Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v dobro voljo?


Priporočene objave

60 eur v kaslcu...

...pa se mi ne da dvignat riti in it po njih...:doze:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Zok pravi:

60 eur v kaslcu...

...pa se mi ne da dvignat riti in it po njih...:doze:

Ja pa zakaj pa ne rečeš. Ti jih grem jest iskat pa prnesem. Sam mislem, da jih je samo 40. Sm skor prepričan. :D

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

končno dobil recept za dobro voljo on zmanjšanje stresa!!!

https://sloveniag.com/okcoin-launches-support-for-singapore-dollar-and-opens-local-office/

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem na tehničnega, pred mano 5 avtov, si mislim, ok vsepovsod je gužva, bom počakal. Nakar pride do mene pubec ki dela tehnične in mi pokaže da naj pridem mimo vrste, na drugo stran, kjer imajo samo za motorje. In že sem bil na vrsti. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, J.a.m.e.s pravi:

Pridem na tehničnega, pred mano 5 avtov, si mislim, ok vsepovsod je gužva, bom počakal. Nakar pride do mene pubec ki dela tehnične in mi pokaže da naj pridem mimo vrste, na drugo stran, kjer imajo samo za motorje. In že sem bil na vrsti. :D

Kje si to bil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

V dobro voljo me je spravilo, da me je @DAMI34 SAM kontaktiral in mi PONUDIL SAM!!! svoj motor, če ga grem peljat. Na motorju le 2k km. Počutje danes je fenomenalno, pa mislim, da bo trajalo več kot samo 1 dan!! 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, skalar36 pravi:

V dobro voljo me je spravilo, da me je @DAMI34 SAM kontaktiral in mi PONUDIL SAM!!! svoj motor, če ga grem peljat. Na motorju le 2k km. Počutje danes je fenomenalno, pa mislim, da bo trajalo več kot samo 1 dan!! 

hehe

Sem razmišljal včeraj o razlikah med Tunono V4 in Kawa sx. Med mano in tabo..ok 10 let je le razlike med nama ampak:

-jaz sem bil včeraj razposajeno agresiven, športno navdahnjen, huligan,  vsaj 30% hitrejši od tebe (sodeč po zvoku) :P 

-ti si bil turistično skuliran, izi i kul

Cel čas ni bilo bistvenih razlik med mano in tabo po vožnji, niti hitrosti. 

Ti si šel še lepo popoldan na piknik. Mene so bolela zapestja in sem bil mal "swoh" :P

Definitivno so me te ugotovitve spravile v dobro voljo.

Kupi moped, ki si mu dorasel, kupi moped, ki ti je pisan na koži. Mel bi itak oba, pa še 5 komadov zraven :P

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

hehe

Sem razmišljal včeraj o razlikah med Tunono V4 in Kawa sx. Med mano in tabo..ok 10 let je le razlike med nama ampak:

-jaz sem bil včeraj razposajeno agresiven, športno navdahnjen, huligan,  vsaj 30% hitrejši od tebe (sodeč po zvoku) :P 

-ti si bil turistično skuliran, izi i kul

Cel čas ni bilo bistvenih razlik med mano in tabo po vožnji, niti hitrosti. 

Ti si šel še lepo popoldan na piknik. Mene so bolela zapestja in sem bil mal "swoh" :P

Definitivno so me te ugotovitve spravile v dobro voljo.

Kupi moped, ki si mu dorasel, kupi moped, ki ti je pisan na koži. Mel bi itak oba, pa še 5 komadov zraven :P

 

 

Ma seuj to. Filing maš na tem Kawasakiju, da si počasen. V resnici pa, ko pogledaš števec... Za šalo sem te sledil pa nikjer nisem porabil niti 50% moči motorja. Samo ob eni priliki sem mogoče porabil 70%-brutala. Bil si hitrejši, ampak sem te brez napora dohitel čist lagano. Ma tale motor je kot gospod v zrelih letih, ko ni več tiste mlade zaletavosti v njem. Ve kaj hoče in to zmore brez problema elegantno.

Sedaj si pa predstavljaj, da sem še na piknik nemotoristov... v meni pa vrelo. :D 

Razmišljam, tuhtam, gruntam kaj bi mu lahko očital...motorju... ma bom še naprej razmišljal... ne najdem.

