Jump to content
  • Sign Up
  1. RobiRoberto

RobiRoberto

2. farang

farang

3. Akito

Akito

4. Zok

Zok

5. Nja

Nja

6. thumper

thumper

7. LunaticFringe

LunaticFringe

8. izibajker

izibajker

9. Kugelschreiber

Kugelschreiber

10. VS800

VS800

11. Quest

Quest

12. DAMI34

DAMI34

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Vin
      Na mejnem prehodu in pravzaprav povsod v koloni je takšno prehitevanje neizvedljivo, ker bi moral prehitevati kolono po desni, kar je pa z motorjem večinoma nemogoče. Ta določba je bila najbrž mišljena za kolesarje. Skratka, motoristi na mejnem prehodu lahko prehitimo kolono, ampak je v praksi ne moremo in delamo s prehitevanjem po levi prekršek.
    • DAMI34
      kwasa že zmanjkuje sampovem
    • Darko3g
      Trenutno rahlo pihlja (za Ajdovce) pa vendar je cesta DC8 od Senja do Svete Marije Magdalene zaprta za prvo skupino. Tudi včeraj popoldne je bila a je bilo na cesti videti motorje (tudi mene), prikoličarje in nadstropnike. Znaki so bili postavljeni pri Senju in pri izvozu iz Stinice a tudi pri nesreči policaji niso komplicirali motoristom. Na trenutke je pihalo, nikoli pa ni bilo sunka, da bi moral popravljati smer vožnje (šel sem od Stinice do Selc in nazaj). Le nazaj grede je bila kolona ker je en v Passatu vozil 40-50 na uro.
    • HyperJack
      Kateri tester pa ima? Lučka mi sveti že dljje časa. Tudi odklopil sem aku, vendar ista zadeva.
    • DAMI34
      to velja samo in ob predpostavki, da modri to razume, ker če je preveč moder bo rekel kot meni, ko sem mu navedel člen in vse po vrsti: me ne briga nič, nazaj  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!