Skoči na vsebino

Potovalne endure aka. "Kaj bi izbral ti?"


Ferrarist

  

161 članov je glasovalo

  1. 1. Kateri motor izmed naštetih bi kupili?

    • Aprilia CAPONORD
      13
    • BMW R1200GS/ADV
      35
    • BMW S1000XR
      6
    • Ducati MULTISTRADA
      12
    • Honda VFR X
      7
    • Kawasaki VERSYS
      12
    • KTM ADVENTURE/SUPERADVENTURE
      26
    • Suzuki V-STROM
      10
    • Triumph TIGER
      14
    • Yamaha SUPER TENERE
      26


Priporočene objave

evo...cena za SuperADV naj bi bila po ceniku KTM Slo. 2015 19400€...glede na to, da se je šušljalo da bo kar konkretno cenejši od BMWja, v bistvu niti ni....s popustom vred smo še vedno 700€ dražji kot GSA full optional  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo...cena za SuperADV naj bi bila po ceniku KTM Slo. 2015 19400€...glede na to, da se je šušljalo da bo kar konkretno cenejši od BMWja, v bistvu niti ni....s popustom vred smo še vedno 700€ dražji kot GSA full optional  :kva2:

Ja no sej ma tud več opreme kot so adaptivne luči,MSC itd.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo...cena za SuperADV naj bi bila po ceniku KTM Slo. 2015 19400€...glede na to, da se je šušljalo da bo kar konkretno cenejši od BMWja, v bistvu niti ni....s popustom vred smo še vedno 700€ dražji kot GSA full optional  :kva2:

 

Kar je dobr, ni poceni.

 

Koliko para, toliko muzike.

 

:smoke:

 

Simpl as that 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no sej ma tud več opreme kot so adaptivne luči,MSC itd.......

 

Dej, dej... Fantomski MSC  ;)  . . . k nikol ne ves, a deluje, al ne . . . al je to tko...ce gre v maline... pol takrat ni delal  :D

 

Oz... jest sem ga mel na vseh motorjih s katerimi nisem osmodil po tleh...s tistimi s katerimi sem, ga ocitno niso imeli  :D

 

 

Nima pa strlecih zastarelih cilindrov !!!  tko!   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej, dej... Fantomski MSC   ;)  . . . k nikol ne ves, a deluje, al ne . . . al je to tko...ce gre v maline... pol takrat ni delal   :D

 

Oz... jest sem ga mel na vseh motorjih s katerimi nisem osmodil po tleh...s tistimi s katerimi sem, ga ocitno niso imeli   :D

 

 

Nima pa strlecih zastarelih cilindrov !!!  tko!   :smoke:

Sam sem sprobal ta opevani MSC ko sem naletel v ostrem ovinku na mastno vodo od avtopralnice v precejšnjem nagibu  in to na Jadranki,Dami je vozil kakšnih 100m za mano,kasneje sva se oba čudila da nisem spet poškodoval javno lastnino Hrvaške,zadeva je tops kar se mene tiče in na moj stil vožnje bi rabu MSC na kubik  :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si se pa vzgau . . . sorry noo   :smoke:

 

PS: zdej ti pa sploh ne upam povedat mojih vtisov/mnenja o MTS  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si se pa vzgau . . . sorry noo   :smoke:

 

PS: zdej ti pa sploh ne upam povedat mojih vtisov/mnenja o MTS   ;)

Kaj dobrega sigurno ne boš povedal  :D saj voziš motor ki je v superlativih :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj dobrega sigurno ne boš povedal  :D saj voziš motor ki je v superlativih :lol:

Moj ma pluse in minuse . . . tko kt MTS . . .  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj ma pluse in minuse . . . tko kt MTS . . .  :smoke:

To pa ne boš govoru BMW ima samo en minus,,,,,Snecerja,,,,, :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa ne boš govoru BMW ima samo en minus,,,,,Snecerja,,,,, :lol:

 

hahaha . . . pa Giftka   :smoke:

 

pa se enga....    Ni vse v konjih, ker jih ma vcas premal.  Vse bi bilo v konjih, ce bi jih imel vsaj 40 vec  ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si se pa vzgau . . . sorry noo   :smoke:

 

PS: zdej ti pa sploh ne upam povedat mojih vtisov/mnenja o MTS  ;)

Kakšnih vtisov Nearrain? Inernetnih? Ali so plopelerji v moped s štrlečimi cilindri začeli vgrajevati MTC?

P.s.: V letu 2105 ti želim veliko varnih in prijetnih plopelerskih kilometrov.... In seveda veliko veselja na Motosvetu...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo...cena za SuperADV naj bi bila po ceniku KTM Slo. 2015 19400€...glede na to, da se je šušljalo da bo kar konkretno cenejši od BMWja, v bistvu niti ni....s popustom vred smo še vedno 700€ dražji kot GSA full optional  :kva2:

Za GSA si gledal ceno brez opreme.

