Jump to content

Yamaha MT 09 Tracer 2015 in GT 2018

jany

Recommended Posts

pred 6 urami, mladench pravi:

ja res je nizk :D sam sem imel probleme, dobit nek višji motor in mi je bilo nepredstavljivo, kako je lahko nekomu motor previsok. Pa to tudi na mt07 nima celotnega stopala na tleh :(

Ko sedi na Traceki, je na prstih. Rešitev bi vrjetno bila, nižanje sedeža ali??

za cestne motorje..ko se voziš po cesti in lahko predvidiš vsak korak parkiranja in obračanja, ni problem. Ja 167 je že nizka višina, sedež bi  moral biti nižji od 80cm za lagano prekladanje.

Jaz imam 174cm. max višina sedeža mi je 82cm. Ampak, tudi na 86 se znajdem. Običajno so višji taki motorji tipa adv, ko potem mal pocinglajš naprej nazaj..morš bit pa dedec :P (beri kile morš met)

Šalim se, če je na prstih je dovolj, pač mal nagne motor, osebno ne maram nižanja motorjev, saj se nekaj s tem izgubi. Je bolje ožat in nižat sedež.

• Like 2

Največji problem je dolžina v razkoraku, ne samo višina. Eni mate daljše noge pa kratek telo, eni mamo pa obratno. Eni ste suhi, eni smo pa močnih stegn (Đon Wejn stajl), pa mi je vsak moped previsok. Fajn je, da lahko moped na ravnem asfaltu porivaš nazaj sede. To je pač moje merilo?...

Da se pa seveda vozit vse, seveda. Ampak mal je pa vseeno treba prej pomislit in razmislit kaj si želiš. 171 jih imam, pa imam znižan motor in sedež, na motorju z nazivnimi 83,5 cm višine sedeža. Jebiga, še zmeraj se tal dotikam samo s prsti in sprednjim delom podplata. Kot sem napisal, toliko, da ga na ravnem asfaltu lahko rikvercam, brez da skačem dol z motorja.

• 1 month later...

mt 09 l. 2018, 5. mesec,  je že novejši model - daljša?

Da ne berem vsega'

On 2/4/2022 at 8:48 AM, zundapp said:

mt 09 l. 2018, 5. mesec,  je že novejši model - daljša?

Da ne berem vsega'

Ce ni bila samo prodana takrat in model 2017.

Je nova ali stara oblika? 

MT09 tracer ali Tracer 900? 

• 3 months later...

Evo servis na 4500km narejen, ulaufana je. Zdej lahko začnem odpirat :P?

20220531_194249.jpg

On 6/3/2022 at 11:43 AM, HyperJack said:

Evo servis na 4500km narejen, ulaufana je. Zdej lahko začnem odpirat :P?

Jaz nisem se zacel odpirat. Se ne spomnim kdaj je bila nazadnje nad 5.000 rpm.