Skoči na vsebino

Značajske lastnosti po znamkah vozila


I30

Priporočene objave

Kam pa potem pašem jest? Že dolgo me ne zadovoljuje originalen, za nekatere zanesliv motocikel, obvezno še vsaj eno leto v garanciji.... Mora bit vsaj kaka malenkost doma narejena, še boljše je, če je znešen iz vseh vetrov. Na motocikle znamke Honda obvezno gledam z viška, skrajno kritično, v družbi hondašev obvezno popljuvam japonsko polovičarstvo in nedovršeno ergonomijo, čeprav si tudi sam lastim en primerek CBF600, kar mi daje tudi pravico kritiziranja... Aja... Najbolj uživam, ko me prijatelj Jakob roti, naj si že kupim pošten motor, primeren mojemu stažu... Trpljenje na njegovem obrazu (ker se mora vozit v družbi tega japonskega sekreta) je neprecenljivo... Za vse ostalo je tu Mastercard!

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fitz je itak fenomen, hodi na srečanja druge moto znamke z bmwjem :)

Keri pa so še taki kreteni, da po znamkah delajo srečanja? Goldwingarji pa dučetisti al so še kešne nove cvetke zrasle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni majo društvo za določen model celo :)

Ne vem kdo se vozi po naši Sloveniji z lastniki Versysov iz drugih držav...... :lol1: ti si res pacient Snecer,sam delaš to kar očitaš drugim in to večkrat  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

će se ninđe združmo ste ga najebal ..... takrat pa nau ćustew nić

 

:krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Fritz! Tole bo treba poštimat ... sarakzm detektor nagaja in pa filter resnosti je očitno zabasan ... bo treba spucat! C c c.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kdo se vozi po naši Sloveniji z lastniki Versysov iz drugih držav...... :lol1: ti si res pacient Snecer,sam delaš to kar očitaš drugim in to večkrat  :lol:

 

Nisem vedel, da imajo društvo, zgleda da si bil poleg. V skupini sta bila tudi dva bwmfla, er6 itd. 

 

In res je, imeli so srečanje Versys in tja sem prišel z modelom Versys... očitno spet nisi razumel.

 

da bo lažje

 

1. nimajo društva

2. na srečanje točno določenega modela grem s takšnim modelom, če sploh grem, ker načeloma na to ne hodim

 

p.s.

sem pa lani opazil, da so se nekateri na specifično moto srečanje pripeljali s kvazi suv avtomobilom... to pa so pacienti 

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem vedel, da imajo društvo, zgleda da si bil poleg. V skupini sta bila tudi dva bwmfla, er6 itd. 

 

In res je, imeli so srečanje Versys in tja sem prišel z modelom Versys... očitno spet nisi razumel.

 

da bo lažje

 

1. nimajo društva

2. na srečanje točno določenega modela grem s takšnim modelom, če sploh grem, ker načeloma na to ne hodim

 

p.s.

sem pa lani opazil, da so se nekateri na specifično moto srečanje pripeljali s kvazi suv avtomobilom... to pa so pacienti 

Da boš lažje razumel .....izgovori in megla,kot vedno ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja Kmet2 ... js mam tut za izgovor meglo, da sm se v nedeljo tok počas plazu po Ridah navzdol (ampak skor nč nism vidu, pa zarošen temen vizir),  :lol1:

 

 

susuki pa ne vela :jezik:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgolj čista pojasnila, da vsi razumejo.

Pametni ljudje se prilagodijo svetu,neumni pa svet prilagajajo sebi!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi se umivamo z isto vodo....

kva j mali a spet posplošuješ a?? kdo se umiva ? a kdo? pičkice mestne .. zase govor.. :P

(odgovor znacajsko poremecenga triumfatorskega hropca... stresce pejte pa k maus-u iskat ..)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni pa ostanejo neprilagojeni.

 

Se že kažejo značajske lastnosti določenih fahrerjev :)

Ja lepo jih kažeš  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva j mali a spet posplošuješ a?? kdo se umiva ? a kdo? pičkice mestne .. zase govor.. :P

(odgovor znacajsko poremecenga triumfatorskega hropca... stresce pejte pa k maus-u iskat . .)

 

Oprosti trobenta, sem pozabil napisat, da se ti ne umivaš......SPLJOH :ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti trobenta, sem pozabil napisat, da se ti ne umivaš......SPLJOH :ras:

Kokr jih poznam Triumphovce bo zdej jezen,ne marajo drugih nickov,izpeljank le teh itd......popravi me thamper če se motim  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr jih poznam Triumphovce bo zdej jezen,ne marajo drugih nickov,izpeljank le teh itd......popravi me thamper če se motim  :)

:slap:

 

jebe te miškovnica a? :kva1:

Popravljeno . Popravil motozajebant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti trobenta, sem pozabil napisat, da se ti ne umivaš......SPLJOH :ras:

a tebe tud alzhajmer ? to je sam zarad pičk k so se skoz neki po men vlačle pa da nau preveč mrtvih k bi moja zvedla...v bistvu je to sam skrb za zdravje punc..

 

Kokr jih poznam Triumphovce bo zdej jezen,ne marajo drugih nickov,izpeljank le teh itd......popravi me thamper če se motim  :)

še dohtarji te ne morjo popravt več kako nej te jst ... lohk omilmo stvari z žganjolo če bo prjela..

pezdeta nepismena  ... :bum:    (ratal mi je . .)

Popravljeno . Popravil thumper
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!