Skoči na vsebino

Črna gora, Makedonija ...Kosovo ali Albanija


Priporočene objave

pred 1 uro, Snecer pravi:

Dejansko je še bolj simpl.

Na Kosovu si "moraš" pogledat:

1.

2.

....

Drugače pa mislim, da se pajkcia buni zaradi prastare pobude, kjer je bilo predlagano, da bi se nekako posortiralo potopise ipd. po državah itd. podobno kot imajo na enem južnem forumu. 

 

odgovor je še bolj preprost: mene ne prebavlja, pa je to potrebno povsod napisati :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, ftp pravi:

Saj večina ne gre tako daleč zaradi ceste. Dlje se gre zaradi doživetja, okolice, ljudi, običajev, zanimivosti in ceste so večinoma drugega, tretjega,... pomena. Kdor hodi okoli samo zaradi ceste, naj pač kampira na Grobniku in kroži in kroži in kroži....

Vsakemu svoje veselje.

Albanijo se sem večkrat in dosti prevozil, precej še po makadamu in vedno užival. Ni vse v cesti.

ja kaj sem pa napisal, če greš v Srbijo zarad ceste si v zmoti, če greš zaradi drugega zna biti božansko. Jaz pustim tebi tvoje mnenje, ti pustiš meni moje (recimo makedam me ne zanima) vsak napiše nekaj svojih idej v svetovanje nekomu, ki je nekaj vprašal. Ampak prepiranje o tem kdo več ve, kdo je več prevozil, je pa brez veze.

In ne vem zakaj bi nekateri, ki imajo radi ceste kampirali na Grobniku, fantastične ceste so še marsikje, od Dolomitov, do Korzike, celo Albanija ima nekaj zelo lepih cest.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

42 minutes ago, DAMI34 said:

In ne vem zakaj bi nekateri, ki imajo radi ceste kampirali na Grobniku

Da se izživlja po pisti in ne ogroža ostalih, enostavno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, ftp pravi:

Da se izživlja po pisti in ne ogroža ostalih, enostavno.

tule maš odgovor, da ne smetiva več v tej temi

http://motosvet.com/tabla/topic/27607-cestno-črno-sivo-nabijanje-in-moraliziranje/?do=findComment&comment=2413051

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kosovo. Če bi res kaj priporocal, je to manastir Visoki Dečani. Ne toliko zaradi objekta samega, kot zaradi verskega obreda. Sam kot ateist sem šel,  hehe, trikrat..ampak tri, ali štiriglasno petje menihov, če ti je kaj do glasbe, moraš slišati. Ob četrtkih ob 19:00. Vstop prost.

Izstopajoča plat Kosova..

Dvorišče OŠ Klina

20161025_102632.jpg

Ceste, ceste

20161126_133237.jpg

Termo elektrarna Obilić. Ko je nizek pritisk in oblačno, jo vohaš in čutiš na dihalnih organih  čez 3/4 Kosova.

20170319_113739.jpg

Dnevni kop premoga Trepča.....na vhodu se da za kake 10€ zmenit za kak off road.....

20170319_112241.jpg

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj marsikje ni drugače :D. Malo izven teme, je pa dobro vedeti, da nimajo samo tam problemov. :panic:

IMG_6060.thumb.JPG.fb3a64589b0165846223a114e32a70b6.JPG

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ceo zapadni Balkan je zanimljiv po veoma lepim predelima samo treba znati isplanirati rutu da u kratkom roku videti što više. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

image.thumb.png.90b4542265c0719580608ce99a5eb38d.png

Midva z dinom greva na blef kar bo pa bo grem enostavno uzivat kork se bo dalo ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prov velik tuki ni nacrtovanja poisku v gugl mapsih najbl vijugasto pot in podobno to je to ... vse kar  je v planu je Teth ostalo pa cist na blef... nobenih znamenitosti in podobno v planu kar bo pa bo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, gasperX pravi:

prov velik tuki ni nacrtovanja poisku v gugl mapsih najbl vijugasto pot in podobno to je to ... vse kar  je v planu je Teth ostalo pa cist na blef... nobenih znamenitosti in podobno v planu kar bo pa bo

zdaj se pa še za trajekt pozanimaj, kdaj vozi :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za to mam se cajt... k se nism ziher al na trajekt al nazaj do prvega moznega hostla sobe ali podobno tuki se bo se treba odloct kako in kaj 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, gasperX pravi:

za to mam se cajt... k se nism ziher al na trajekt al nazaj do prvega moznega hostla sobe ali podobno tuki se bo se treba odloct kako in kaj 

Če ne misliš na trajekt, se boš več ali manj brez veze vozil do jezu in nazaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, gasperX pravi:

Pocen glih ni tale trajekt. Kolk casa traja voznja? 

Gašper....do podatka sem preko strica googla prisel v par sekundah. 

Vozi tri ure in pol, cena za motor je 20€, za osebo pa 5.

komanilakeferryrozafa.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tedybear čemu pa služi motosvet?Če vprašate strica Googla vam občutkov in mnenja ne zna povedati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!