Skoči na vsebino

Makedonija 2015


danov

Priporočene objave

Cez dober mesec obiščem MKD, kako je z valuto se splača menjat v njihovo al kr €?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo pred par dnevi šli preko Makedonije v Grčijo smo vse plačevali s plastiko in € brez težav. Je pa dobro vedeti menjalni tečaj, da si lahko sam preračunaš za orentacijo. Pri plačilu z € boš vrnjen denar dobil v njihovi valuti. Kasneje se pojavi problem, kje ta drobiž zapraviti, zato, če se le da, uporabi  kartico.

Isto velja za vse države, ki jih boš prečkal.

Popravljeno . Popravil raza
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem plačeval v evrih ,je pa to dežela jabolk ,sami nasadi in nujno si naroči jabolčni sok , njihov ,boš videl kaj je sok , nikdar več nisem pil brozge od fructala ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak, enga dvajsetaka vržeš za burek, ki stane manj kot euro  :) aroganca slovenceljnem, ko se vozijo po svetu... tut kartico majo zelo radi .... sploh za take mejhne zneske.... ah ja, eni ste res polni sami sebe in eurov in spoštovanja kulture, navad dežel, kamor potujete.... zakaj v sloveniji makedonci ne plačujejo z denarji?

:fyou:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na bankomatu vzdigneš koliko pač želiš ... tankanje je itak na plastiko ... pa kakšen hotel tudi ..

fajn je met za kufe, kakšn burek nekaj denarjev .... mislim da je še vedno menjava okoli 63 denarjev za 1 €

taxi smo plačevali po 3-5 € pa so nas kr prevozil po Skopju .. če deliš s tremi osebami je to skoraj nič

lan sm biu pa se ne spomnem točno

zdele preveru 61.23 je tečaj .. uraden 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Kmet2 pravi:

jaz sem plačeval v evrih ,je pa to dežela jabolk ,sami nasadi in nujno si naroči jabolčni sok , njihov ,boš videl kaj je sok , nikdar več nisem pil brozge od fructala ....

Zakaj jabolčnega, če pa majo tolk grozdnega soka (fermentiranega) :whistle:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, pajkica pravi:

itak, enga dvajsetaka vržeš za burek, ki stane manj kot euro  :) aroganca slovenceljnem, ko se vozijo po svetu... tut kartico majo zelo radi .... sploh za take mejhne zneske.... ah ja, eni ste res polni sami sebe in eurov in spoštovanja kulture, navad dežel, kamor potujete.... zakaj v sloveniji makedonci ne plačujejo z denarji?

:fyou:

 

 

smart-ass2.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Kmet2 pravi:

 

smart-ass2.jpg

in potem kvazi moderator lajka tole ? sam tale forum je res čist u podnu......

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, pajkica pravi:

in potem kvazi moderator lajka tole ? sam tale forum je res čist u podnu......

 

moderator ti je na tvoje opozorilo odgovoril naslednje:

tvoj komentar si je zaslužil tak odgovor, žalila si vse "slovenceljne" ki očitno nimajo pojma kako se gre skozi Makedonijo in pokasirala si točno tak odgovor, kot ti je pripadal :D

Maš pa opcijo da spremeniš svoj citat, potem bom pa tudi Kmetov post zbrisal.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, pajkica pravi:

zakaj v sloveniji makedonci ne plačujejo z denarji?

 

 

Ker živijo in zaslužijo v Sloveniji. Makedonskih turistov sem v SLO srečal bol malo. Če pa že so imeli tu svojce ali poznane in so itak oni plačevali.

Če ne bi delali samo tranzita in bi v Makedoniji ostal več dni, bi bila čisto druga zgodba.  Če bi se branili € bi sigurno plačeval z denarji. Za pošteno kupčijo pa nikdar ne štedim pri napitnini. Jo je potrebno zaslužiti z poštenim odnosom.

Bo tako v redu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob ‎11‎.‎05‎.‎2017 ob 21:09, raza pravi:

Ker živijo in zaslužijo v Sloveniji. Makedonskih turistov sem v SLO srečal bol malo. Če pa že so imeli tu svojce ali poznane in so itak oni plačevali.

Če ne bi delali samo tranzita in bi v Makedoniji ostal več dni, bi bila čisto druga zgodba.  Če bi se branili € bi sigurno plačeval z denarji. Za pošteno kupčijo pa nikdar ne štedim pri napitnini. Jo je potrebno zaslužiti z poštenim odnosom.

Bo tako v redu?

ne razumem ...sory blond pa to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!