Skoči na vsebino

Dakar 2015


Whiskey

Priporočene objave

Yamaha je pa letos daleč od lanske forme...... Bareda Bort pa zgleda hoče znervirat Como, da se samo za njim vozi in mu sledi. Štarta prvi, počaka Como in pol gas za njim. Bomo videli če bo ta taktika uspešna na koncu.

 

 

Držim pesti za Mirana, da čim boljše odpelje in pride do konca 

Popravljeno . Popravil IBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha je pa letos daleč od lanske forme...... Bareda Bort pa zgleda hoče znervirat Como, da se samo za njim vozi in mu sledi. Štarta prvi, počaka Como in pol gas za njim. Bomo videli če bo ta taktika uspešna na koncu.

 

 

Držim pesti za Mirana, da čim boljše odpelje in pride do konca 

 

 

 

Pomojem je še mal prezgodaj za taktiziranje... ga zna še drago stat.

Drugač se pa kr pozna novi val dirkačev... eni stari asi, ki so se včas držali okrog desetega mesta ne morejo več sledit (Verhoeven,De Azevedo,.....)

Tamal avstrijc ga pa super žge, samo vidi se pomanjkanje izkušenj na takih dirkah, lepo bi blo vidt kakega slo krosista tuki..... ne vem no Kragelj že ful časa govori o Dakarju..., Miranu se pa pač poznajo leta, žal so minili časi ko smo ga videvali v top20.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vseh pa ne more očarat ... ampak na tistem forumu večino ni moto scena ... motoristi malo drugače gledamo na te stvari

 

kar se mene tiče mu privoščim najboljše

 

bi si pa tudi marsikateri hitrostni dirkač (ki vozijo v AA ipd) zaslužil kakšno priložnost v kakšnem elitnejšem razredu in malo močnejše sponzorje

 

 

:krneki:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Haha, cvet slovenskega zakompleksanega folka. 

Bistvo ugotovitev je, da itak to lahko počne, ker ga itak mi vsi plačujemo. Ali prek plače v SV ali prek dokapitalizacije bank, ki so posojale denar raznim tajkunskim podjetjem, ki so sponzor... skratka, cela znanost. :)

Ja tako je v tej naši bedni Sloveniji. Samo gnev je treba zlivat in iskat vzorke za svojo nesrečo v drugih, državi, EU... 

Da bi pa kdo kaj naredil v življenju, ne, to pa ne. Raje imamo "FDV cinike" na vsakem koraku. Sej vem, težko si je priznati, da si nesposoben. 

Lepo je, da je Stanovnik omenil "komentatorje iz kavča". Lepo jih je zadel. Tudi tukaj bo izjava marsikoga zbodla. 

A na koncu dneva tip vseeno fura Dakar, svoje sanje, "kavč komentatorji" pa nadaljujejo svoje "poslanstvo". Pač, kakor komu paše oz. do kam mu nese...

Popravljeno . Popravil corser
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

 "Medtem ko sem tri dni nazaj odpeljal eno najtežjih etap v karieri, je bila današnja ena najgrših. Razmere so bile res neugodne. Več kot polovico časa smo dirkali po feš fešu, veliko je bilo tudi suhih rečnih strug z velikimi, ostrimi skalami. Med tem težkim garanjem sem se spomnil na domače dirkače s kavča, ki tako radi primerjajo Dakar s turizmom. Resnično, danes sem nehote razmišljal o tem, kako preprosto je tipkati po tipkovnici v primerjavi s tem, kar se nam dogaja na dirki."

 Evo, da vržem malo kosti za glodat...Tole je Miranova izjava. 

 

 

Jaz se imam za "kavč dirkača"! Celo zlo hitrega...Z gumami nimam težav in me čist nič ne zajebava. Če se mi pa slučajno ne da več, pa ugasnem tv, računalnik in je mir! Zadnjič mi je crknila baterija v daljincu, a sem imel na srečo doma paket v rezervi, tako, da sem lahko nadaljeval... Zapravim, cca 50€ na mesec za tole dirkanje  :smoke:  :smoke:   

 

Brez kavč dirkačev in ostalih gledalcev, ni sponzorjev. Brez sponzorjev je igra le še za peščico bogatašev...

