Skoči na vsebino

Post festum FS5 (Bilo je: FS5)


Priporočene objave

Petek meni tudi bolj odgovarja, še posebej, ce bo kje okoli Logarske doline, kot je bilo omenjeno, ker imam od 7. do 9. septembra fešto v Logarski dolini.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem za kompromis:

14.09.2001 nekje na Štajerskem (15. in 16.09. definitivno ne morem priti - podobno kot Ice teden dni prej).

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje more nekdo doloct datum drgac lohk v nedogled pišemo številke. Takrat pa takrt, pa tm pa tist k lohk nej pride, sej na F4 tut niso bli vsi pa je blo cool. Nikol ni za vse prou!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da sefeta (beri: Noise Data) ne bo za pribl. 1/2 leta, ga lahko se zadnjic pogostimo z datumom, na katerega lahko pride.

Torej: 7. ali 8. september

Lokacija pa je se stvar dogovora, prav tako naj Noise pove, kdaj ima cas. Saj vem, da vsi ne bomo (bodo) mogli priti, ampak hej: life sux! Tudi mene ni bilo na FS2, ker nisem mogel priti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

07.09.ok,08.09.njet.samo potem bi prosil cimblizje MB (po moznosti v MB ),ker moram se isti dan domov.

hvala za razumavanje.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moderatorska je padla...meni bolj odgovarja 8., ce mislimo kaksno voznjo delat...razen ce je v igri 7.popoldan s spanjem na morju/kje drugje.Po srecanjih a-la FS4 in kozumiranju na ta nacin, definitivno ne mislim vec vozit...dejanje kamikaz..

Aja...zakaj so med drugo sv vojno kamikaze nosili celade? Popolnoma brezveze...

Keep on drivin’ hard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce smo 14. na Obali, lahko Hrupnega Podatkovnika lastnomotociklisticno pospremimo na letalo na Ronke (ce sem prav ujel, da od tam frci proti Londonu).

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Aja...zakaj so med drugo sv vojno kamikaze nosili celade? Popolnoma brezveze...

Keep on drivin’ hard...

Po moje je bila velika verjetnost, da se neizkušenim pilotom kot so bili, (na hitro skup spacani tocno za doloceno misijo)že pri vzletu kakšna neumnost zgodi, ko so pa enkrat imeli celado gor, je pa niso vec snemali.

Sicer pa, pot do nebes mora biti cimbolj varna.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

07.09.ok,08.09.njet.samo potem bi prosil cimblizje MB (po moznosti v MB ),ker moram se isti dan domov.

hvala za razumavanje.

-----------

at 200 mph you have no friends

Te 100% podpiram.

Ce se odlocimo za MB, bi bila lokacija SIDRO idealna! Ena boljsih picerij v MB .

Nahajalisce: ob Dravi, 1km iz MB proti Dravogradu. Velik parkirni prostor, pokrit vrt, lepa okolica, urejen dostop do vode (za nase kopalce in namakalce)...

Skratka jst sn tud za MB.

lp Speedo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Ampak morja sem pa ze res mel dost za letos.

lp Speedo

Kako se lahko sploh navelicas morja!?

twin rules

Zarja

Ok, ok, sej ne da bi se navelicu morja. Bolj sem se navelicu pakirat za na morje

Sej ne da je predlog MORJE slab, ampak se mi zdi da od enega dneva (in ene noci) morja bolj malo odneses.

lp Speedo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sidro ob dravi znan,sproban,lahko samo najtopleje priporocam.in par metrov naprej je se ena "vroca" restavracija.ne,ne kar vi sedaj mislite! mehikanska kuhinja namrec. tudi sprobana,tudi ok.samo s tabascom mal sparajo. pohorje in route 69 (free kamp za motoriste in mozen zur do nedelje) so pa tudi blizu.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ok, ok, sej ne da bi se navelicu morja. Bolj sem se navelicu pakirat za na morje

Sej ne da je predlog MORJE slab, ampak se mi zdi da od enega dneva (in ene noci) morja bolj malo odneses.

lp Speedo

1. Ne vidm razlike med pakiranjem za morje ali kamorkolize?

2. V petek zastavimo in ce se ne navelicamo drug druzga ostanemo lahko do nedelje!

Morje je zakon! Ce ste za mal bl divjo varianto - Bale pri Rovinju, napol campiranje na crno, pijaco privlecemo sami, ogenjcek, mogoce kaksne ribe pri lokalnih ribicih, ... idila

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh se lepo slisi.. aja pozabil.. nimam motorja hehe :( smrk

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Od kdaj pa ti poznaš Bale?

V Rovinju in bliznji okolici so lepa plezalisca, tam pa ponavadi prespimo. Plezam ze od, uh se ne spomnem, torej dolg, ... ma vse je nekam tko dalec nazaj

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!