Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

Lušn je blo, ja. Sploh ganjanje po cevcu :D

 

 

Zimsko opremo mam pa tud tapravo: Šnops pa Dolge gate pa na pogonskem kolesu tud ketno :D

Ti s en navadn lagauc Griso ma kardan , maš srečo da nis dal orožniku donacije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti s en navadn lagauc Griso ma kardan , maš srečo da nis dal orožniku donacije

A je kdo reku, da imam SAMO Grisota?

Mal poglej kaj piše v mojem profilu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič kaj preveč prijetno, je pa mislim da prvih nekaj kilometrov v 2015

 

Cesta spolzka, sljuzasta. Od koelga sem dobil sarkastičen sms "a je že topu asfalt?" pa sem mu kr tole poslal :P

 

gmUXZfa.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se prpravlam da štartam v novo sezono(v soboto za gušt za moj RD)-Upam,da bo z glavo vse v redu :grrr  :grrr  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons samo furca na šiht pa nazaj, potem pa v Veleje na servis. Kar v osnovi nebi bil niti tak podvig, če nebi bil samo v kavbojkah (spodaj termo spodnje perilo) in lederci. Sploh ni blo panike, folk je se pa SPET umikal ko da mam najmanj tank :D HEHE, sam gaaaas!!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od morske gladine do ledenih 1200m nadmorske ... od vec kot prijetnih 17 stopinj do jebenih poledenelih osojnih ovinkov pri -2  . . .  izkupicek v visini 430 km in ciste gume od roba do roba :smoke:

 

 

PS: Gorges du Verdon je v resnici se lepsi kot pravjo  

A to si bil te dni na potepu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vmes še zanimiva statistika (vmesna) 216km =18.23 litra :huh:  zelo varčen motor ^_^ a od tega je bilo 100km po AC 230kmh na sport mode, ostalih 200km pa lepih dinamičnih na URBAN  mode.

 

 

dobra makina, tle ni kej....

 

tole je pa dodatek lastniku, ki bo zadevo nekoč prodajal kot super duper ohranjeno, redno servisirano s potrjeno servisno knjižico pa u nulo al  pa še bolj spedenano...

 

top speed naj bi bil 240km/h....  230km/h v dolžini 100km v fazi utekavanja pri vrjetno 5.500-6.000 obr/min kar priporoča dukatijev uporabniški priročnik o fazi utekavanja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... dukatija se utekava pri 9.000 1/min... in to v dolžini najmanj 100 km pri hitrosti 240km/h.

.... ker če zmanjšaš, al pa celo ustaviš, ti zagrabi bate...   :P

 

...aja... sori za offtopic... sem mislu, da je tema, "zakaj ne DUCATI" ...   :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!