Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

@Kmet2.....počasi kruzam nakar pred tunelom (prvim iz Paklenice proti Karlobagu) ugledam dim iz pnevmatik avtomobila pred mano....

 

tole se mi je pa res dopalo .. tko lepo se bere :lol1: .. k si tak nežen člouk :jezik:

 

:krneki:

pa kamion je diujau :D...fizika...če se dve telesi z nadzvočno hitrostjo približujeta drugo drugemu, potem lahko en diuja, drug pa počas kruza.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni hudga,sam sem cel,motor je kasko ,življenje je lepo  :OK:

Sam da si ti cel,motor boš že porihtal,(a je bil preblisk "pa ne že s5")  :hooray:

Popravljeno . Popravil dondule
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žena je namest eurojackpot vplačala Kmetovo življensko zavarovanje ... Možnosti za dobitek so očitno odlične.  :kva1:

 

Važno, da si cel, za tebe se ne dobi kasko pa rezervne dele, prestar model pa preveč divji!  :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Začetek dober, konec dober, vmes nič dobrega. Važn, da si Lucky :OK:

.

Sigurn si zdrsnu na unih črtah, ki sem jih pustu zarad bremzanja. Na istem mestu le par ur prej (takrat ko sem štartal od Dinkota) se mi je ustavu avtobus že ko je zapeljal s prvim koncem u tunel. Sem mislu ,da je že vse frej in bo lepo prepeljal skozi naenkrat se premisli in ustavi ko pribit jaz za njim pa stisnem vse mogoče in se po prvem kolesu pripeljem na 10 cm do branika. Mal mi je kalkulacija zatajila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Začetek dober, konec dober, vmes nič dobrega. Važn, da si Lucky :OK:

.

Sigurn si zdrsnu na unih črtah, ki sem jih pustu zarad bremzanja. Na istem mestu le par ur prej (takrat ko sem štartal od Dinkota) se mi je ustavu avtobus že ko je zapeljal s prvim koncem u tunel. Sem mislu ,da je že vse frej in bo lepo prepeljal skozi naenkrat se premisli in ustavi ko pribit jaz za njim pa stisnem vse mogoče in se po prvem kolesu pripeljem na 10 cm do branika. Mal mi je kalkulacija zatajila.

Še mal pa bomo doktoriral na Jadranki  :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še mal pa bomo doktoriral na Jadranki  :OK:

Tvojga doktorata ne bomo še dosegli kar tako :slap: . Glede na to, da sem bil letos sam petkrat dol je to menda šele peti razred, do konca sezone bom glih do mature prlezu :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še mal pa bomo doktoriral na Jadranki  :OK:

 

A si imel z BMW GS-om tudi kdaj kakšno nesrečo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si imel z BMW GS-om tudi kdaj kakšno nesrečo?

Nikoli z nobenim BMW,pa sem jih vozil 8 let :blush: ....misliš da bi moral nazaj na BMW :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa pizda sergej no, mal se tle umaknem u delo pa pol takoj berem takele, novi kamnolomi pa to!

namest da bi do mojih pup pa vratovine prsu.

tale v rename Lucky je za razmislt!

@izibajker, a smo se vidl k sm se glih odpelu, okol 1430 u petk, se mi zdi d sm finsko brado tm pod drevesom opazu?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli z nobenim BMW,pa sem jih vozil 8 let :blush: ....misliš da bi moral nazaj na BMW :P

 

Sem razmišljal o nečem takem ja, ker kupujem v tej smeri in bo lažja odločitev. Ne vem, če imam toliko jokerjev  :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@izibajker, a smo se vidl k sm se glih odpelu, okol 1430 u petk, se mi zdi d sm finsko brado tm pod drevesom opazu?

A ti si bil tist na enem črnem stroju, pa temen buble vizir na jetki? Sva te oba s Fincem gledala, pa še pokimala sva ti, tam v senci pod drevesi. Ja zakva se pa nisi ustavu, a nisi vidu njegove rumene cebejke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za v soboto sva bile z Bayki zmenjene, da jo pridem malo pogledat v njene lepe konce (Kanal ob Soči).

