Skoči na vsebino

Novi marof 2015


kokakola

Priporočene objave

danes in včeraj klical že 100x katico in šefico in se nišče ne javi...za čet pravjo lepo vreme in mamo namen it dol..če kdo drugi kliče pa da dobi bi prosim da naj ji pove da uletimu okol 10tih dol u čet.Lp..platim pivo..

Popravljeno . Popravil NinjaRider04
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem jo klical včeraj pa sem jo dobil ampak sem vprašal samo za vikend takrat je fraj

 

jaz sem jo klical včeraj pa sem jo dobil ampak sem vprašal samo za vikend takrat je fraj

ja sam bi pa moglo bit tut skoz teden..kr je do zdaj vedno blo..za wikend sm drugam..tut naši vsi so klical pa nemorjo dobit..pritisneš kliči in ti sam napiše klic končan..če mi narediš uslugo bi bil vesel hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pista je fraj jutri v petek in cel vikend. Jutri se odpre ob 11

Lp

hvala. ;)

Popravljeno . Popravil NinjaRider04
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za soboto imamo namen priti 3je (Kawasaki ER6N, Yamaha R6 in Yamaha XT660X). Imamo pa manjši problem, imamo rezervirano prikolico ampak zelo težko spravimo nanjo vse 3 motorje in s tremi bi bila vrjetno zelo na robu nosilnosti. Če gre še kdo iz LJ ali pelje mimo LJ bi se priporočali za prevoz enega motorja. Seveda da damo nekaj za bencin in pivo po koncu vožnje. Prosim napišite mi na ZS
Upam da bo dosti motorjev in se vidimo :)

Popravljeno . Popravil matija1234
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdravo

 

V ponedeljek 20.7.2015 imamo namen it na Novi Marof. Če gdo želi zraven naj pove... :)

Glede na to da gremo prvič tam.. ma gdo kake predloge ali pa opozorila?

Glede rezervacije verjetno kontaktiram Katico in to je to?

 

Hvala vam za info

 

Lp Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

 

V ponedeljek 20.7.2015 imamo namen it na Novi Marof. Če gdo želi zraven naj pove... :)

Glede na to da gremo prvič tam.. ma gdo kake predloge ali pa opozorila?

Glede rezervacije verjetno kontaktiram Katico in to je to?

 

Hvala vam za info

 

Lp Marko

ker imajo v ponedeljek frej.... gremo v nedeljo 19.7.2015 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

 

V ponedeljek 20.7.2015 imamo namen it na Novi Marof. Če gdo želi zraven naj pove... :)

Glede na to da gremo prvič tam.. ma gdo kake predloge ali pa opozorila?

Glede rezervacije verjetno kontaktiram Katico in to je to?

 

Hvala vam za info

 

Lp Marko

Po pameti to je vse kar ti lahko povem ;)...kr če boste pretiravali boste padli usi..kr sem ža mariskogar vidu da je bil prvič gor pretiraval nakoncu pa totalka motor sportl....sam bom raje tiho kr itak nišče tega na upošteva...ovak pa da se pelat pošteno hitro....glavnen uživali boste na polno..neboste razočarani! ;)...p.s mogoč tut jaz pa še eni pridemo u nedeljo..no če tko povem smo non stop dol..mam sam 1 uro do dol niti ne :D Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za nasvete ;) upam da ne bo kakšnga padca res ker bo užasno vroče... bojo naše gume kr vijolčaste... nam bo kr vroče...

No če bote kej na okol pršli se pa vidmo pa bote kakšno dobro linijo pokazal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa zgleda dol a je kej velik gužve na pisti?

Za prejšnjo nedeljo mi je rekla Katica da jih je bilo samo 5... dopusti pa to....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa zgleda dol a je kej velik gužve na pisti?

ja pač se prilagodiš..če nas je res dost se po 2 skupini naredi.....ovak pa gužva je non stop!! :)

Za prejšnjo nedeljo mi je rekla Katica da jih je bilo samo 5... dopusti pa to....

mi smo bli u soboto...jutri pa se itak vidimo dol!! ;) Lp od 10h dalje smo dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo kej vprasal kaj se dogaja tam od cetrtka do sobote? Mogoce bi pa res sel malo gume znucat

Mam en plac frej..

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za nasvete ;) upam da ne bo kakšnga padca res ker bo užasno vroče... bojo naše gume kr vijolčaste... nam bo kr vroče...

No če bote kej na okol pršli se pa vidmo pa bote kakšno dobro linijo pokazal ;)

 

...jest sem tudi padel (hi-sider), ko sem bil prvič na Marofu. Pa ni bilo vroče. Guma ("navadna cestna" Metzeler M5) scvrta.... V2 1000 ccm ... kar je botrovalo za padec....(preagresivno pospeševanje iz zavojev) ...jbg... hotel powerslidat iz vsakega ovinka..  :blush:

 

koliko bi nafilali gp racer za prvič? obe sta M

...prvič... drugič... tretjič... vsakič velja isto pravilo.

Če greš tja prvič (kar sklepam po vprašanju) in voziti turistično... lahko pumpaš standardno 2,5/2,5 bar (merjeno na pisti...in ne v kaki hladni garaži)

...če pa češ malo bolj zares peljat, pa poskusi zadaj 1,4 ... spredaj 1,7 (to je minimalno)... vendar vedi: to je pumpano hladno. Ko dajo fantje gor grelce, se segreje in guma in platišče...in gre na pisto z  višjim tlakom ..... ali pa poskušaš, pa boš videl kaj ti najbolj ustreza.

 

jz mam qualifer ll na 2.7

... to je verjetno za po cesti?

 

... sicer pa že 100x povedano..... ne sme se vsaki gumi spuščat tlak. NTEC tehnologija to omogoča. Vendar samo za po pisti, kjer je guma dinamično obremenjena z vseh strani. Če bi šel s takim tlakom na furo, bi "stenstal" gumo po ravnini že po nekaj km (verjetno), ker bi se mečkala samo po določeni krožnici karkase in s tem tam zaradi tega "mečkanja" tudi pregrela na tem mestu...in posledično razpadla.

 

... ma tko... sej nisem nič novega povedal.... malo sem si vzel časa...in napisal že 100x spisano....  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!