Tk SX bo definitivno v moji lasti! Tle ni dvoma. Je bolj nalezljiv kot korona virus!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Še pet minut in bo vikend !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sem vedu, da morm met nekje bogatega strica.... :panic:

 

Citiraj
Dober dan,
Dovolite mi, da vložim to zelo pomembno prošnjo po tej mediani zaradi njene zaupnosti. Moje ime je gospod Paul Lopez-Bravo, pravnik v Španiji. Zastopam poznega Filipa, ki je bil pred smrtjo leta 2010 bogat podjetnik. Zaupam vam v nujno zadevo, ki se nanaša na depozit, ki ga je ta posebna stranka poslala pred njegovo smrtjo. Prosim za vaše soglasje, da me pooblastite, da vas predstavim kot svojega dediča in naročim svoji banki, naj nakaže znesek 12,5 milijona dolarjev (dvanajst milijonov petsto tisoč dolarjev), ki je nakazan na začasnem bančnem računu. Njegova banka mi je kot njegovemu odvetniku izdala zadnji ultimat, da predstavim dediča, saj se čas, ki ga zakon dovoljuje za tak zahtevek, poteče, sicer bo sklad zaplenjen.
Predvidena transakcija bo izvedena na zakonit način, ki bo zaščitil vas in jaz pred kakršno koli kršitvijo zakona. Svoj položaj kot odvetnik stranke bom uporabil za zagotovitev obdelave potrebnih pravnih dokumentacij in uspešno izvedbo tega posla. Za uspeh potrebujem le vaše razumevanje in iskreno sodelovanje. Po uspešni izvedbi transakcije boste obdržali 40% celotnega sklada po vseh stroških.
 Navedel vam bom izčrpne podatke, če boste potrdili svoje zanimanje.
Upam, da vas bomo kmalu slišali.
 
Vaš
Paul Lopez-Bravo Esq
 
 
 
 

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj bumbar. Sva šla na motor za vikend. :bike:Sonce, finofajn....naselje, 50 kmh  on, malo pozabi, da še ni konec table pa začne pospeševat, ker je res lep ovinek, policaj maha. 67kmh, spustil na 62kmh,  250€ 2 al 3 pike. Benti zatem, ko je vsega konec kako se bo pritožil, to jasno in glasno pove še vsaj dvema kolegoma po telefonu. Mu najdem pravilnik za laserske merilce, najdem na vladni strani vprašanje-odgovor in pokličem mamo, ta pokliče njeno stranko glede teh (ne)veljavnih meritev, izkušenj s prve roke. Epilog, bumbar je sprejel, da so pa merilci res napredovali, če je meritev neveljavna napravca to sama javi in plačal polovičko. Kot da (3 krediti niso zadostni strošek). Ampak njegova denarnica-je njegova odgovornost. :P

Če bo pred plačo lačen, bo pa lačen. (ajd to lih ne bo, bo pa na tesno, ampak sej si je kredite sam zakuhal, ne jaz)  :devil:

Popravljeno . Popravil Nja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jabadabaduuuuu :grupni:

20200529_123529.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Objavljeno (popravljeno)

Sem eno majhno kačo reševal pred kosilnico:)

20200607_100828.jpg

samo slikat se pa ni hotela ni bla čist nič pri miru:huh:

Popravljeno . Popravil Mavti
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Xebec pravi:

Petek :whistle:

Pozdravljeni, sporočam vam, da sem od dne 15. do vključno dne 29. junija 2020 odsoten, zato bom na vašo elektronsko pošto odgovoril takoj, ko se vrnem.

?:huh:?

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

Pozdravljeni, sporočam vam, da sem od dne 15. do vključno dne 29. junija 2020 odsoten, zato bom na vašo elektronsko pošto odgovoril takoj, ko se vrnem.

amater...:whistle:

 

 

PS: kam greš? Kamp Črni kal? :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7. 6. 2020 ob 12:46, Mavti pravi:

Sem eno majhno kačo reševal pred kosilnico:)

20200607_100828.jpg

samo slikat se pa ni hotela ni bla čist nič pri miru:huh:

slepec ni kača ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!