 

Sobota, ob 7:00 Domžale - rahel dež. Se odločim počakati pol urce, preneha, dam motor iz garaže, spet začne. Jo pokličem in odpovem. Spet preneha. Jo spet pokličem in se najavim, pa še rekla je da imajo sonček :naughty: . Nisem imela namena cel dan gledati v te sive oblake. Dežjak v kovček in gas.

 

Od Vrhnike naprej mi res ni bilo žal. Sonce in ravno prav toplo.

 

Za začetek zavijem k njej domov, spijem kozarec vode in počoham pesjanarja, ki je od mojega zadnjega obiska kar konkretno zrastel.

 

Nato mi razkaže Kanal ustaviva se pri mostu s katerega skačejo in narediva par fotk.

attachicon.gifDSC_0004.jpg attachicon.gifDSC_0012.jpg

 

Ogled zaključiva na tortici in sladoledu ^_^ . Kaj češ boljšega.

attachicon.gifDSC_0008.jpg

 

Na poti nazaj skočim še na ogled Solkanskega mostu...

attachicon.gifDSC_0019.jpg

 

...in ker se mi ni nikamor mudilo še do Vipave, kjer si pogledam egipčanska sarkofaga.

attachicon.gifDSC_0026.JPG

 

V načrti je bil še obisk gradu Lože, ampak me je preveč bolel hrbet (1. daljša fura v sezoni). Obiščem naslednjič.

 

Po hitrem postopku se spravim do Ljubljane. Med Logatcem in Vrhniko me ujame dež in ravno ko sem razmišljala kje naj oblečem dežjaka, je prenehalo.

 

Ker mi še ni bilo za domov, pokličem motozajebanta, kakšni so kaj njegovi načrti. Nato sem ene 2 uri svetila pri njemu, ko je pral motor. Težko bi rekla, da sem mu delala družbo, ker sem od sebe spravila cele 3 stavke. Moji odgovorili, so se zaradi utrujenosti bolj omejili na a-a in mhm.

 

Verjetno bi še zadremala, če me ne bi skrbeli oblaki, ki so se nabirali. Počasi splezam na motor, se pripeljem do doma, zapeljem v garažo, zaprem vrata in se ulije ko za stavo. :blink:

 

Domžale - Postojna, - Razdrto - Nova Gorica - Kanal ob Soči - Vipava - Ljubljana - Domžale = okoli 250 km. B) Fino je bilo.

no, kdo te je domov nagonu, da te ne bo opralo? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli z nobenim BMW,pa sem jih vozil 8 let :blush: ....misliš da bi moral nazaj na BMW :P

 

BMW je najbolj ziher, ker si več na fotelju na servisu kot na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še mal pa bomo doktoriral na Jadranki  :OK:

hallo, moja je rekla, da sem dobrih 4000km vozil lepo, ko pridem na jadranko pa skurim zadnjo gumo, da sem jo v Delnicah moral malo spustit, ker se mi je svalkala po robovih. Je kdo že doživel, da se mu je zadnja Anake3 pregrela?

aja, pa sem rekel moji, JADRANKA je jadranka :OK: ...enkrat bi še skočil dol, da vidim, ko sem sam kako drzijo gume...

Kmet2, drži se :OK: pa se vidimo! :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli z nobenim BMW,pa sem jih vozil 8 let :blush: ....misliš da bi moral nazaj na BMW :P

 

Ja, normalno. Sej vse ostale znamke durh marš pa cesti mečeš :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli z nobenim BMW,pa sem jih vozil 8 let :blush: ....misliš da bi moral nazaj na BMW :P

Odgovor je popolnoma enostaven: JA! :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fanta, fanta.  :slap:  Mimogrede. Tale starodobnik ni toliko star kot si vidva mislita. Tole je namreč Kawasaki w800.  :OK: No kovček pa res ni čisto v kontekstu. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!