Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v dobro voljo?


Priporočene objave

Ob 28. 5. 2020 ob 9:14, Nja pravi:

moj bumbar. Sva šla na motor za vikend. :bike:Sonce, finofajn....naselje, 50 kmh  on, malo pozabi, da še ni konec table pa začne pospeševat, ker je res lep ovinek, policaj maha. 67kmh, spustil na 62kmh,  250€ 2 al 3 pike. Benti zatem, ko je vsega konec kako se bo pritožil, to jasno in glasno pove še vsaj dvema kolegoma po telefonu. Mu najdem pravilnik za laserske merilce, najdem na vladni strani vprašanje-odgovor in pokličem mamo, ta pokliče njeno stranko glede teh (ne)veljavnih meritev, izkušenj s prve roke. Epilog, bumbar je sprejel, da so pa merilci res napredovali, če je meritev neveljavna napravca to sama javi in plačal polovičko. Kot da (3 krediti niso zadostni strošek). Ampak njegova denarnica-je njegova odgovornost. :P

Če bo pred plačo lačen, bo pa lačen. (ajd to lih ne bo, bo pa na tesno, ampak sej si je kredite sam zakuhal, ne jaz)  :devil:

v dobro voljo te je spravilo da je tvoj bumbar plačal kazen? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Bmflar pravi:

Res je ?

 

image002.jpg

ti si se preselil v naš pekel ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15. 6. 2020 ob 21:34, ligenjček pravi:

v dobro voljo te je spravilo da je tvoj bumbar plačal kazen? :huh:

Njegova sprememba odnosa in stališč. Čeprav sem ga skoraj pol leta poslušala, kako bi on policaju razložil, če ga ustavi z laser pištolo zaradi prehitre vožnje. Samo dejstvo kazni pa sploh ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je minilo 40 let od opravljenega izpita za A kategorijo ... pa še petek je :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lubi me včeraj zapeljal do Louisa. pa mam usnjene perforirane rokavice in on ketn sprej ? in uspela sva ubežati dežju :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zvok enoslednega dvovaljnika ob 5.09

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Usnje :panic:

PS: tekstil (dainese tempest 2 d dry jakna in hlače) kupljen 9/2019 pa za primerno količino evro iščejo nov dom (180cm+ 90 kg+) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, notranc pravi:

Ravno link sem si kopiral, da ga prilepim v to temo. Končno en koristen članek v zvezi z motoristi na 24kur. Upam, da ga vidi čim več nestrpnih voznikov, ki krilijo, trobijo ali se drugače (tudi z odpiranjem vrat) nasilno obnašajo do motoristov, ki grejo mimo stoječe kolone. Pohvalno!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta zakon ni nov in slovenski policaji še vedno vračajo motoriste ;)

tukaj malo zavajajo ... nihče ne prebere, vožnja mimo po desni strani, kar pa je še bolj nevarno, saj odpirajo vrata ker hodjo otroci scat in srat v grmoule :huh:

 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, maus pravi:

saj odpirajo vrata ker hodjo otroci scat in srat v grmoule

Ali pa med tem, ko plavi moz pise kazen motoristom, ki so vozili mimo stojece kolone, sopotnica avtomobilista skace po obeh pasovih z namenom, da prepreci motoristu nadaljno voznjo mimo kolone. To se pa samo pogleda, in mirno pise kazen naprej. Ko pa bi jo nekdo poraziral, pol pa jok in stok. Kaj imajo potniki/sofer za delati izven vozila? Sicer kar pogosto videno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se še kdo spomne 2.2 GB,  3GB, 7GB  trdih diskov? Danes sem brskal po kleti med tistimi stvarmi ki vsi pravijo da bi moral že zdavnaj vrš stran in sem našel ostanke mojh prvih računalnikov, pentium II 300 Mhz, Slot1 procesor in notri 3GB disk in nato velika nadgradnja 7 GB disk... nekaj seminarskih par slik... malo MP3jev

Na srečo in žalost ni bilo toliko slikanja z "mobiteli" (ker niso imeli kamere) oz. so ravno prišli ta prvi z 0.3 do 1.5MP... škoda ker ni marsikaterega dogodka, hkrati pa tudi ni dokazov o neumnostih ki smo jih počeli :D 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ker se spomnim še 20 MB in 40 MB diskov na XT procesorjih (pred AT, 386, 486 in Pentiumi) :) 

(ko je bog rekel, bodi luč, sem jaz obrnil stikalo press)

Kar se pa tiče digitalne fotografije smo v službi kupili fotoaparat, ki je imel ločljivosti 640x480, 800x600 in 1024x768. Na kartico si lahko shranil 4 slike največje ločljivosti.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da je komercialna fora ampak vseeno lepa gesta. Na omv pumpi delavec prijazno pozdravil, mi pokazal kje imajo čistilo in gobice, da si lahko očistim vizir, ter omenil da je boljše tankati 100-tko, (katero takoalitako tankam vedno če je možno). Predvsem tisto s čiščenjem vizirja bi se lahko prijelo še kje drugje :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dva smajlija na plaži

116357398_3266113696791493_1541400263038823481_o.jpg.f02169d54bb2e3afc1c3fdfd763423a6.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!