjev. Tudi lanske imajo s seboj. Očitno niso 100% v narejeno delo....

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

treba je upoštevat da je ducati verjetno naredil te hitre kroge na super mehki gumi.... Fajn bi bilo videt čase long runov...bi več povedali. Če se komu da naj prilima :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

treba je upoštevat da je ducati verjetno naredil te hitre kroge na super mehki gumi.... Fajn bi bilo videt čase long runov...bi več povedali. Če se komu da naj prilima :)

 To sigurno drži, ampak napram lanskemu letu, kjer je tudi na treningih vozil s supersoft gumo, tako visoko NI prilezel. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvih pet se že pelje pod rekordom proge....hitri so hitri....tudi Suzuki se prebuja... Če tak na hitro pogledaš so dirkači tam kjer so bili lani, ne glede na to, da so nekateri na drugih znamkah. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je,in mislim da bo tudi sezona 2015 podobna prejšni... vsaj za prve mislim to.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se je tmal koncno aklimatiziral nazaj na siht :) Dost proslavljanja naslova....cas da gre po tretjega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!