Skoči na vsebino

Metzeler gume iz kitajske


DASK

Priporočene objave

Lansko leto proti koncu leta kupil gume pri Širniku.

Metzeler Tuarenc Next.

Po prevoženih cca 700 km brez problema, guma se mi zdi odlična.

Sprednja in zadnja sta obe Made in Germany

post-30273-0-09591000-1426585070_thumb.jpg

post-30273-0-02211900-1426585115_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Sinki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Pozdravljeni,

Na Vari 1000, ki sem jo kupil pred kratkim imam namontirane Metzeler Tourance, ki so DOT 2511, imajo pa tričetrt profila. Motor ni bil vižen zadnje dve leti zaradi nesreče prejšnjega lastnika (ne z motorjem). Najprej me zanima ali lahko gume zvozim varno do konca ali jih naj zamenjam. Druga stvar, ki me zanima je pa katere gume priporočate za ta motor. Veliko sem že prebral in slišal o raznih gumah in težko se je odločiti kater namontirat. Moj stil vožnje je 30% dokaj agresivne(sam) in 70% potovalne(dva in naložen). Po moje rabim kompromis med vzdržljivostjo in oprijemom. V ožji izbiri so Metz. Tourance, Metz. Next in Conti Trail Attack2. Kaj mi svetujete? Hvaležen bom za vsak nasvet. ;):worship:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lansko leto proti koncu leta kupil gume pri Širniku.

Metzeler Tuarenc Next.

Po prevoženih cca 700 km brez problema, guma se mi zdi odlična.

Sprednja in zadnja sta obe Made in Germany

a zdaj že na gume dajejo "carbon look"  :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam Metzeler tourance Kitajske, morm rečt da komaj čakam da jih zamejam ker so ZANIČ!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam Metzeler tourance Kitajske, morm rečt da komaj čakam da jih zamejam ker so ZANIČ!!!

Mogoče pa je asfalt zanič in gumi nič ne manjka.

Kot bi trdil, da so priznani avti , ki so narejeni v podobnih državah zanič.

 

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom na mojo Varo dal tole TKC 70 k nočem bit poskusni zajc Kitajskih metzeler tourance

 

tkc70_uv-onlineData.png

a je tole že preverjeno ali je to bolj nova guma?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa je asfalt zanič in gumi nič ne manjka.

Kot bi trdil, da so priznani avti , ki so narejeni v podobnih državah zanič.

 

 

Scarabeo

 

Ko pa že o avtih ti pa še to povem da sem imel dva taka ki sta bila narejena v "drugih" državah kot pa je izvorna firma, konkretno Toyota oba avta narejena v Turčiji, v garanciji se kvarila bol kot Lada, Tavria, Oltcit... pa še kaj in na koncu skoraj nova oba prodal-nikol več?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam Metzeler tourance Kitajske, morm rečt da komaj čakam da jih zamejam ker so ZANIČ!!!

 

Kakšen motor pa voziš, da sedaj šparaš na gumah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko pa že o avtih ti pa še to povem da sem imel dva taka ki sta bila narejena v "drugih" državah kot pa je izvorna firma, konkretno Toyota oba avta narejena v Turčiji, v garanciji se kvarila bol kot Lada, Tavria, Oltcit... pa še kaj in na koncu skoraj nova oba prodal-nikol več?

 Ampak to ne zaradi fabrike v Turčiji ampak zato, ker Toyota ni več to, kar je bila oz. za kar jo ljudje (še vedno) imajo. Je tudi Toyota postala enako plehnato šajze kot ostalo plehovje na kolesih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zašel je Snecer!

 

Ko nekdo napiše zanič, je verjetno zadevo potrebno prijaviti pristojnim organom, saj gre za nevaren izdelek.

 

Najbrž pa temu ne bo tako.

 

To, da je narejeno v drugi državi na istih mašinah, ker je pač tam cenejša delovna sila, pač ni razlog za "slabšo" kvaliteto.

 

Pa saj maš vse dele na svojem motorju iz Kitajske in še od kod, le sestavijo ga drugje. Aja..zdaj vidim, razumem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počasi, res pa mogoče ne tako počasi, bomo v "ostalem" svetu pobirali drobtinice za Kitajci. To je najbrž napovedoval Nostradamus o rumeni rasi, pa so bili vsi prepričani, da nam s palicami proti modernemu orožju ne morejo nič. Čedalje bolj smo ekonomsko odvisni od njih. Živi bili pa videli!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko nekdo napiše zanič, je verjetno zadevo potrebno prijaviti pristojnim organom, saj gre za nevaren izdelek.

Najbrž pa temu ne bo tako.

To, da je narejeno v drugi državi na istih mašinah, ker je pač tam cenejša delovna sila, pač ni razlog za "slabšo" kvaliteto.

Pa saj maš vse dele na svojem motorju iz Kitajske in še od kod, le sestavijo ga drugje. Aja..zdaj vidim, razumem...

Gospod pametnjakovič, pa mi razloži zakaj isto zdravilo narejeno v slovenski proizvodnji ima manj reklamacij kot ISTO zdravilo narejeno v Turčiji/Indiji? Oboje spakirano v Sloveniji...Ali pa zakaj je več reklamacij na Savine S3/+ gume ki so delane v Turčiji kot na une ki so bile delane pri nas? Iste mašine, isti postopki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Po narejenih 4000 KM na Metzeler made in China bom opisal svoje občutke glede vožnje.

Tudi jaz sem bil najprej malo skeptičen glede kvalitete teh gum.

Do sedaj sem se vozil v različnih pogojih : 

- temperatura zraka od 9 do 25 °C

- mokra in suha cesta

- relacija od jadranke pa do avtoceste

 

Moja ocena za moje potrebe  ( nisem ne počasen ne ekstremno hiter ) odlična, mislim, da je pri nenadnem zaviranju še nekoliko boljša kot prejšna nemška ( boljši oprijem ).

Glede obrabe pa bom lahko kaj več povedal na koncu sezone, ko bom videl koliko kilometrov bom prevozil.

Z prejšno nemško sem prevozil povprečno 15000 km.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po narejenih 4000 KM na Metzeler made in China bom opisal svoje občutke glede vožnje.

Tudi jaz sem bil najprej malo skeptičen glede kvalitete teh gum.

Do sedaj sem se vozil v različnih pogojih : 

- temperatura zraka od 9 do 25 °C

- mokra in suha cesta

- relacija od jadranke pa do avtoceste

 

Moja ocena za moje potrebe  ( nisem ne počasen ne ekstremno hiter ) odlična, mislim, da je pri nenadnem zaviranju še nekoliko boljša kot prejšna nemška ( boljši oprijem ).

Glede obrabe pa bom lahko kaj več povedal na koncu sezone, ko bom videl koliko kilometrov bom prevozil.

Z prejšno nemško sem prevozil povprečno 15000 km.

 

 

 

15000km ? katera guma oz model?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15000km ? katera guma oz model?

 

Ja vrjetno Metzeler tourance ta čist navadne. so bile original na motorji in nisem menjal ne modela in ne proizvajalca. Motor pa je star 10let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom na svojo Varo tud kr te Kitajske Metzeler Tourance dal, pa še najcenejše so manj kot 200€ komplet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!