Skoči na vsebino

Razlika v letih - praktične izkušnje


Nearrain

Priporočene objave

Resnično pa ne smemo pozabiti tudi pritiska okolice, ki je lahko usoden za za vse " nenormalne zveze " ... pravzaprav pa, zakaj velja pravilo, da mora bit moški starejši ... ?

Ja, rsnično, veliko vlogo ima lahko tudi okolica, zlasti če so bolj zadrgnjeni. Kajti potem mora biti par toliko bolj trden in povezan kot sicer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resnično pa ne smemo pozabiti tudi pritiska okolice, ki je lahko usoden za za vse " nenormalne zveze " ... pravzaprav pa, zakaj velja pravilo, da mora bit moški starejši ... ?

Ja, rsnično, veliko vlogo ima lahko tudi okolica, zlasti če so bolj zadrgnjeni. Kajti potem mora biti par toliko bolj trden in povezan kot sicer.

ja, čist res... to je pa res... prmejduš... :lol:

rada sem toliko bolj trdno povezana kot sicer... :P 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, čist res... to je pa res... prmejduš... :lol:  

rada sem toliko bolj trdno povezana kot sicer...  :P 8)

Povezana ali privezana? :shock: :roll: :wink: :D :twisted: :lol:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resnično pa ne smemo pozabiti tudi pritiska okolice, ki je lahko usoden za za vse " nenormalne zveze " ... pravzaprav pa, zakaj velja pravilo, da mora bit moški starejši ... ?

Ja, rsnično, veliko vlogo ima lahko tudi okolica, zlasti če so bolj zadrgnjeni. Kajti potem mora biti par toliko bolj trden in povezan kot sicer.

ja, čist res... to je pa res... prmejduš... :lol:

rada sem toliko bolj trdno povezana kot sicer... :P 8)

Kontra. :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, čist res... to je pa res... prmejduš... :lol:  

rada sem toliko bolj trdno povezana kot sicer...  :P 8)

Povezana ali privezana? :shock: :roll: :wink: :D :twisted: :lol:

Alla

Vem, kam meriš :lol: , draga. Povezana. 8)

(čeprav bi bilo prejšnji teden bolje biti privezana :shock: :? - ja? )

:lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo da je deset let tista razlika, ob katero se morda že kdo obregne.

Pa vzemimo primer da je on starejši. In je on star 25, ona 15. On 30, ona 20. On 35, ona 25. On 40, ona 30. On 50, ona 40.

Se ne zda kakor da bi razlika bledela ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm,zanimivo prebirat komentarje,tako bolj od daleč nepristransko

bi rekel da(tudi iz nekaj izkušenj :lol: )da mlajše "članice" majo mogoče rajši starejše člane - sicer ni obvezno,ma je dostikrat tako,starejše članice,to mislim po 40 pa so dovzetne tudi za mlajše člane ,kar seveda ni pravilo.

glede kaj pravi okolica,je pa prav vseeno,če je veza prava,bo vzdržala,če pa ne -ni kriva okolica in ne vem še kdo,to so samo izgovori za sebe oprat krivde.

starejši-mlajši ? tako kot ti paše je prav,sto jih bo za ene,sto za druge

ma ,zanimivo je z mlajšimi (včasih jih moreš še kaj učiti-pa ne mislim samo tehniko,obstojajo tudi druge finese ) še raje mogoče s starejšimi-

me še kaj navadijo - človek nikoli ne ve vsega in v vlogi učenca pri izkušeni tovršici tudi ni slabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok prazne slame!!!!!!!!!!!!!!!

Dejstvo je sam eno.....ŽENSKA MORA BIT DOZORELA ZA MOŠKEGA!!!!!

Če je pa čim mlajša pa še tok bolš!!!!!! :oops: :P :P :P :P :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok prazne slame!!!!!!!!!!!!!!!

Dejstvo je sam eno.....ŽENSKA MORA BIT DOZORELA ZA MOŠKEGA!!!!!

Če je pa čim mlajša pa še tok bolš!!!!!! :oops: :P :P :P :P :D :D

......EVO...............TO SEM RABU !! !! !! :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok prazne slame!!!!!!!!!!!!!!!

Dejstvo je sam eno.....ŽENSKA MORA BIT DOZORELA ZA MOŠKEGA!!!!!

Če je pa čim mlajša pa še tok bolš!!!!!! :oops: :P :P :P :P :D :D

BRAVOOOO!!!!

