Skoči na vsebino

Suzuki GSX-S 1000 (F in nagec)


renyy

Priporočene objave

pred 3 urami, Snečer pravi:

fino, da ne boš več siten :) to je novo?

nism jst nč siten, teb je tist zelen naziv mal stopu u glavo. spremenu si se sneci :)

 

ja, novo.

 

evo tutoro je gor, valjčki so gor, zaščite hladilnika ne gre dat gor brez da plastike dol pobereš, se ne bom jebu, na servisu pri 1000km bomo spotoma pošraufal.

še nosilce od torb, pa tablco morm navrtat :naughty:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Xebec pravi:

ja, novo.

čestitam prijatu, čestitam ti s čestitko :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, Rogerg pravi:

mah no ja, sej dobr je... sam verso je bulš ? 

a to sploh kej sune?

sem prepričan, da se na versysu bolje sedi, tudi na mt07 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 17 minutami, Xebec pravi:

Bling bling

20190824_150856.thumb.jpg.53bc87b019095a14344c27f3fb94e3be.jpg20190824_150913.thumb.jpg.64248e3455729d1fe53e0f28d0f9dc37.jpg

Cote v najlon vrečko, pa so nepremočljive torbe. Ni slabo, ker so ozke.

Pa počasi bo potrebno kak vtis kako se pelje napisat. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, DAMI34 pravi:

Cote v najlon vrečko, pa so nepremočljive torbe. Ni slabo, ker so ozke.

Pa počasi bo potrebno kak vtis kako se pelje napisat. :P

 

Dobis zraven notranje nepremocljive vrece...pa eno folijo, predvidevam da nalimas tam k trak pride cez plastike da ne drgne. Sm pa odkriu pomanjklivost. Pise max 130 s torbam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 hours ago, Xebec said:

Pise max 130 s torbam :whistle:

Meni pise max 120. Gre 220+ BP. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 hours ago, Xebec said:

Dobis zraven notranje nepremocljive vrece...pa eno folijo, predvidevam da nalimas tam k trak pride cez plastike da ne drgne. Sm pa odkriu pomanjklivost. Pise max 130 s torbam :whistle:

Pomanjklivo samo ce krsis zakone in si objesten, ali vozis po deutche autobahn. Tako dalec pa s tako nepirmernim motorjem ne bos zmogel. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, da si tako zadovoljen ?!

Gre lepo v ovinke?

Popravljeno . Popravil KARMEN1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 16 minutami, John2005 pravi:

A gas so zrihtal al še vedno dela off/on?

ne vem kako je blo pr starejših letnikih, ampak jst nimam problemov oz. jih ne zaznam.

kar sem bral je blo popravljeno MY2018->

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo sede torbica ? 

drgac pa loh bi kj napisu kako je .. kaka primerjava z prejšnjo yamahco itd... to je zmeraj zanimivo brati...  poraba, kok sune, veter , ostri ovinki, +  - .... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Rogerg pravi:

lepo sede torbica ? 

drgac pa loh bi kj napisu kako je .. kaka primerjava z prejšnjo yamahco itd... to je zmeraj zanimivo brati...  poraba, kok sune, veter , ostri ovinki, +  - .... 

piše malo bolj gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Xebec pravi:

ne vem kako je blo pr starejših letnikih, ampak jst nimam problemov oz. jih ne zaznam.

kar sem bral je blo popravljeno MY2018->

Sprašujem ker sem namreč hotel ta model kupit ko so prišli ven. Sem šel na test k panigazu ..... super motor ... samo gas pa je bil obupen. Nisi mogel recimo vozit 60 konstantno. Al je pospeševal al pa cukal. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, John2005 pravi:

Sprašujem ker sem namreč hotel ta model kupit ko so prišli ven. Sem šel na test k panigazu ..... super motor ... samo gas pa je bil obupen. Nisi mogel recimo vozit 60 konstantno. Al je pospeševal al pa cukal. 

od 3 do 6 prestave sm probavu 50-60 na uro...brez problema, nič cukanja, ko daš gas lepo potegne brez kakšnih sunkov na začetku. zaenkrat 2,5 jurja brez težav.

probaj kje dobit novejši model za testirat, pa tudi starejše se da baje zrihtat z ECU flashom

pred 49 minutami, KARMEN1 pravi:

Šminker ccccccccc ?

lastniki podpovprečnih znamk mate svojo temo :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, John2005 pravi:

Sprašujem ker sem namreč hotel ta model kupit ko so prišli ven. Sem šel na test k panigazu ..... super motor ... samo gas pa je bil obupen. Nisi mogel recimo vozit 60 konstantno. Al je pospeševal al pa cukal. 

A pri panigazu je mozno dobit ta motor na testno voznjo?? Oba modela, tudi naked?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

do sedaj sem vozil starejši model z750, ki je počasi ratal zrel za menjavo. Bil sem že kar odločen da bo z1000SX, potem pa sem zasledil še tale model. Lahko kdo poda primerjavo med tem dvema motorjema? Sem pogledal nekaj testov na YT, pa me vseeno zanimajo izkušnje dejanskih uporabnikov.

Večino časa vozim sam, zadnje čase pa tudi sopotnica izraža več želje po vožnji in je šla zraven na 2-3 daljše izlete (5-10 dni) po evropi, balkanu itd. 99% po asfaltnih cestah, in pa občasno na kakšen dnevni izlet.

Kateri model bi bil po vašem mnenju bolj primeren za takšno uporabo?

Hvala.

Popravljeno . Popravil SadPanda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!