Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

Zdravo!

 

Trajekt je iz Trsta, stoji še v Anconi, izstop je možen v Igoumenitsi ali Patrasu, je isti trajekt družbe Minoan Lines. Karte sem kupil neposredno preko njihove spletne strani, čeprav so cene kart enake tudi na strani aferry.com. Razlog za direkten nakup je bil ta, da na aferry lahko kupiš samo za 1 vozilo in določeno število potnikov, na minoan-ovi spletni strani pa lahko kupiš hkrati karte za do 4 motorje in več potnikov. Čas potovanja je predvidoma 25ur, v Igoumenitso prispeš okrog 7h zjutraj po lokalnem času, mi smo se izkrcali okrog pol9h. V Anconi je bil postanek kakšno uro daljši od predvidenega.

 

LP

Hvala za info.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gasperx tis terminator.... ce bi se js tkole razbiu bi pomoje oblezu glih tm :D sam das ok!

Popravljeno . Popravil Rogerg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1500 pa mal drobiža po otoku ,ostalo pot do tja in nazaj .

Kolk časa pa si se vozu po otoku ?

 

Še dobro da nimamo tahografov montiranih in počitkov predpisanih :kva2:

na špediciji bi s tvojmi kilometri obogatel

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Prva fura z "novim" motorjem, popoldne uredim še registracijo, fiksiram tablico, par stvari pošraufam, podmažem in se odpravim na večerno testno vožnjo Levi ovinek, CAK, desni ovinek CAK, nasmeh do ušes! Pridem na pol poti, obrnem in veselo švigam proti domu. Nato pa se začne klavarija!   :slap: Najprej ga je zamorilo, brez predhodnega cukanja ... sem pomislil "šit, ziher je kej od štroma šlo", ustavim na stran, še malo pokolca in ugasne. Verglam, pokašlja, umre. Še malo verglam in nič od tega. "Tristo kosmatih medvedov in krvave dile, krucefiks nahamolt." Ko mi je minila žuta minuta zopet dam kontakt in poslušam bencinsko pumpo, ki je dobila čuden prizvok. Odprem kestel, pomigam motor in tišina. Prislonim uho na pokrovček, slišal sem samo šumenje poletja v školjki. Dvignem telefon, v 10 min je na pomoč pribrzel tast s kantico Euro 95.  :sleep2:

 
 
Digitalni indikator na armaturi je kazal še 50% bencina, dejstvo, da sem obstal ob cesti pa je 100% potrdilo, da je tank prazen.  :surrender:  Bo treba začet brat navodila ... Očitno se indikator za tankanje ponastavi tudi če dotočiš samo kakšen liter, kot je očitno storil prodajalec.  :BUA:
 
Kljub temu kratko a sladko! 

 

 

 Vidim da je v Novi lipi mrknil :grim  Drugače pa meni zelo všečen in lep mopi, tale Tiger - čestitam za nakup :OK: Se vidimo kaj na Belokranjskih cestah :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te rajcam aaa :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nearrain, de se nis ti čisttko pomotoma s petelinom okol furou, k ma rožo na glau? :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk časa pa si se vozu po otoku ?

 

Še dobro da nimamo tahografov montiranih in počitkov predpisanih :kva2:

na špediciji bi s tvojmi kilometri obogatel

5 polnih dni. 1.700km :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

In ker si z mičkenim zadovoljen boš tud velikega dobil  :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ker si z mičkenim zadovoljen boš tud velikega dobil  :OK:

.... mi že raste ... :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez Osilnico na malobmejni prehod,kjer ni več potrebno plačevat prestopa in ni več potrebno pisat dovolilnice....

Ali lahko prosim, da to malo pojasnis, je to samo za ta obmejni ali velja na vseh? Ker na strani od policije pise sledece:

Prestop državne meje na mejnih prehodih za obmejni promet je dovoljen za državljane, ki uživajo pravico Evropske unije do prostega gibanja.

Kar pa mi se vedno ne poda konkretnega odgovora.

Popravljeno . Popravil gradbenik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prehod na prehodu Osilnica je z osebno za vse enako.

Recimo manjši prehod Plavutina - Krasinec, enako z osebno za vse.

Preverjeno med prvomajskimi.

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolje da ob takih lunah oba ostaneta doma,še najbolj varno za vse druge  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stenc55 išče žiuga al mrtuga ludiluko ....

 

:lol1:

 

:krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!