Tako se govori..........

seveda velja tudi obratno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....ŽENSKA MORA BIT DOZORELA ZA MOŠKEGA!!!!!

seveda velja tudi obratno....

V vsakem primeru mora bit to premo sorazmerno dozorevanje!!!!!!! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene v bistvu bolj privlačijo moški, ki so 7,10,14 let starejši. Mogoče kak kompleks iz mladosti... pa to ni važno. Gre čisto za mentalno zrelost. Jaz se super ujamem z ljudmi ki so stari tudi 40 in več. Mentalno gledano seveda...

In če kje nastanejo razlike so ravno v mentalnem razvoju. Torej, če tu ni razlik, potem ni problemov in. Vsaka veza, ki ji je namenjeno, da uspe, bo uspela in vsaka, ki ji je namenjeno, da ne bo, ne uspe. Ne glede na leta.

Fizična, mentalna, duhovna privlačnost med dvema ne sprašuje po letih........... da ne omenjam tega, da je človek star toliko, kot se počuti in niti ne toliko, kot mu piše na osebni. Če so vam dejanska leta tako zelo pomembna niste zadovoljni sami s seboj. Potem ne boste srečni ne z mlajšim, ne s starejšim ne z enako starim partnerjem.

Vse je v tebi in vse izhaja iz tebe............

Ja Pupek to je tisto, ko tudi po 13 letih, lepih, manj lepih, čudovitih ter takšnih in drugačnih pripetljajih rečeš, da maš hudiča babjega še vedno rad, čeprav je krepko starejša kot jaz. Starejša po letih, po obnašanju in bedarijah, ki jih zna in jih počenja vsakodnevno pa vtrgana najstnica, ki jo mora človek bremzat. V glavnem, obema je lepo. Oziroma kot porečema oba: Ljubezen je lepa dokler traja! 8) :)

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Star kok, dob'r sup. :twisted:

Leon, ja temu bi rekel "Božja resnica"! 8) Ampak pozor!

Priporočljivo kilometrino različnih spektrov je tudi treba imet. Povzeto po Lačnem Francu, - moraš bit tako Čeladar kot Mravljinčar.

Babi, ti si tak fajn! :wink:

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Star kok, dob'r sup.  :twisted:

Khm, se mi zdi, da bo danes nekdo lačen ostal :evil: :twisted:

A je ostal lacen ali ne?! :shock: :wink: :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah Gregs. Zakaj pa misliš, da sem poročilo iz ABC reanimacije natipkal. :(

Rocky. Kilometrina, ja. Kakor Anubis pravi glede maziva. Dokler mazivo je, mašina teče. Da ne govorimo kaj se z nego telesa in s športom da narediti iz ženskega telesa, prave artistke v domači uporabi. :P :twisted: Razlika med kilometrinama pri ženski in pri motorju je po moje le ta, da motor več zdrži, če ga šparaš, ženska pa ravno obratno. Bolj, ko tiščiš, bolj je po Darwinu vse bolj razvito. Baje, da obrabe ni, pravijo.

Definitivno pa drži, kar Klimbra pravi.

Ženske, če hočete ste lahko skoraj dvakrat dlje spolno aktivne od nas. Pri moških je sranje, ker imamo detektor laži montiran med nogami in njegova trdota (>1h) je merilo resnice ali nas kaj moti oz. ovira pri partnerici (ali na splošno) ali ne. Mi ne moremo hliniti viškov, kakor je že Kekec III ugotovil. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Mi ne moremo hliniti viškov, kakor je že Kekec III ugotovil.  :cry:

Me pa pač lahko- kar pa nima nobenega smisla :roll: ker s tem "goljufaš" partnerja pa tud sebe :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom samo to rekla ... leta niso važna!  :silly:  

Love ya ~  :shock:

yeahhhh ! :D take rabmo :wink: ,se čist strinjam s tabo,leta so komu zavora samo v glavi,no ja komu tudi med nogami :lol: ,pol pa je kriza :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem v letih med partnerji nastane takrat, ko je mlajsi partner tolko mlajsi, da se rojen ni. :? Ali :? :?

lp DTW 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čvrst mes in dob'r sup => njami fut'r, k'se dolg papa.

Stigmata verjetno si opazila, da ponavadi moške med aktom dodatno vzburja, če žensko pri tem razturava. No, in ker ste ženske pametne, ste se spomnile tudi kdaj malo pohlinit, da je akt bolj erotičen (da ne opazujete pajčevin po stropu), da je tip bolj živahen, da pade kakšen pelc montel naslednjič v trgovini :twisted: :roll: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!