Skoči na vsebino

Post festum FS5 (Bilo je: FS5)


Priporočene objave

iz cistega dolgega casa startam nov topic s prosnjo,da se najprej premisli in sele drugi teden zacne smetiti tukaj.

tema: Forumsko Srecanje 5,ki bi moralo po vseh pravilih demokraticno-anarhisticne ustrojitve tega nasega foruma potekati nekje KREPKO na tej strani trojan!

-----------

at 200 mph you have no friends

Edited by - gregs on 16/09/2001 23:55:09

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tocno tako, kozlovska stran, ceprav pijemo tudi unionerja, refošk, cvicek, rebulo, sam Kranjci nimajo ne piva, ne vina, ajde, pijemo pa tudi Julijano, to imajo.

Ampak, FS5 šele v ponedeljek. Poizkusite priti na FS4 predno pricnete nakladati o FS5.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo se mal na FS#4 pogovarjali, na FS#5 bomo priredili eno panoramsko vožnjo (recimo 40-60km)!

Zato naj vaši predlogi vsebujejo poleg lokacije in datuma še kratek opis panoramske vožnje (kaj je za videt + dolžino)...

No, na dan z besedo!

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da bo FS5 na vzhodni strani Trojan, se jaz zeloooo ogrevam za panoramsko voznjo po Savinjski dolini na Pavlicevo sedlo. Ali pa vsaj do Logarske doline.

Kje pa bo zurka, pa mi je vseeno oz. naj povejo lokacijo nasi hmeljarski kolegi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se peljal iz FS4 domov je po Savinjski dolini dišalo po sušenem hmelju.

Ce imate cas, se te dni, pod vecer, ko se umirijo vetrovi in promet, popeljite med Vranskim in Žalcem.

Zaprteži, odprite vizirje, da osvobodite nos!

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da ste štajerci (razen parih izjem) izredno hitro pobegnili, se tudi jaz strinjam, da je na drugi strani trojan. Samo fantje, trikrat smo se pa dejansko dobili na tisti strani in enkrat na naši strani.

Ampak bo treba forumskega kar hitro speljati, saj se bojim, da bo jesen precej deževna, ker je bilo poletje zelo suho.

Kam, kako in zakaj pa vi odlocajte, meni je cisto vseeno. Samo da se mam fajn!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HARHARHAR..ce jaz zorganiziram "panoramsko" voznjo racunajte,da boste vsaj trikrat tankali vmes.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer nisem Stajerc, bi se pa znalo zgodit, da bi preko vez nasu kak dober place, kjer bi v miru podozivljali panoramsko voznjo po predlogu Gregsa, pili, jedli,... ah a se dobimo jutr

Sporocite pa bom probu!

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, jaz sem tud za to, da se dobimo cimprej, vsekakor pa pred 15.septembrom, ker takrat izginem v Anglijo...

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in predvsem dekleta!!!!

1. da se naumo kregal na kateri strani Trojan bi se dobil, jst predlagam kr na Trojanah (krofi... mljask )

2. smo se pa z nasimi forumskimi bejbami pogovarjale, da bi se lahko zapelal na morje dokler je se vreme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce me spomin ne vara, je Einherjer enkrat dejal, da ima (je imel) njegov stric gostilno na gradu Podsreda. Od tam pa imamo nekaj cudovitih relacij za panoramsko vožnjo.

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem - dokler je vreme se prijazno, podnebje se milo ter telesa voljna, se moramo zmenit kje, kako in kdaj...

CE bo vikend varianta, potem je najbrz primerna kaksna sobota ne? Torej...?

Keep on drivin’ hard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zacnimo z datumom:

ce hocemo se ujeti prisotnost BigBoss-a (beri NoiseData), ki ga nato do naslednje sezone ne bo v Slo in ker nam mora se majice zrihtat (sicer nam bo res lahko narocil kvecjem zimske bunde (by Noise)), je prvi predlog za naslednje srecanje ze sobota, 8. septembra. Sobota zato, da bo dovolj casa tudi za panoramsko voznjo in za vse, kar si se imamo povedati ... To je sicer ze kmalu, vendar, lovimo vreme ... Kaj menite

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, ja no, meni pa petek bolj odgovarja, ker je potem v soboto mogoce še na kakšen zbor skocit (Freisingi v Škofji Loki). Razen, ce se skup odpeljemo tja. Panoramska vožnja je pa lahko takšna, da se nekje dobimo in se skupaj odpeljemo na kraj srecanja.

This is just an idea.

LP, Lucky

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Perla, mislim da je 8 sept. kljub vsemu malo prekmalu( pa se mene takrat ni v SLO).

Moj skromni predlog: 14. oz. 15.sept MORJE!

Ena varianta bi bila na punti v Piranu, kjer lahko zdruzimo kopanje, tunkanje, ozivljanje, ....tekmovanje v miss wetshirts,...., panoramska voznja, ce ze zmenimo za skupno voznjo do tja....

twin rules

Zarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Perla, mislim da je 8 sept. kljub vsemu malo prekmalu( pa se mene takrat ni v SLO).

Moj skromni predlog: 14. oz. 15.sept MORJE!

Ena varianta bi bila na punti v Piranu, kjer lahko zdruzimo kopanje, tunkanje, ozivljanje, ....tekmovanje v miss wetshirts,...., panoramska voznja, ce ze zmenimo za skupno voznjo do tja....

twin rules

Zarja

Morje, ja. To mi deli.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Perla, mislim da je 8 sept. kljub vsemu malo prekmalu( pa se mene takrat ni v SLO).

Moj skromni predlog: 14. oz. 15.sept MORJE!

Ena varianta bi bila na punti v Piranu, kjer lahko zdruzimo kopanje, tunkanje, ozivljanje, ....tekmovanje v miss wetshirts,...., panoramska voznja, ce ze zmenimo za skupno voznjo do tja....

twin rules

Zarja

Morje, ja. To mi deli.

hotschko

To mi ne deli! Smo rekli na tej strani Trojan (v deželi Rogatca).

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sn tud za 14. oz. 15. septembra. Ampak morja sem pa ze res mel dost za letos. Dejmo rajsi na tej strani Trojan, kot smo se bili ze nekaj dogovarjali.

lp Speedo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je vseeno Stajerska ali obala, samo da je sobota v igri. Drugac pa ce si zenske eksplicitno zelijo razkazat svoje care, potem pa bolj podpiram obalo, razen ce ne najdemo lokalne mlake in stvar uredimo hitreje.

Keep on drivin’ hard...

Edited by - Anubis on 27/08/2001 09:45:04

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

prvi predlog za naslednje srecanje ze sobota, 8. septembra[/b

no go.visja sila.moj dragi spocetnik (=foter) ima obletnico svojega rojstva,tako da na ta dan me ZIHER NE bo.

morje,14./15.09.se sicer ze bolje slisi,a ima napako da je na ONI STRANI TROJAN.

mah,okay,ker ste ze glih vi in smo stajerci itak popustljivejsi (beri: pametnejsi),naj vam zabarjem bo.

torej kdaj bi bilo skoraj reseno in kje?

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15. in 16.09.2001 jaz ne morem priti. Torej še en teden kasneje (22.09). Glede popustljivosti Štajercev pa je takole: ce vaši motorincki ne zmorejo vzpona preko Trojan, potem le povejte, pa bomo mi prišli na vaš konec (za naše MOTORJE ni ovir)

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!