 

Brez skrbi, Miran razmišlja le o dirki! :OK:  :OK:  Izjava pa je plod njegovega PR-a, ki ima čas tudi prebirat odzive nas "kovčarjev". :music4:  :music4:   

Popravljeno . Popravil bladzo
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne da je Snecer tudi tam komentiral.... :lol1:

 

Fak sam res!!!  :kva2:

Pa kaj se temu človeku plete v glavi, da mora ves čas promovirati svoje pametovanje a ga pri tem nihče resno ne jemlje? No tista liga kavč komentarojev se najbrž že strinja z njim.... Prazaprav je njemu tud ratal v življenju na nek način: Stanovnik dirka na Dakarju, on pa cel dan surfa po forumih. Od kje njemu denar, se sprašujem? 

Potem bodo pa rekli na poročilih: pa saj je bil čisto prijazen sosed, pomagal je starejšim občankam čez cesto, vedno pozdravil... res ne vem kako, da se je to zgodilo....  :blink:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej ni napisal nič tako zgrešenga. Ajd, sreča in veze zimajuo pr nas zelo slab prizvok, ampak veze je spletel z leti, in sreka po pravilu sledi hrabrim in dobro pripravljenim. Pol sofa surferji temu rečemo sreča. 

 

Še dva Dakarja mu srčno prvošim. nej jih odpele 20 na okroglo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn, da se pustimo provocirat, ker da bi pa kaj dirko pokomentiral.... to pa ne...  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Evo, da vržem malo kosti za glodat...Tole je Miranova izjava. 

Brez skrbi, Miran razmišlja le o dirki! :OK:  :OK:  Izjava pa je plod njegovega PR-a, ki ima čas tudi prebirat odzive nas "kovčarjev". :music4:  :music4:   

 

Miranu mal popotnice od Whiskeya .... da nau tolk zamuju https://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn, da se pustimo provocirat, ker da bi pa kaj dirko pokomentiral.... to pa ne...  :D

 

Mal so zategnl trase, pa je gradonačelnik odpadu iz -10-15% na -20-25%. Sahel za dirkanje ne bo dostopen še kr precej let. Gledalcev, razn tistih v bubujih ni bilo. Tle je pa polno folka ob progi. Glede na originalno traso precej bolj zanimivo predvsem za sponzoruše.

 

p.s. Bladzo: mrbit pa se lahka kaka Pustna fešta organizira :naughty:

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bo letos zmagal eden od voznikov Honde ... trenutno 3 Honde med prvih 6...  :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bo letos zmagal eden od voznikov Honde ... trenutno 3 Honde med prvih 6...  :hooray:

 

Nisem čist zihr, če bi se Satnovnik letos pelu na Hondi, da bi zmagu ... vsaj enga brzinca ... unga na orientacijo, vsaj ???

 

Feni, ne mi zamert. Ampak tak "šport" ne da rezultatov. Dedku malo mlajšemu od mene ne gre zaupat :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem čist zihr, če bi se Satnovnik letos pelu na Hondi, da bi zmagu ... vsaj enga brzinca ... unga na orientacijo, vsaj ???

 

Feni, ne mi zamert. Ampak tak "šport" ne da rezultatov. Dedku malo mlajšemu od mene ne gre zaupat :grrr

 

A to se ti mal tolazis?   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem čist zihr, če bi se Satnovnik letos pelu na Hondi, da bi zmagu ... vsaj enga brzinca ... unga na orientacijo, vsaj ???

 

Feni, ne mi zamert. Ampak tak "šport" ne da rezultatov. Dedku malo mlajšemu od mene ne gre zaupat :grrr

preprosto ti bom odgovoru na tvojo blamažo, če bi ti bil na Dakarju, bi navijal zate, ker pa nisi, navijam za Mirana, on pa je, preprosto, je edini naš :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr je. Na konc bo tm okol 10+. Zavisi kolk tekmovacev bo odstopl. Tekmovalcev! Al bi kdo kej prpomnu če bi bla Tina na 36 mestu?

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!