Z vso opremo (brez kovčkov in navi) po ceniku pride na skoraj 21k.

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

paket A, B, C. je pa res, da brez kovčkov in navi...ampak....sej tudi KTM je brez...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...se reče, da med njima v ceni razlike? Pri okrog 20k ni niti 1k razlike ali manj kot 5%

Se mi zdi, da kdor z lahkoto odšteje toliko za motor, ne bo gledel na te "cente" oz., ne bodo odločilni pri nakupu? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

paket A, B, C. je pa res, da brez kovčkov in navi...ampak....sej tudi KTM je brez...

Dejstvo je, da je KTM za cca 1k cenejši in ima še naklonski ABS, ki bi ga jaz z veseljem imel. Po drugi strani pa nima kardana.
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...se reče, da med njima v ceni razlike? Pri okrog 20k ni niti 1k razlike ali manj kot 5%

Se mi zdi, da kdor z lahkoto odšteje toliko za motor, ne bo gledel na te "cente" oz., ne bodo odločilni pri nakupu? :hmm:

Jaz vozim pretežno motorje tega ranga in vrjem nikoli ni z lahkoto...... :grrr

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vozim pretežno motorje tega ranga in vrjem nikoli ni z lahkoto...... :grrr

 

Tudi sam, žal, ne spadam med tiste.. :grrr​ . Ko je soproga silišala, da se s prijateljem pogovarjam o zamenjavi svojega Adventurerja za Super Adventurerja, sem z njeno prijazno pomočjo :004 ugotovil :surrender: , da se zamenjava finančno ne izplača... :BUA: Žal - so centi še kako pomembni. :yes:  

Popravljeno . Popravil Dark
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam, žal, ne spadam med tiste.. :grrr​ . Ko je soproga silišala, da se s prijateljem pogovarjam o zamenjavi svojega Adventurerja za Super Adventurerja, sem z njeno prijazno pomočjo :004 ugotovil :surrender: , da se zamenjava finančno ne izplača... :BUA: Žal - so centi tudi zame še kako pomembni. :yes:  

Dobr da mava žene :P ista zgodba...... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vozim pretežno motorje tega ranga in vrjem nikoli ni z lahkoto...... :grrr

Sem sklepal po sebi, ker sam ne bi odštel za motor "celega premoženja" ampak le določen del prihrankov, katerega lahko ugrešim za zabavo.

 

Verjamem, da je problem, če se gre za veliko denarja, kam bo le ta vložen...kaj je bolje, tehnične karakteristike ali všečnost in se zato išče nek kompromis. Če se pa kupuje z "lahkoto" je odločitev lažja  :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...se reče, da med njima v ceni razlike? Pri okrog 20k ni niti 1k razlike ali manj kot 5%

Se mi zdi, da kdor z lahkoto odšteje toliko za motor, ne bo gledel na te "cente" oz., ne bodo odločilni pri nakupu? :hmm:

Vandrovec, sem še enkrat prebral tvoj zapis. Drži, med KTM SA  in BMW GS v ceni ni večje razlike. Zato denar pri odločitvi med obema motocikloma verjetno ni najpomembnejši faktor.

Brez dvoma, da je BMW najbolj priljubljen motocikl v tem segmentu, sam pa bi se odločil za KTM, četudi bi bil dražji od plopelerja. Ker pa je KTM 1190 A  cenejši, pri odločitvi sploh nisem imel težav...  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšnih vtisov Nearrain? Inernetnih? Ali so plopelerji v moped s štrlečimi cilindri začeli vgrajevati MTC?

P.s.: V letu 2105 ti želim veliko varnih in prijetnih plopelerskih kilometrov.... In seveda veliko veselja na Motosvetu...

 

Dark...zal te moram razocarat...vse kar se je nabralo v mojem mnenju o MTS se ja nabralo med cca 2500km z njo na cesti.

 

ccc . . .  spet nabijas    :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam, žal, ne spadam med tiste.. :grrr​ . Ko je soproga silišala, da se s prijateljem pogovarjam o zamenjavi svojega Adventurerja za Super Adventurerja, sem z njeno prijazno pomočjo :004 ugotovil :surrender: , da se zamenjava finančno ne izplača... :BUA: Žal - so centi še kako pomembni. :yes:  

 

hahaha . . .  "financno ne splaca"   :lol1:

 

Itaq se nikoli financno ne splaca, ce govoris o luksuznem materialu.   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dark...zal te moram razocarat...vse kar se je nabralo v mojem mnenju o MTS se ja nabralo med cca 2500km z njo na cesti.

 

ccc . . .  spet nabijas    :smoke:

Nearrain, sploh me nisi razočaral. Nasprotno, vesel sem zate, da si končno vozil odlični moped. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!