Skoči na vsebino

Post festum FS5 (Bilo je: FS5)


Priporočene objave

quote:

quote:

07.09.ok,08.09.njet.samo potem bi prosil cimblizje MB (po moznosti v MB ),ker moram se isti dan domov.

hvala za razumavanje.

-----------

at 200 mph you have no friends

Te 100% podpiram.

Ce se odlocimo za MB, bi bila lokacija SIDRO idealna! Ena boljsih picerij v MB .

Nahajalisce: ob Dravi, 1km iz MB proti Dravogradu. Velik parkirni prostor, pokrit vrt, lepa okolica, urejen dostop do vode (za nase kopalce in namakalce)...

Skratka jst sn tud za MB.

lp Speedo

Sem takoj za pri SIDRU je zelo fajn prostor pa se pice imajo dobre za tiste kateri bi radi vec pa je cisto blizu mehiska

potem pa ena tura proti Sentilju da folku pocijo zivci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KER GREM 8.9. NA MORJE DEFINITIVNO NE MOREM!!!!

Na morje grem do 15.9. torej bi mi pasalo le 7.9.01

Glede na to, da sem bila že na vseh forumskih, res ne bi rada manjkala še na tem!!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Najbolje bi bilo na koncu meseca pravijo da bo se lepo vreme

Bom pa jaz napisal datum in lokacijo za FS, ce se noben drug ne upa. Zgodi se njegova volja.

FS5 Datum: 21.9.2001.

FS5 Lokacija: SIDRO v MB ob dravi tam nekje na desni strani Trojanskega hriba.

hotschko

Edited by - hotschko on 27/08/2001 15:11:56

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

potem pa ena tura proti Sentilju da folku pocijo zivci

YEEEESSSSSSSSSS!!!!!!!!!!

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

FS5 Datum: 21.9.2001.

FS5 Lokacija: SIDRO v MB ob dravi tam nekje na desni strani Trojanskega hriba.

zguc.ura nekje po 16:00,da bo lahko tudi LJ-delegacija uzivala v poznojesenskem vzdusju ob cesti.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam z datumom, samo problem je le v tem, da potem Noise Data ne bo vec. Kdaj gre on?

Ampak takrat bi mi pa res full odgovarjalo, ker ce bi se 7.9. dobili, bi morala kmalu domov, ker zjutraj me caka pot do šibenika.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

07.09.bi slo? potem je se vikend za bedarije,v okolici je dost lepih cest.in pupa bi lahko potem kar cez ZG ubrala na morje...

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z lokacijo in datumom se popolnoma strinjam in mi odgovarja.

Zdaj pa je odvisno koliko PREKOTROJANCEV namerava priti. (mislim pa da ste v dveh urah z motorjem brez hitre vožnje v Mariboru.

(Z avto je od Trojan kaka ura, z motorjem kakih 15 min manj).

Glede datuma pa se dajmo res zmenit tako, da bo NOJS DATU odgovarjal, ce se potem ne bomo videli z njim v živo pol leta.

Glede panoramske vožnje pa ne vem ce bo v petek ostalo še kaj casa, saj se bodo vsi primajali šele tja do 6. ure po vsej verjetnosti.

Nekateri pa imamo še 4-kolesne motocikle, katerih užitki panoramske vožnje niso primerljivi z vožnjo 2-kolesnega avtomobila.

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UPS KAJ SEM ŽE NAPISAL.

Z DATUMOM SE NE STRINJAM, KER VELEŠEFETA NE BO VEC NA CELINI.

NAJ BO TO 7. ALI 8. SEPTEMBER.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi v petek 7.september brez panoramske vožnje

ali sobota 8.september s panoramsko vožnjo, a brez ICE-a in ce se ne moti Brrrma.

Kar je pa pozneje pa brez VELEŠEFA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko bi se dalo tudi 08.09,samo potem pridem bolj pozno (po 17.00).pa da spustim veselje,ko vas gonim po ovinkih do sentilja,naprej do route 69,cez radlje in nazaj do MB? no way! panoramska bo,pa ce v nedeljo!

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7.9. se dobimo, nato pa ostanemo dokler bo volja -- lahko bi se spokal v route 69 spat, potem v soboto mal okrog - kakšno daljšo turo po štajerskem (slo+a)......

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

kaj pa ce bi šli 17.09., mam RD pa bi lohk za pjaco dau.

7.9. bo definitivno v redu, ti pa tudi lahko daš za pijaco.

lp Easyrider

Edited by - easyrider on 28/08/2001 06:40:58

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:gonim po ovinkih do sentilja,naprej do route 69,cez radlje in nazaj do MB?

Icy, dobra pista je šele potem naprej - od Route 69 proti Lavamuendu (tam kjer je tabla z napisom 'Ta deželna cesta ni dikališce!!!'. Vmes se lahko ustavimo pri jezeru(ne vem kok se mu rece) in pri razglednem stolpu nad Lavamundom...

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je samo sranje,ker so koroski kiflci zarukani na kvadrat.ce mu v zasedo pades si adijo.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7.9. je uredu, za kakšno vožnjo pa najbrž ne bi bilo casa, ker jih je tudi dosti iz leve strani trojan.

Glede prespavanj pa ne verjamem, da jih bo toliko ostalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

je samo sranje,ker so koroski kiflci zarukani na kvadrat.ce mu v zasedo pades si adijo.

Saj bomo POCASI vozili - po predpisih!!!

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Majke sem jezna na vas!!!!!!

Ravno ko se res nekaj pametnega spomnite, se pa takrat, ko jaz ne morem zaradi mojega dopusta.

če se boste zmenili v petek dovolj zgodaj, vas pridem še kaj pogledati, če pa ne, se pa ne vidimo!!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa ce pride carica ze spakirana za na morje na FS in se potem poda na zasluzen dopust?

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Uf to pa ne, je treba potem še domov pakirat, pa kaj naj na forumsko mamo pripeljem. Saj bi bil full žur, ampak jaz ne vozim "prikolic" s sabo!!!

kisses

Pupa

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA PERLA SE STRINJAM

Tako jaz pa ze kar povem, da me ne bo, ker grem verjetno na morje. JUPIIIIII!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!