Skoči na vsebino

Koliko kilometrov smo prevozili v letu 2015


Kmet2

Priporočene objave

Hmmm kaj pa vem ? Sezona je zakljucena, po temeljitem premisleku. Ker zmeraj ko sem rekel da je zadnja fura, se ni nikol dobro koncalo. zato se je nabralo 20kkm + kolko pojma nimam, motor je vglavnem zdrzal, ce odstejem par vijakov, matic in tesnil na izpuhu :)  sle so 4zadnje pa 2,5 prednje gume, bencina za celo malo premozenje, denarja za kav mi je zmanjkalo ze v aprilu, tako da smo potem sam se na kredo pili. hmmm le kdo bo pokril racun ?

Po 160kkm al nekej takega, tocnih podatkov nimam, ker je zaradi karambolov racunalnik stel kilometre po svoje. Pa mislim da za sezono 2016, si ze lahko omislim nekaj novega na dveh kolesih :) seveda ce bo boljsa polovica za :blush: tud ce ne, moped bo, pa ceprav isti  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos ene 11.000 s tem da za čisti užitek nekje 2500 ostalo pa dom/šiht šiht/dom pa ne morem rečt da nisem užival tudi teh. :D

V letu 2016 bo zgolj uživaški del dobil par taužent km več, no vsaj taki so plani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, KARMEN1 pravi:

Ja, ni bilo glih za se pohvalit :sleep2:.

Neki čudni manevri.........

Baba za volanom ,sej veš ....:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni.v mesecu juliju imava namen obiskat Dolomite pa me zanima če startava iz Bovca po kateri poti bi se lahko podala da prevozima vsaj en del Dolomitov za prvič?l.p

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Dolomiti pravi:

pozdravljeni.v mesecu juliju imava namen obiskat Dolomite pa me zanima če startava iz Bovca po kateri poti bi se lahko podala da prevozima vsaj en del Dolomitov za prvič?l.p

 

 

Mogoče je ta tema primernejša :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 minutes ago, Dolomiti said:

pozdravljeni.v mesecu juliju imava namen obiskat Dolomite pa me zanima če startava iz Bovca po kateri poti bi se lahko podala da prevozima vsaj en del Dolomitov za prvič?l.p

Zgrešil temo? Nič hudega, to je MS.

Iz Bovca čez Predel v It, potem mimo Trbiža v smeri Udin. Čez cca 50km si v Dolomitih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!