Skoči na vsebino

Dakar 2015


Whiskey

Priporočene objave

A ni čisto vseeno kaj si mislimo o njemu? By the book si organizira vsako leto tole dirkanje/potovanje in počne  v življenju, kar si najbolj želi. 

Malo je takih. Jaz ga občudujem predvsem zato in ko pogledam jamranje in vse ostalo na tem forumu, sem še bolj prepričan, da dela prav.

Od tukaj naprej pa gremo lahko po dobri SLO navadi, se razdelimo na dva tabora in začnemo streljati...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob politično forsiranemu sponzoriranju grem jest še kam drugam. Ne samo na Dakar. Rezultati katere dosega so pa katastrofa. Ma, to ni niti rezultat.

 

Če se mi bo dal, bom na koncu spet naredil analizo zaostankov in dosežke njegovih neposrednih konkurentov.

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob politično forsiranemu sponzoriranju grem jest še kam drugam. 

 

Naj ti povem (ker sem iz "foha"), da skorajda ni drugega sponzoriranja v Slo, kot je politično. Žal. Ali pa sreča. Kako se vzame. Ker vsaj tako se nekaj vrača "med ljudi". S svetovalnimi pogodbami pač ne. Na, pa sem skoraj zašel :)

 

Sicer kdo pa še vidi smisel v sponzorstvu športnikov? In to kljub zavidljivim rezultatom. Športnikov seveda, ne prodajhnih uspehov oglaševanih izdelkov ali storitev.

Slovenija pač ni trg skozi sponozriranje katerega od tekmovalcev, se bi izplačalo to početi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nabijat, da se vozi v "smrt". Pelje se tud en mal po pesku. Enim gre to težje, drugim mal lažje. Sem se pred par leti pr' 80 km/h zaletu (po lastni nerazgledanosti/sleposti) u en kup (za en kamion) nebodiga treba šodra tam nekje južno na pisti. Z garami od BMW-GSA sem prerinu in se obdržu v sedlu. Umetniški vtis je bil bojda fenomenaln. Roko na herc, Stanovnik zamuja ze 20% plus po etapi. Ali lahko temu rečemo še tekmovanje? Pogojno, ja. Samo to ni že zdavnaj več to.

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj ne piši neumnosti, prosim te. 

Enkrat si ponesreč zapelu čez kup peska, pa misliš, da že veš kaj je dakar in kakšna je to izkušnja in kako to sploh več ni to. 

V smeh me spravljaš. 

Popravljeno . Popravil Ni3ous
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa Miran se more cuvat, ker doma ga sluzba caka. Medtem ko se bori z mlajsimi borci, ki so trenutno v sluzbi. :D Govorite, kot da zaostaja tolk kot Vanesa Mae na smucariji..... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism dolg rabu, da s'm zguncu Miranove fene. Že spet. Jebat ga, lani -10 do -15% letos - 20%+. Tko je.

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism dolg rabu, da s'm zguncu Miranove fene. Že spet. Jebat ga, lani -10 do -15% letos - 20%+. Tko je.

In s tem kažeš svojo superiornost I guess??? Pejt rajš kvačkat če ti je dolgcajt.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In s tem kažeš svojo superiornost I guess??? Pejt rajš kvačkat če ti je dolgcajt.

 

Kvačkat ne znam, se pa bom pustil podučit. Delč od tega, da sem superioren! -20% pa zmore tudi moja stara mama.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kvačkat ne znam, se pa bom pustil podučit. Delč od tega, da sem superioren! -20% pa zmore tudi moja stara mama.

 

Super. Jaz jo sponzoriram. Ne glede na 20% zaostanek bo atrakcija. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja.......sem videl posnetke kako se je eden izmed kritikov z svojim Gelände/Straße valil po maroškem kamnu in pesku pa kako so mu drugi motor v klance vlekli..........ne vem če ima ravno kompetence za kritika.......vsaj mene ni prepričal.

 

Tale naš Miran se res ne vozi med prvimi tremi kot tudi nima za sabo takšnega backupa kot nekateri in se zato težko preserava v takšnem obsegu.

 

Jaz še vedno držim pesti za njega pa magari če se bo vozil zadnji...preprosto zato k je dec na mestu, kakršnih je danes vse manj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super. Jaz jo sponzoriram. Ne glede na 20% zaostanek bo atrakcija. 

 

Bova šla skupi na britof za podpis pod kandidaturo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogledal sem Eurosportov povzetek prve etape, pa me zanima, a je cisto pri koncu posnetka se kdo identificiral Mirana da se zavali po tleh? Samo par sekund, je pa dirkac z rdeco celado.

Jap Stanovnik je bil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmagovalc prve etape ze odstopil....

 

Sadly it was the final day for KTM Factory rider Sam Sunderland who had such a great start with a stage win on the opening day. Sam crashed at the 59 km point in Stage Four and fell hard on his shoulder. He was dizzy and was unable to continue. X-Rays have subsequently indicated some slight ligament damage but nothing is broken and no serious injury.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bejba je 85 letnik.... .) Pa res dobr siba bejba!

Popravljeno . Popravil DIN
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!