Jump to content

Kaj vas je danes spravilo v dobro voljo ?

Recommended Posts

LunaticFringe

Usnje :panic:

PS: tekstil (dainese tempest 2 d dry jakna in hlače) kupljen 9/2019 pa za primerno količino evro iščejo nov dom (180cm+ 90 kg+) 

• Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• maus

548

• Bmflar

399

• dr.looney

394

• DAMI34

359

Top Posters In This Topic

Popular Posts

... gRR    

Po dolgem času spet malo ribolova... Morje ko špegu... Ribolov uspešen...  Pogled prečudovit... Piranska Punta, v ozadju Triglav... Pogled proti savudriji...

Rekla je JA   

Posted Images

pred 1 uro, notranc pravi:

Ravno link sem si kopiral, da ga prilepim v to temo. Končno en koristen članek v zvezi z motoristi na 24kur. Upam, da ga vidi čim več nestrpnih voznikov, ki krilijo, trobijo ali se drugače (tudi z odpiranjem vrat) nasilno obnašajo do motoristov, ki grejo mimo stoječe kolone. Pohvalno!!!

• Like 2

Ta zakon ni nov in slovenski policaji še vedno vračajo motoriste ;)

tukaj malo zavajajo ... nihče ne prebere, vožnja mimo po desni strani, kar pa je še bolj nevarno, saj odpirajo vrata ker hodjo otroci scat in srat v grmoule :huh:

Edited by maus
pred 20 urami, maus pravi:

saj odpirajo vrata ker hodjo otroci scat in srat v grmoule

Ali pa med tem, ko plavi moz pise kazen motoristom, ki so vozili mimo stojece kolone, sopotnica avtomobilista skace po obeh pasovih z namenom, da prepreci motoristu nadaljno voznjo mimo kolone. To se pa samo pogleda, in mirno pise kazen naprej. Ko pa bi jo nekdo poraziral, pol pa jok in stok. Kaj imajo potniki/sofer za delati izven vozila? Sicer kar pogosto videno.

A se še kdo spomne 2.2 GB,  3GB, 7GB  trdih diskov? Danes sem brskal po kleti med tistimi stvarmi ki vsi pravijo da bi moral že zdavnaj vrš stran in sem našel ostanke mojh prvih računalnikov, pentium II 300 Mhz, Slot1 procesor in notri 3GB disk in nato velika nadgradnja 7 GB disk... nekaj seminarskih par slik... malo MP3jev

Na srečo in žalost ni bilo toliko slikanja z "mobiteli" (ker niso imeli kamere) oz. so ravno prišli ta prvi z 0.3 do 1.5MP... škoda ker ni marsikaterega dogodka, hkrati pa tudi ni dokazov o neumnostih ki smo jih počeli :D 

• Haha 2

Ne, ker se spomnim še 20 MB in 40 MB diskov na XT procesorjih (pred AT, 386, 486 in Pentiumi) :) 

(ko je bog rekel, bodi luč, sem jaz obrnil stikalo press)

Kar se pa tiče digitalne fotografije smo v službi kupili fotoaparat, ki je imel ločljivosti 640x480, 800x600 in 1024x768. Na kartico si lahko shranil 4 slike največje ločljivosti.

• Like 2

Vem da je komercialna fora ampak vseeno lepa gesta. Na omv pumpi delavec prijazno pozdravil, mi pokazal kje imajo čistilo in gobice, da si lahko očistim vizir, ter omenil da je boljše tankati 100-tko, (katero takoalitako tankam vedno če je možno). Predvsem tisto s čiščenjem vizirja bi se lahko prijelo še kje drugje :D 

• 2 weeks later...

Klic na Luško kapitanijo oz. Urad za pomorstvo.

Imam namreč Potrdilo o usposobljenosti za voditelja čolna iz leta 1995, pa sem se pozanimal, kako je z zamenjavo za novo plastiko. In so prijazna gospa rekli, da ni potrebno, da tole še velja in da je postopek za zamenjavo ustavljen (še vedno sem kapetan press)

• Like 2
pred 7 minutami, Darko3g pravi:

Klic na Luško kapitanijo oz. Urad za pomorstvo.

Imam namreč Potrdilo o usposobljenosti za voditelja čolna iz leta 1995, pa sem se pozanimal, kako je z zamenjavo za novo plastiko. In so prijazna gospa rekli, da ni potrebno, da tole še velja in da je postopek za zamenjavo ustavljen (še vedno sem kapetan press)

zdej pa sam gas...:)

• 2 weeks later...

Slovenija je postala satelitska velesila :OK: 

en laser gor in spržimo vsakega, ki nam gre kdo na jetra :P 

• Haha 3