Skoči na vsebino

Ducati s2r 1000 vs ducati s4r


gegi

Priporočene objave

Živ mam manjšo dilemo in to je kupujem svojega prvega ducatija in se odločam med s2r 1000 in s4r oba sta mi kul me pa zanimna če je kakšnja razlika med njima in če mi lahko malo svetujete. Če ima kdo izkušnje z njima pa prosim če lahko malo pove kakšna sta motorja kaj so + kaj pa - točke....

 

Hvala za pomoč :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo tut jest kupijem S4R,,, če bo zadeva ratala :D uglavnem mel sem s2r tri leta, loh rečem da je zelo neproblematičen moped :) super mi je laufal, ciklistika 1A, simpl 2ventilska mašina(cenejši servis), nizka teža :) zakon vglavnem

 

Zdj s4R je mal bl hard zadeva...superbike vodnohlajena mašina,  mal dražji servisi (glede s2r) ciklistika podobna s2r, mašina pa kr bolj zmogljiva kot pri s2r, nekoliko večja skupna teža... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s4r je dosti dosti dosti bolj brutalna zadeva.

 

tudi bolj kultna, redka, ipd.

 

meni zelo moteča slabost je ritanje agregata, pri čemer je s4r dosti slabše kultiviran kot s2r, pa že slednji rita tako da ti ni nič jasno.

 

seveda, velja za mestne vožne, vožnje v koloni ipd. takoj po tabli za konec naselja oba zvabljata nasmeh na obraz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

s2r je zračno oljno hlajen dvoventilski agregat. Če so ti všeč takšni agregati , ki imajo rebra na cilindru in glavi, potem je to to. Moči je dovolj, ogromno navora v nizkih obratih. s4r je agregat iz superbike motorja ( 998 ali 999, nisem siguren, zelo verjetno 998), je vodno oljno hlajen in ima štiriventilsko tehniko. Več moči in višji obrati. Dva podobna ampak zelo različna motorja. S2r je zame boljša izbira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s2r je zračno oljno hlajen dvoventilski agregat. Če so ti všeč takšni agregati , ki imajo rebra na cilindru in glavi, potem je to to. Moči je dovolj, ogromno navora v nizkih obratih. s4r je agregat iz superbike motorja ( 998 ali 999, nisem siguren, zelo verjetno 998), je vodno oljno hlajen in ima štiriventilsko tehniko. Več moči in višji obrati. Dva podobna ampak zelo različna motorja. S2r je zame boljša izbira.

996

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!