Skoči na vsebino

Post festum FS5 (Bilo je: FS5)


Priporočene objave

vse skupaj mora biti tako hitro,ker gre nas "ljubljeni vodja" ND za pol leta v tujino (al tko nekako).pupa in viragica gresta na morje,moja malenkost v soboto ne more (ali ce,potem bolj pozno).....za ostale se tako na hitro ne spomnim.

v bistvu ce bo cas pridem,ce ne se imejte skrajno fajn.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

kaj pa ce pride carica ze spakirana za na morje na FS in se potem poda na zasluzen dopust?

-----------

at 200 mph you have no friends

Saj bi, ampak kaj naj mamo s sabo pripeljem???? Bom pa tako ali tako verjeto v petek doma ostala, da se spakiram, potem bom šla malo vas pogledat, potem pa domov panat, ker me čaka 7 ur dolga vožnja, pa si je treba spočiti.

Samo žal mi je, da ne bom mogla ostati cel vikend z vami!!!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...ampak kaj naj mamo s sabo pripeljem

zakaj pa ne? saj je prijetna gospa.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bi se dobili na Črnivcu - to je nekako meja med ©tajersko in Ljubljansko, pol pa izvedeo skupinsko voľnjo na motozbor v ©kofjo Loko in imamo tam kosilo oz. večerjo. Pa ąe vzuąje bo ta pravo, ker bomo na motozboru. Muzika, klopi, pa motorji zraven. Kdor bo hotel bo prespal. Zbor se začne ľe v petek.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A res Lj in gorenjski konec ne zna dlje kot 50 km zračne linije od svojga doma? Maribor, ali še bolje Murska Sobota sta primerna za spremembo...

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A res Lj in gorenjski konec ne zna dlje kot 50 km zračne linije od svojga doma?

kot izgleda ne.saj bi lahko kaksno ful vazno zadevo zamudili....kdo si je kje novo rutko kupil,kaksna je in koliko je stala....ali pa 090180 al kaj ze je tisto sranje na TV....

-----------

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbrz ni problem v teritorialni omejenosti ampak v vremenski prognozi. Glede na napoved, naj bi se v nedeljo popoldan vreme izboljsalo, dez pa naj bi ponehal nekje v soboto popoldan. Torej ne ostane kaj dosti casa za voznjo. Razen ce si kaksen ljubitelj dezja

...siegen, glauben, kriegen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kaj pa če bi se dobili na Črnivcu - to je nekako meja med ©tajersko in Ljubljansko, pol pa izvedeo skupinsko voľnjo na motozbor v ©kofjo Loko in imamo tam kosilo oz. večerjo. Pa ąe vzuąje bo ta pravo, ker bomo na motozboru. Muzika, klopi, pa motorji zraven. Kdor bo hotel bo prespal. Zbor se začne ľe v petek.

Tadej

DOBRODOŠLI !

Poiščite me za šankom, ko bom stregel pijačo.

AK znamo,znamo!

Kje pa misliš, da sem nabral kilometre, da mi zdaj, ko prodajam folk joka po telefonu, da je veliko prevoženega!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:najbrz ni problem v teritorialni omejenosti ampak v vremenski prognozi. Glede na napoved, naj bi se v nedeljo popoldan vreme izboljsalo, dez pa naj bi ponehal nekje ...

A jst bom kej manj moker če pridem v Lj-konec, kot pa ti če prideš na štajersko?

@marja : se opravičujem, nisem hotu tlačit vse v isti koš

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej, hej, hej!!! da ne zacnem ropotat! kaksna za*****cija je zdaj to?

sicer vem, da se ni 100% odloceno, vendar pa imamo v glavnem ze registrirano, in cas je da tudi potrdimo, da bo FS5 7.9. ob 16.30 v pizzeriji SIDRO (ob Dravi) pri Mariboru. z moznim nadaljevanjem 8.,9.9. ...

jasno pa je, kot vedno, FS pogojeno z vremenskimi pogoji!

se morda motim

Perla

Edited by - Perla on 31/08/2001 11:27:48

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

napoved, naj bi se v nedeljo popoldan vreme izboljsalo, dez pa naj bi ponehal nekje v soboto popoldan. ...siegen, glauben, kriegen...

Od kje tebi, Anubis, tako natančna vremenska napoved za soboto, 8. in nedeljo, 9. septembra?

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

FS5 7.9. ob 16.30 v pizzeriji SIDRO (ob Dravi) pri Mariboru. z nadaljevanjem 8.,9.9. ...

jasno pa je, kot vedno, FS pogojeno z vremenskimi pogoji!

se morda motim

nope.07.09.pridem,08.popoldne/proti veceru tudi,nedelja count me in.za kamp se lahko zmenim z route 69,ce je to zeljeno,s tem da tam malo pozuriramo.lahko se tudi oprema tam pusti (sotori in lezisca so za motoriste zastonj,bom pa se enkrat preveril) in od tam delamo dnevne tur po okolici,bliznji in daljni.

za prvi info: www.route69.at

-----------

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

shit.route 69 nima vec zastonj kampiranje.cenik na www.route69.at pod campground.

-----------

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brrrm: treutne prognoze na radiu, tv-ju, vremenske karte na netu...nisem kak Pecenko ampak saj ti vse pise ne?

Perla: nisem nic lobiral ampak skepticen sem zaradi vremena, tako da hocem imet se alternativo

Ejkej: v primeru dezja sva oba na istem, v primeru suhega pa tudi...

...siegen, glauben, kriegen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Brrrm: treutne prognoze na radiu, tv-ju, vremenske karte na netu...nisem kak Pecenko ampak saj ti vse pise ne?

Perla: nisem nic lobiral ampak skepticen sem zaradi vremena, tako da hocem imet se alternativo

aaa...samo to ni ta vikend,ampak naslednji.

-----------

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brrrm, Ice, malo bolj obzirno! Anubis še sedaj ni prišel k sebi zaradi FS4. Po takšnem šolu ni čudno, da si želi FS5 čimprej!

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Brrrm: treutne prognoze na radiu, tv-ju, vremenske karte na netu...nisem kak Pecenko ampak saj ti vse pise ne?

Kolikor je meni znano napovedujejo vreme po radiu in TV najvec za kasna dva ali tri dni vnaprej - pa se takrat se dostikrat mocno ustejejo.

Tako da za 10 dni vnaprej zganjati paniko po moje nima smisla. Pustimo se presenetiti.

lp Speedo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bo, Anubis je malo izstopil iz naše časovne dimenzije, sedaj ima pa povratniške težave s prilagajanjem. En teden gor ali dol, kaj je to v geološki zgodovini Zemlje.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce je slucajno ze padla koncna odlocitev za FS5 - Sidro, potem bi predlagal da se gre nekdo, ki je najblizje nacrtovani lokaciji, tja malo pogovorit.

Sidro je namrec kar precej obiskana tocka zato bi bilo vsekakor pametno rezervirati kaksen koticek za "Motosvetovce". Seznam prijav ala FS4-Brrrm bi bil zagotovo dobrodosel.

lp Speedo

Edited by - Speedo on 31/08/2001 12:09:52

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!