Skoči na vsebino

Novi marof 2015


kokakola

Priporočene objave

1,4  1,7... 2,5... to govorimo o posebnih gumah? Me vedno bolj mika za it en turisticni krof po marofu

SS gume od 2.1-2.0,1.9 (sprednje)....zadaj 1.9-1.6,7 ;)...ovak turing gume tam 2,3-2.4Lp

Popravljeno . Popravil NinjaRider04
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posnetek je nastal v soboto 27.6.2015. Prvič smo bli in res je blo super  :OK:  :OK:  :OK: Malo mi je žal, ker sem vozil s čisto zvoženimi Mitaskami, filing ni bil pravi. Kot zanimivost napišem še da sem prvič uporabljal zavorne ploščice LUCAS TRW SRQ, ki so za Supermoto in Supersport trening vožnjo in mi jih je v 127km vožnje pobralo skoraj polovico :O

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posnetek je nastal v soboto 27.6.2015. Prvič smo bli in res je blo super  :OK:  :OK:  :OK: Malo mi je žal, ker sem vozil s čisto zvoženimi Mitaskami, filing ni bil pravi. Kot zanimivost napišem še da sem prvič uporabljal zavorne ploščice LUCAS TRW SRQ, ki so za Supermoto in Supersport trening vožnjo in mi jih je v 127km vožnje pobralo skoraj polovico :O

 

Še tukaj nekaj slik iz istega dneva niso ravno bog ve kaj so pa za poledat če se najdeš :D

 

https://drive.google.com/open?id=0Bz_5f4vTeXzefkRnV2lubnpxSEFwWmNkSUVoMmprRUZEazJkTUlfaHZwVlZHMHFPZEN0TGc

Popravljeno . Popravil Dejanx
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je na obrežju kej velik gužve za pričakovat jutri?

je v paraleli čisto blizu še ta mal prehod.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Katere gume so za zdaj?

baje traktroste..pa kaj ma veze pridi i se vozi ;)...drugač jaz mam Pirelli diablo Supercorsa BSB gor...sm ti use povedal ;)..Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!